Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Canım hiç duymadım kist olayını, biz burda bi kaç arkadas ovulasyon testi kullanıyoruz. En azından yumurtlayıp yumurtlamadığımızı anlıyoruz ve ona göre ilişki planı oluyor yani adetin geç oluyorsa yumurtlamanda geç oluyor. Bence sende kullan , düzensiz adet görenler için ii bişi bence

kesinlikle katılıyorum! iyi ki almışız :)
belirtiler ne alemde Aysbozz?

günaydın güzel hamişler
günaydın güzel hamiş adayları

hepimizeeeeee bol sağlıklı günler diliyorum

kesinlikle katılıyorum! iyi ki almışız :)
belirtiler ne alemde Aysbozz?

Sabah test yaptım hamilelik testi bu sefer ovulasyon değil bemmmbeyazzz çıktı ( bide göğüslerim ağrıyo tam regl öncesi ağrısı. Ya bende bi sorun var zaten hissediyorum yada eşimde. Sizler testler filan yaptırdınız biz yaptırmadık. Kesin var ama inşallah tedaviyle hallolucak bişeydir. Regl olunca hemen gidicez. 5 ay oldu doktor 1 yıldan önce gelme desede yaptırıcam, 30 yaşındayım ya bi sorun varsa vakit kaybetmek istemiyorum. Ben küçükken karnımdan bi ameliyat geçirdim. Nette okudupuma göre karın ameliyatı olanlatın tüpler tıkanabiliyomuş. Ama rahim filmi çok ağrılı oluyomuş bunu söylesemmi doktora bilemiyorum. Narkozla yada lokal anestezi ile yapmazlarmı acaba

selam kızlarrr aranıza yeni katıldım :))) ovulasyon testi aldım ilk defa bu ay bugün benim 18.günüm ve hala silik cıkıyor testlerim 11. gün yapmaya başlamıştım ben yumurtlamadım mı yumurtlama bu kadar uzunmu sürer yaaaaa ((( silik cizgi cıkması yumurtlayacağım anlamı na mı geliyor ayrıca 11. gün koyuydu ama tam değildi yinede sonradan silikleşmeye başladı cok ta anlamıyorum ilk defa kullandıüım için yardımcı olur musunuz lütfeeen :)

Normalde adetin kaç gün dürerdi ortalama

birde acaba ben erken mi yumurtladım 11. gün diğerlerine göre daha koyuydu ama yumurtlama bittikten sonra tamamen silinmesi gerekmez mi ??? ne cok soru sordum yaaa :))))))))) ilk defa kullanıyorum cok bilgim yok kullanan arkadaşşarım bilgi lütfenn :)

Aysbozcum ben de amelıyat geçirdim ve amelıyatı yapan doktorum cok temız bır amelıyattı, tüplerde sorun olmaz demişti. daha sonra gittiğim doktorum her ihtimale karşı rahim filmi istedi. geçen ay çektirdim ve çok şükür açık çıktı. ben anastezili çektirdim. sana da öyle tavsiye ederim. işlem 5 dakika sürüyor, seni 15 dakikalık uyutuyorlar. için rahat edecekse git ve tüm tahlillerini yaptır. benim prolaktin sorunum çıkmıştı mesela, tedavi için ilaç kullanıyorum, bu ay da ilk deneme oldu. artık 4-5 ay doktorsuz denerim sanırım. ama hemen moralini bozma, bir sorun olduğunu nerden biliyorsun? 1 seneye kadar olmaması normal diyorlar.

Çok tesekkurler anestezi oldugunu bilmiyodum bende öyle yaptırıyım o zaman, 3. Günü gidicem inşallah bakalım hayırlısı sende varmı belirti

30 günde bir düzenli adet oluyorum hormon testlerim vs hepsi normal cıktı bide cok şükür

Canım şöyleki, çizginin diğer çizgi gibi koyu olması lazım. 11. Gün yumurtladıysan o zaman bu ay adetin 25 gün sürücek demektir bu şekilde olmuşmuydu hiç. Yada yumurtlamadın sen daha bence devam et. Bide yumurtlamadan sonra silikte olsa çizgi çıkmaya devam ediyo. Ben 14. Gün yumurtladım 15 silikleşti 16. Gün iyice sikikleşti bugün 23. Gün hala sabit silik çizgi devam ediyor. Uzatmıyım çok , 10. Gün ve 11. Gün ilişki olmuştur umarım. Ama sen yinede devam et. Ben bi ay 11. Gün gördüm kopkoyu çizgiyi diğer ay 19. Gün gördüm bu ayda 14. Gün . Değişebiliyor yani elinde testin varsa devam et

