Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

özelden yazamıyorum arkadaşım , biliyormusun ben dün sonucumu aldım , hiiiiiiç ümidim yoktu geçen aydan sonra 6 gün geçmişti olmamıştım , çok belirtide yoktu belkide psikolojiktir , kapıda beklerken ne dualar okudum defalarca girdim dr dediki evet 2 kişi olabilirsin dedi kaldım öylece :)) aptallaştım inanamadım, 348 çıkmş ama çok çok küçükmüş, 1 buçuk haftalık felan mış galiba , çok dikkat et felan dedi, korkuyorum inş bişy olmazda sağlıklı büyür, rabbim isteyen herkese versin inş. burdaki herkese nasip eylesin

sonucun çok ii çıkmış cnm çok sevındım valla:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
hadı darısı başıma :KK52:
cnm kasık batman olmuşmuydu senın belırtılerını yazabılırmısın

kızlar bir dahaki aya liste yapmamız gerekirse (inşallah hiçbirimiz mayıs topiğinde olmayız, hepimiz nisan hamişleri topiğinde oluruz da mayıs hep yeni bayanlardan oluşur)
yaşımızı ve ilk bebek mi ikinci bebek mi olduğunu yazsak mı?

bilmeyenler için, yaşım 31. ilk bebek denemesi :)))

sonucun çok ii çıkmış cnm çok sevındım valla:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
hadı darısı başıma :KK52:
cnm kasık batman olmuşmuydu senın belırtılerını yazabılırmısın

ALLAH RAZI OLSUN RABBİM SANA DA İSTEYEN HERKESE DE ÖYLE GÜZEL BEBİŞLER NASİP EYLESİN Kİ İNŞ. KUCAKLARIMIZ BOŞ KALMASIN, sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eylesin rabbim hepimize, allahım dualarımızı geri çevirmesin inş. gönlünüzdeki ne varsa maddi manevi nasip eylesin en tez zamanda inş. çok dua ediyorum burdakilere gerçekten, rabbim beni sevindirdi sizi de sevindirsin inş. dualarım sizinle , sizde dua edin nolur düşmeden tutunabilsin yavrum, 3 ay biraz sıkıntılı olabilirmiş inş bişy olmaz,neyse

ben geçen ay çok çok ümitliydim ve nerdeyse belirtilerin hepsini yaşadım ama olmadı, geçen ay göğüslerim acıyordu ve damarlar görünüyordu koyu yeşil gibi kocaman, adet olcam gibi oluyordu ama olmamıştı günüm geçmişti 4 gün , 4. gün oldum bilmiyorum kimyasalmıydı değilmiydi dr a dün sordum yine söylemedi, bir de geçen ay çok uğraştım ateş ölçtüm vs yumurtalama günümü hesapmaya çalıştım felan herşeyi denedim ayakları kaldırıp 1 saat yatma vs yok olmamış ,ilk denemem di geçen ay günüm geçti olmadım normade hep erken olurum 26 günde olurum 1 aydan oldum önce bi sapıttı yani günlerim,

bu ayda hiç bişy yapmadım geçen ay çok hazırlanmıştım yıkıldım çünki agla agla netten bakıyorum hep kimyasal gbi geldi belirtiler , hiç olmicak sandım ilk denemede olmayınca, hiç takip etmedim gün mün, okadar çok bile yapmadık yani nasılsa olmicak gibi düşünüodm aklıma getirmemeye çalıştım o anlarda bebek, bu ay sadece bulantılarım var çok hafif aklıma getirmedim yok canım dedim olmamıştır bana öyle geliyor diye hafif bulantı bişy yiyince geliyor bi kaç dk dan gidiyordu, bir de yine göğüslerim acıyordu dokunamıyorum hala, değdiğim zaman agrıyo sanki sertleşmiş hassaslaşmış iyice gibi dün baktım aynı geçen ayki gibi damarlar var büyük belirgin göğüslerimde, birde afedersin arada çok az akıntı oluyordu 2 haftadır pedle geziyordum az sancı felan olunca olcam diyip ,ama olmadım şükür, öyle yerleşme de kahverengi yada pembemsi bişyler geliyormuş ya o da gelmedi, belki de daha tutunmamıştır
:KK43: yeni döllenmiş dedi dr birde batmalar var kasıklarımda birde karnımda 2-3 gündür, böyle küçük bişy saplanıyor gibi , midem de arada batma gibi oluyordu bişy yiyince hatta eşime demiştim sanki midem de sivri taş dolanıyormş gibi die geceleri, belki hormonlar etkilemiştir bilmiyorum, ama şimdi midem de bişy yok batma felan da dün çok belirgin batmalar oldu, art arda 4-5 kez karnımdan kasıgıma geçiyor sanki, sabahta bel ağrım vardı.

