Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

göğsümden süt geldi demiştin prolaktin yükselmesim, yaşıyorsun acaba bir doktora görün sütten keseli 8 ay mı olmuştu senin

bu uzun bir süre ilacın yan etkilerini doktora söyle istersen ama ilacın hormon düzeyinde oynama ile bu reaksiyon değil de gecikmeden kaynaklı stress yaşıyor olabilirsin yan etkilerinde psikoz yok çünkü

şu anda herhangi bir stres yaşamıyorum önceki seferde öyle bir stresim yoktu ve ilacı kullanmaya başladıktan sonra başladı....prespektüsünde yan etkileri benimkiyle uyuştuğu için dr telefon etmediğimi hatırlıyorum

aynı dönem bir arkadaşım da kullandı ve aynı yan etkileri yaşadığını söylemişti.... aşırı ateşlenme sonra üşüme de vardı ayrıca....

Evet canım sağ göğsümden sıkınca geliyor 8 ay oldu memeden keseli ama hep sıkınca geliyordu sonuçta damarlarda kalıyor 1-2 sene sürer demişlerdi bana ama şimdi davul gibi oldu göğüslerim ve hala adet olmadım. 1 hafta bekleyeceğim olmadı doktora gideceğim
hormon testi isteyeceğim bakalım herşeye baksın.

bence bekleme .ocak ayından beri o kadar çok kafaya taktım ki bebiş olayını bu ay 41.günde geldi maalesef.(dr.dan 1 gün sonra).meğer prolaktin ve tsh yükselmiş.ilk defa böyle birşeyle karşılaştım.birazda stresle yükseliyor bu hormonlar galiba.

canim ben gordum adet 27si dedim burda yoktum haber veremedim tum herkesden ozur dilerim benide mayis sonuna ekle 27sine

Canim cok gecmis olsun. Prolaktin stres hormonu olarak da biliniyor, maalesef. Ilac Verdi mi dr un? Tsh de prl de ilaca cok kolay cevap veriyor. Sikma canini, umarim en yakin zamanda duserler ve hamile kalirsin.

Sercem hosgeldin tatlim :)

Kimim canim bu ay sana bebegini getirir insallah :)

valla topik sessizleşmiş bayağı,kızlaaaaaaaar biz olmayınca heralde :)))) yokluğumuz farkedilmiş hemen

YAzalim o zaman, topik senlensin :))
Herkes sessiz diyor, ama bir sey de yazmiyorsunuz kizlaaarrrr :))

Selam kizlar.Reglimin 6. gunu/Birkac gune baslariz calismalara

aynen canım ya benim de 5.gün 7 gün sürüyo normalde bakalım bi bitsinde bu ay kasmıcam hiç, çünkü zaten yumurtlama zamanım az çok belli bi gün boş bi gün dolu çok yorucu ve tatsız oluyo başta akışına bırakıp yumurtlama zamanında biraz dikkat etmek en iyisi galiba hadi bakalım hayırlısı yine battaş olduk :))))

Canım hiç test yaptınmı ovulasyon yada gebelik varmı bişey??

Canim carsamba ve cuma ovu. Testi yaptim, tek cizgi, silik bile yok
Bugun benim yumurtlama sonrasi 9. Gunum ama az once yuzumde 2 sivilce cikmaya basladi.
Olmadi galiba canim umarim gelecek ay olur.
Sende durumlar ne?

Canim carsamba ve cuma ovu. Testi yaptim, tek cizgi, silik bile yok
Bugun benim yumurtlama sonrasi 9. Gunum ama az once yuzumde 2 sivilce cikmaya basladi.
Olmadi galiba canim umarim gelecek ay olur.
Sende durumlar ne?

Benim ovulasyonda silik gebelikte bişi yok canım, aynen benimde divilceler çıktı. Benim 11. Gün ama, ünlügül nerelerde keseyi filan gördümü acaba

Sevgili arkadaslar, mustakbel anneler, seneye bu gun umarim hepimiz kucagimizda yavrularimizla anneler gununu kutlariz.

kaçırmışsın canım ben 4+5 te keseyi gördüm 5+2 de yolk kesesini en son perşembe günüde doktor kalp atımı gördü ben dinlemedim ama bebegi gördüm darısı sizlere ve inş.böyle saglıklı devam eder.

Benim ovulasyonda silik gebelikte bişi yok canım, aynen benimde divilceler çıktı. Benim 11. Gün ama, ünlügül nerelerde keseyi filan gördümü acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…