Çok tesekkurler anestezi oldugunu bilmiyodum bende öyle yaptırıyım o zaman, 3. Günü gidicem inşallah bakalım hayırlısı sende varmı belirti

canım adet öncesinden çok farklı bir belirti yok. göğüslerim şiş ve bugün acımaya basladı. dün akıntım basladı. gecen wc ye kalkıyorum bır sefer 4 gecedir. ama öyle değişik bir belirti yok.

Kızlarrrrr yardım edim 4 gündür farlutal söktürücü içiyorum hala bişey yok kızlar söktürücü içince ilişki yasak mı bilen varsa lütfen yazsın

ben de iki ay önce kullanmıştım on gün kullandım üzerinden dört gün geçti de sonra adet oldum.... dr ilişki yasak dememişti ki yasak olsa demesi gerekmez mi... acele edip stres yapmayın... ilaç benim hormonlarımı altüst edip çok sıkıntı vermişti... bir de ben niye hala olmuyorum diye canımı sıkmıştım... bu ayda adet olmadım ama sırf yan etkilerinden çekindiğim için dr gitmiyorum... 17 marttan beri adet olmadım... bir olsam hormon testi için gideceğim....çok ama çok endişeliyim...

Son düzenleme:
biliyorsunuz batım 08 mayıstı 9 mayısta kan testi yaptırmıştım negatifti ama ben hala adet olmadım ve bir damlacık bile renk koyulaşması yok akıntım var arada oda normal belimin sırtımın ağrısıda geçti göğüşlerim balon gibi oldu oda normalde hiç şişmezdi en önemlisi benim adetim hiç şamazdı 28 günde bir olurdum 3 gün geçmiş oldu ya kafayı yiyeceğim testin yanlış olma yada geç döllenme felan diyorlar olabilirmi öyle birşey ama düzenli adetlerde olurmuki geç döllenme birde nisan 27 de doktora kontrole gittiğimde yumurtaların çatlamış bitmiş birşey görünmüyor demişti yani geç de olamaz ne bileyim kafam allak bullak oldu.

17 martmı neredeyse 2 .reglin geliyor bence bir an önce git doktora

17 martmı neredeyse 2 .reglin geliyor bence bir an önce git doktora

doktorun yapacağı şeyi biliyorum ultrasonla bakacak ve diğer iki dr gibi tarlusal verip gönderecek... o ilaç benim psikolojimi alt üst edecek ve on dört gün boyunca saçma sapan şeylere sinirlenip ağlayacağım... sabırla olacağım diye bekliyorum... üçüncü gün gidip hormonlara baktıracağım... umarım adet olurum tüm belirtileri var ama gelen giden yok tekrar ilaç kullanmak istemiyorum

Evet canım haklısın stres yapıyor bütün bunları dr bendende hiç bi test istemedi yalnız adet zamanı çok minik kist gördü ama çok önemsiz dedi onlar adet öncesi çıkarlamış ve geçerlermiş bu adetim değilde diğer adetime onlar içinde bakacakmış bekliycem bakalım ilaç içmek zorunda kaldım gerçekten çok sinirlilik hali yapıyor benimde pazar sabahı bitecek ilacım bakalım ne zaman olcam hayırlısıyla.

Gönül sanırım sende bizim gibi stres yaptın ondan gecikti senin adetlerin düzenli yaaaa git dr baktır bakalım ne diyecek dr eğer söktürücü verirsede hemen içme canım biraz bekle olmazsa içersin bende öyle yaptım 4 gün bekledim benim karnım patlıycak nerdeyse dayanamadım içtim gerçi hala tık yok hayırlısıyla gelir inş kırmızılarımız.

canım benim 10-12-14 günlerde ilişki ve oldu gün aşırıda devam ediyorum hala.11.gün yine daha koyuydu ilk o gün yapmaya başladım zaten.ben devam edeyim o zaman testim var bide kasıklarımda cok ağrı var bu yumurtlayacağım anlamına mı geliyor acaba ama akıntım falan kalmadı.11. gün cok yoğun akıntımda vardı.cift cizgiyi bi türlü yakalayamadım ya hesap yapa yapa bi hal oldum bu ay ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…