bebişi olacaklara hayırlı olsun diyorum allah tamamına erdirsin
bebiş isteyenlerede yakın zamanda versin inş. rabbim

ama buraya gunaydın bile yazmıcam bi daha kimse değer görüp cevap bile yazmıyo

ALLAH RAZI OLSUN RABBİM SANA DA İSTEYEN HERKESE DE ÖYLE GÜZEL BEBİŞLER NASİP EYLESİN Kİ İNŞ. KUCAKLARIMIZ BOŞ KALMASIN, sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eylesin rabbim hepimize, allahım dualarımızı geri çevirmesin inş. gönlünüzdeki ne varsa maddi manevi nasip eylesin en tez zamanda inş. çok dua ediyorum burdakilere gerçekten, rabbim beni sevindirdi sizi de sevindirsin inş. dualarım sizinle , sizde dua edin nolur düşmeden tutunabilsin yavrum, 3 ay biraz sıkıntılı olabilirmiş inş bişy olmaz,neyse

ben geçen ay çok çok ümitliydim ve nerdeyse belirtilerin hepsini yaşadım ama olmadı, geçen ay göğüslerim acıyordu ve damarlar görünüyordu koyu yeşil gibi kocaman, adet olcam gibi oluyordu ama olmamıştı günüm geçmişti 4 gün , 4. gün oldum bilmiyorum kimyasalmıydı değilmiydi dr a dün sordum yine söylemedi, bir de geçen ay çok uğraştım ateş ölçtüm vs yumurtalama günümü hesapmaya çalıştım felan herşeyi denedim ayakları kaldırıp 1 saat yatma vs yok olmamış ,ilk denemem di geçen ay günüm geçti olmadım normade hep erken olurum 26 günde olurum 1 aydan oldum önce bi sapıttı yani günlerim,

bu ayda hiç bişy yapmadım geçen ay çok hazırlanmıştım yıkıldım çünki agla agla netten bakıyorum hep kimyasal gbi geldi belirtiler , hiç olmicak sandım ilk denemede olmayınca, hiç takip etmedim gün mün, okadar çok bile yapmadık yani nasılsa olmicak gibi düşünüodm aklıma getirmemeye çalıştım o anlarda bebek, bu ay sadece bulantılarım var çok hafif aklıma getirmedim yok canım dedim olmamıştır bana öyle geliyor diye hafif bulantı bişy yiyince geliyor bi kaç dk dan gidiyordu, bir de yine göğüslerim acıyordu dokunamıyorum hala, değdiğim zaman agrıyo sanki sertleşmiş hassaslaşmış iyice gibi dün baktım aynı geçen ayki gibi damarlar var büyük belirgin göğüslerimde, birde afedersin arada çok az akıntı oluyordu 2 haftadır pedle geziyordum az sancı felan olunca olcam diyip ,ama olmadım şükür, öyle yerleşme de kahverengi yada pembemsi bişyler geliyormuş ya o da gelmedi, belki de daha tutunmamıştır
:KK43: yeni döllenmiş dedi dr birde batmalar var kasıklarımda birde karnımda 2-3 gündür, böyle küçük bişy saplanıyor gibi , midem de arada batma gibi oluyordu bişy yiyince hatta eşime demiştim sanki midem de sivri taş dolanıyormş gibi die geceleri, belki hormonlar etkilemiştir bilmiyorum, ama şimdi midem de bişy yok batma felan da dün çok belirgin batmalar oldu, art arda 4-5 kez karnımdan kasıgıma geçiyor sanki, sabahta bel ağrım vardı.

