Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

kızlar şimdi eşimle biraz konuştuk 1-2 gündür hasta gibiydi.
meğer bu benim gebelik olayına fazla takmamı oda kafasına takmış.
nasıl üzüldüm anlatamam kendini suçlu hissediyormuş ki doktor bana kadın infertilitesi dedi düşüklerden dolayı.
ama ona istemeden fazla yükleme yapmışım o nedenle ben ne zaman olursa o zaman olsun diyorum hayırlısı ile

ama bu topiği ve sizleri de bırakamam nisan ayı bitene kadar tek tek güzel haberlerinizi almak istiyorum ve listeye yeni hamiş adayları eklemek ve hamişleri nazar boncukları ile sıralamak istiyorum.

çok öpüüldünüzzz ve face grubu sizde ayrıca öpüldünüzz :):):KK16::KK16::KK16:

kızlar şimdi eşimle biraz konuştuk 1-2 gündür hasta gibiydi.
meğer bu benim gebelik olayına fazla takmamı oda kafasına takmış.
nasıl üzüldüm anlatamam kendini suçlu hissediyormuş ki doktor bana kadın infertilitesi dedi düşüklerden dolayı.
ama ona istemeden fazla yükleme yapmışım o nedenle ben ne zaman olursa o zaman olsun diyorum hayırlısı ile

ama bu topiği ve sizleri de bırakamam nisan ayı bitene kadar tek tek güzel haberlerinizi almak istiyorum ve listeye yeni hamiş adayları eklemek ve hamişleri nazar boncukları ile sıralamak istiyorum.

çok öpüüldünüzzz ve face grubu sizde ayrıca öpüldünüzz :):):KK16::KK16::KK16:

Sakın bizi bırakma. Biz seni cok seviyoruz. Senin sayende bir de listemiz oldu :) hem icimizde tıbbi alanda en bilgili sensin. Sen cok özel ve guzel bir kadinsin, vee rn hayırlı zamanda cok şanslı bir bebise iyi bir anne olacaksın :) tabii ki en dogrusuna esinle sen karar vereceksiniz. Denemeye devam edecek misin? Bizim için tüm iyi dileklerin en yakın zamanda senin için de gerçekleşsin inşallah Ozlemcim

anaaaam 93 lusun demek bende ben küçüğüm baya diyodum canım benim benden de küçük varmış :KK1: bende 91 liyim canım olsu bakalım genç evlenmekte güzel :KK9:

ya armızda fazla yaş yok demek ::) evet ya genç evlenmek çok güzel bence ilkleri onunla yaşıyorsun şimdide rotamızda ggenç anne olmak var inşşş onu başarırız yaaa çok istiyoruz baakarsın aynı anda hamile kalırız cnm :)))))))))))))))) ne güzel olur

Kızlar merhaba.

benim bata 4 güncük kaldı. Rabbim banada nasip etsin sizlerede. dualarda buluşalım.

Genç anne adayları ne kadar tatlı ne kadar şeker ve bir o kadarda güzel anne olursunuz kim bilir. Bende 89 luyum.

İnşallah hepimiz anneliği tadarız.

Kızlar merhaba.

benim bata 4 güncük kaldı. Rabbim banada nasip etsin sizlerede. dualarda buluşalım.

Genç anne adayları ne kadar tatlı ne kadar şeker ve bir o kadarda güzel anne olursunuz kim bilir. Bende 89 luyum.

İnşallah hepimiz anneliği tadarız.[/QUOTE cn benim yaaa ne güzel şeyler söylledin öyle çok tşk ederim inşşş hepimiz anneliği tadarız dua edelim müslümanın müslümana ettiği dua kabuldur birbirimize dua edelim :)

ya armızda fazla yaş yok demek ::) evet ya genç evlenmek çok güzel bence ilkleri onunla yaşıyorsun şimdide rotamızda ggenç anne olmak var inşşş onu başarırız yaaa çok istiyoruz baakarsın aynı anda hamile kalırız cnm :)))))))))))))))) ne güzel olur

ayyy canım ne güzeeel ne güzeeel oluuur valla :KK1: aynen dediğin gibi canım valla cok güzel ama işte bazen anlaşmazlıklar oluyo :KK1: biz öğrenciyken evlendik haa sizin nasıl oldu canım

bu konuda hiç bilgim yok . baya regli kanaması gibi mi yoksa lekelenme şeklinde mi oldu

bencede yeni bende düşürdüm ama değerlerim öyle senin gibi 600 lerde değildi. 1 hafta sabır ve güzel haberlerle inşallah

Evet canım sabır. Ama korku atılmıyo. Düşükten sonra buraya bayağı giremedim üzüldüm ağladım :KK43:(( Ama şimdi çok iyiyim ve bebişim gelecekse sağlıklı bir şekilde daha iyi olucam inş. :)

amin cnm ya düşügün sebebi neydi cnm belli bi şeyden dolayı mı oldu .......

Sebebi yok canım tutunamamış ve kendini dışarı atmış.Değerlerim düşmüştü çünkü. dr olabilir dedi ilk gebeliklerde sıkça olan bir şeymiş. Korunmaya gerek yok ve bebek istersen de onu etkilemez demişti . :) bir tek ona sevinebildim .

günaydın kızlar evet 1 hafta gecikmeyle dün adet oldum artık biter bitmez çalışmalara başlarız

günaydın güzel bayanlar
benim reglim beklenenden önce gelecek galiba sabah wc kağıdına geldi birazcık, dünden çok mutsuz ve sinirli olmamdan belliydi zaten
beklenen tarihten en az 4-5 gün önce geldi

daha önce hamilelik yaşayan tecrubeli bayanlara soruyoorum şu meşhur kasık batması var ya, butun gun saatte bir 3-4 er kez giren bir ağrı mı,
gece uykumdan bıle uyanndırdı beni,
açıklarsanız çok sevınırım, adete 6 gun kaldı

daha önce hamilelik yaşayan tecrubeli bayanlara soruyoorum şu meşhur kasık batması var ya, butun gun saatte bir 3-4 er kez giren bir ağrı mı,

canım açıkcası herkesinki farklı farklı oluyor benimki kendi adet ağrıma benzer bişidi (çok adet ağrısı çekmem) ve batımdan 2 gün önce falan başlamıştı öyle 5 gün önce değil, fakat bazı bayanlar bu ağrıyı daha yoğun hissedebiliyormuş mesela benim bir arkadaşımda bu ağrı uzun sürdü ve daha yoğundu

özelden yazamıyorum arkadaşım , biliyormusun ben dün sonucumu aldım , hiiiiiiç ümidim yoktu geçen aydan sonra 6 gün geçmişti olmamıştım , çok belirtide yoktu belkide psikolojiktir , kapıda beklerken ne dualar okudum defalarca girdim dr dediki evet 2 kişi olabilirsin dedi kaldım öylece :)) aptallaştım inanamadım, 348 çıkmş ama çok çok küçükmüş, 1 buçuk haftalık felan mış galiba , çok dikkat et felan dedi, korkuyorum inş bişy olmazda sağlıklı büyür, rabbim isteyen herkese versin inş. burdaki herkese nasip eylesin

X