Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

biz 4 aylık evliyiz daha ve en baştan beri hiç korunmadık eşimle aramda bir yaş var herkes küçüksünüz diyip duruyo ama ikimizde çok istiyoruz inşşş ta olur bu aydan ümidim var :)))))))))) böyle işte :)

anaaaam 93 lusun demek bende ben küçüğüm baya diyodum canım benim benden de küçük varmış :KK1: bende 91 liyim canım olsu bakalım genç evlenmekte güzel :KK9:

genç evlenmekte güzel genç anne olmakta inşallah bu duyguyu yaşarsınız kızlar bu aydan itibarennn :KK16::KK16::KK16: ben 88 liyim 3 yaşında da bir oğlum var ben şahsen çok mutluyum :nazar::nazar: inşallah bir de kardeşi olur bıcırığımınn:KK1::KK1:

kızlar selamlar..bende bu ayda hamiş oldugnu deli gibi ögrenmek isteyenlerdenim.aslına bakarsanız sanırım batım geçti.30 yada 31 mart tı.ama hala gelmedi.testi sorarsanız dün gece migren krizndeyken bile onu yaptım ama çıkmadı:KK43: bu durumda benim umutlarda bitti:KK43: bu ay gelirse mayısa belki:KK43:

canım bence diyet yapmak etkilemez eğer etkileseydi bende gebelik şekeri çıkmıştı ozaman diyet yapmak zorunda kalmıştım. Ama yinede hamile kalırsan doktorunla bunu paylaşırsan iyi olur.

yok böyle birşey 57 kilo oldun diye diyettt heee ayıp ama direk kendimi atasım geldi ben 1 yılda 13 kilo aldım da :26:

diyetin zararı olmaz sadece bünyeni yıpratacak kadar yapma vitamin eksiğin olmasın yani

Napim ozlemcim benim en fazla kilom bu o sebeple tuhaf oldum.hamile olunca kilo alirim cooook ondan yani canim benim

kızlar merhabalar hepinize..benim batım 10 nisan olacaktı şubatın 25 inde ovülasyon testi yaptım ama kanamam başladı test pozitifken ve 3 gün sürdü...kanamanın ikinci günü test yaptı silinmişti birazcık...he bide bende içi sıvı dolu 4 cm zararsız bi kist var acaba ondanmı oldu kanamam....bide dün ve bugün hafif mide bulantım var..şubatın 25 ini degerlendirmiştik şimdi kafam çok karıstıııııııı acaba bişeycikler olabilirmi diye...cevaplarınızı beklıyorum kızlar:)

bu konuda hiç bilgim yok . baya regli kanaması gibi mi yoksa lekelenme şeklinde mi oldu

Merhaba kızlar. Bişe sormak istiyorum nolur bilgisi olan cevap yazsın. Ben 5 haftalık hamileydim 22 şubatta düşük yaptım kürtajsız.15 gün kanamam oldu. normalde 11 inde adet olurdum ama 40 gün geçti adet olmadım. Sonrasında bugün test yaptırdım 28,22 çıktı beta hcg. sonucu doktora eşim göstermiş. Diğer gebeliğin etkisiyle de olabilir yeni gebelik de olabilir bir hafta sonra tekrar test yaptırın demiş. Ama şu var ki benim diğer gebeliğimde beta hcg 638 di ama bir hafta sonta 235 e düştü ve bebeğim gitti :KK43:( Yani bir haftada bu kadar düştüyse düşükten sonra 40 gün geçti hala hormon değerlerimde böyle bir artma olmamalı diyorum yani ilk gebeliğime bağlı. Nolur yardımcı olun içim içimi yiyo :KK43:

bencede yeni bende düşürdüm ama değerlerim öyle senin gibi 600 lerde değildi. 1 hafta sabır ve güzel haberlerle inşallah

kızlar selamlar..bende bu ayda hamiş oldugnu deli gibi ögrenmek isteyenlerdenim.aslına bakarsanız sanırım batım geçti.30 yada 31 mart tı.ama hala gelmedi.testi sorarsanız dün gece migren krizndeyken bile onu yaptım ama çıkmadı:KK43: bu durumda benim umutlarda bitti:KK43: bu ay gelirse mayısa belki:KK43:

umarım gelmez sabah ilk idrarla yapsana

canım inşallah gelmez de güzel haberler alırsın benimde batım geçti hemde 6 gün 2 gün önce test yaptım negatif cıktı biraz daha bekle oyle test yap 1günlük gecikmeyle idrarda cıkmıyo canım

Napim ozlemcim benim en fazla kilom bu o sebeple tuhaf oldum.hamile olunca kilo alirim cooook ondan yani canim benim

canım olması gereken o merak etme benim ki olmaması gereken.

hem kardiyoloğum hemde kadın doğumcu kilo ver dediler ama ben tersine kilo alıyorum hem yaş hem kilo daha da zorlaştırıyor aslında

merhabalar. benim regl günüm yarın dı normalde şuan çok az kahverengi akıntım oldu bir kaç damla da kan geldi şuanda hiç bişey gelmiyo bu nedir şimdi çok telaşlandım şimdi ben..

X