canım hayırlı olsun sakın kötü düşünüp kendini üzme çunku değerin gerçekten güzel maşallah:nazar:
benımde bu ay olursa, bırlıkte hamılelığımızı geçirsek ne güzel olur:KK76:
akıntı benım kımyasalda çok olmuştu ama şimdi hiç yok gibi maalesef ama göğüsler acıyor kasıkta batmalar oluyor 3-4 kez üst üste giriyor batmalar ,
hayırlısı olsun hakkımzda güzel haberlerimizi bir bir paylaşırız burda inşaallah..

daha önce hamilelik yaşayan tecrubeli bayanlara soruyoorum şu meşhur kasık batması var ya, butun gun saatte bir 3-4 er kez giren bir ağrı mı,
gece uykumdan bıle uyanndırdı beni,
açıklarsanız çok sevınırım, adete 6 gun kaldı

benim hamile kaldığım aydaki ağrılarım ve diğer tüm batmalar kasılmalar vs. normal zamanda neyse hamile kalıp adet olmadığım zamanda da aynıydı.
O yüzden hiçbirşey anlamadım. Sadece bende olan tek fark göğüslerimin şişmesiydi ben adet olacağım zaman normalde göğüslerim hiç şişmez ağrımaz o ay üstüne yatamamıştım.
Hatta demiştimki yine adet olacağım galiba bu sefer kesin ilk defa göğüslerim şişti diye düşünmüştüm. Halbuki tam tersiydi. Benden size tavsiye kendinizi dinlemeyin. Çünkü vücut kendini herzaman adet olacakmış gibi hazırlar ve o belirtiler yaşanır. Allah nasip ederse hamile kalırsanız eğer yumurtlama günlerinizde dikkat edin ufak batmalar kasılmalar olacak hep vücudunuzda.

uzun olmş kusura bakmayın

bu arada benm adet dönemim çok sancılı geçer , bu ay o kadar olmasada arada böyle sancılanmam oldu, bir sancı giriyor adet olcm heralde diorm belim felan da ağrıyordu hemen wc gidiyorum yok, oldum olcam diye diye dolandım öyle, batmalarım hala var üşütürsünde kasıkların ağrır ya öyle , sık tuvalete yine gidiyordum da bende idrar yolu enf. hep oluyor üşütünce öyle sandım önemsemedim, iştahsızlık olmştu bir de uyku, son 1 haftadır felan hiç kolumu kaldırasım gelmiyordu elim ayağım dökülüyor sanki, öyle uyuyum yada yatıyım istiyordum, normalde gündüz uyursam gece uyuyamam geçen hafta öğlene kadar yattım sonra öğleden sonra yine yattım :) gece yine yattım , gözümü açamadım çok halsizlik oldu yaklaşık 1 haftadır,aklıma gelenler bunlar şimdilik.

Günaydın :KK1:
regli sinir yapıyordu dimi :KK1:

yaşın kaç ki Benim 34 ben Teyzeyim o kesin

ben de 34 oluyorum 79luyum ama ilk çocuk çalışması yapıyoruz daha..30yaşında evlenirim dedim öyle oldu bir de 35 yaşımda çocuğum olsun istiyordum bu gidişle öyle olacak :))))

uzun olmş kusura bakmayın

bu arada benm adet dönemim çok sancılı geçer , bu ay o kadar olmasada arada böyle sancılanmam oldu, bir sancı giriyor adet olcm heralde diorm belim felan da ağrıyordu hemen wc gidiyorum yok, oldum olcam diye diye dolandım öyle, batmalarım hala var üşütürsünde kasıkların ağrır ya öyle , sık tuvalete yine gidiyordum da bende idrar yolu enf. hep oluyor üşütünce öyle sandım önemsemedim, iştahsızlık olmştu bir de uyku, son 1 haftadır felan hiç kolumu kaldırasım gelmiyordu elim ayağım dökülüyor sanki, öyle uyuyum yada yatıyım istiyordum, normalde gündüz uyursam gece uyuyamam geçen hafta öğlene kadar yattım sonra öğleden sonra yine yattım :) gece yine yattım , gözümü açamadım çok halsizlik oldu yaklaşık 1 haftadır,aklıma gelenler bunlar şimdilik.

Hayirli olsun. Saglikla kucagina alirsin insallah

ama bunları gebelik belirtisi olarak aklıma hiç getirmedim hatta ümidim hiç yoktu ki bir de dedim ki kendi kendime bu ay hiç bişy yok belirti felan geçen ay hepsi vardı , kesin yoktur dedim hep, tek belirgin belirtim göğüslerimdi, benm de hiç adet öncesi göğsüm şişmez ağrımaz, sadece sancım olur, hayatta ilk defa bi geçen ay ağrıdı göğüslerim bir de bu ay, hatta noluyorsa dedim bunlara göğüs dr.una felan gitmeyi düşünüyordum bebiş aklımda hiç yok ya , ümit kalmayınca,

inş .inş hadi bakalım bana yetişte beraber isim felan bulalım moral verelim doğum felan seçelim, ALLAHIM İNŞ. HEPİNİZE EN GÜZEL ÇOCUKLARI NASİP ETSİN HEPİNİZ BANA YETİŞİN İNŞ.
sizi öyle iyi anlıyorum ki , bu ay soğan kürüne başlıcaktım, silkelet felan demişler onları yapcaktım :) kadınlar kulübünden hiç çıkmıyordum kim ne derse yapasım geliyordu hevesli hevesli okuyordum , rabbime milyonlarca kez şükürler olsunki bize de layık gördü , darısı size inş. haberlerinizi bekliyorum en kısa zamanda inş. müjdelerle gelin inş. galiba akışına bırakınca oluyor , uğraşıp kafayı takınca beyin ket mi vuruyor nedir yada kasılıyoz mu neyse olmadı benm ,

dün gelene kadar ağladım yolda öyle geldim , eşime de telefonda yokmş dedim nası üzüldü yazık, dönüşte marketten emzik aldım paket yaptm üzerine mrb babacığım sana kavuşmak için sabırsızlanıyorum dedim , evde yine ağladım akşama kadar şoktayım hala, neyse eşim geldi oda üzülmş belli , ama göstermemeye çalışıo çok takdıgımı biliyordu, neyse kısmet dedi rabbim ne zaman derse felan , sonra dedim ki neyse bak sana hediye aldım bişy alamamıştım doğum gününde dedim , verdim açtı , ondan önce ben başladım ağlamaya , şuan bile ağlıyorum , şok oldu sarıldık o da ağladı yazık, baba mı olcam şimdi dedi yazık, ALLAHIM GÖNLÜNÜZÜ FERAHLATSIN İNŞ. NOLUR DUA EDİNDE BİŞY OLMASIN DÜŞMESİN ŞU DÖNEMİ HAYIRLISIYLA GEÇELİM, ÇOK KORKUYORUM,

size öyle dualar ediyorum ki çok iyi anlıyorum çünki bi burukluk , ümitsizlik, eksiklik, içinden hep üzülüyor insan , ben sadece 2 kez denediğim halde öyleydim, İNŞ. EN KISA ZAMANDA SİZE DE RABBİM VERİR DE BANA YETİŞİRSİNİZ :) takınça olmuyor, afedersiniz bırakınca daha kolay gidiyormuş içerde kadının sıvısından dolayı kasmayınca kendimizi galiba doğru.

duanın gücüne çok inanıyorum bol dua edin, rabbim isteyin vereyim kulum diyor, isteyelim bol bol ,

bende 7 aylık evliyim 4 aydır düzenli çalışıyoruz ama nasip olmadı bebiş 8 mart sat ama düzenli değil dr bir sorun yok dedi inş bu ay mutlu haberi alırız.

günaydıııııııııııınn arkadaşım, en güzel günler senin olsn.

kızlar bir dahaki aya liste yapmamız gerekirse (inşallah hiçbirimiz mayıs topiğinde olmayız, hepimiz nisan hamişleri topiğinde oluruz da mayıs hep yeni bayanlardan oluşur)
yaşımızı ve ilk bebek mi ikinci bebek mi olduğunu yazsak mı?

bilmeyenler için, yaşım 31. ilk bebek denemesi :)))

bu ayda yapaniliriz canım bilgileri verirse herkez

X