Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

sağol canım tabiki umut her zaman vardır ama ben adetten farklı bir belirti hissetmiyorum zaten insan hiçbir belirti olmasa da hamile olduğunu hissediyormuş bende hiç öyle bir hissiyatta oluşmadı beklicez artık senden de inşallah yüksek yüksek bhcg haberleri alırız :)

hadi bakalım canım iyi haberlerini ekliyoruz inş.hamilesindir ben de heyecanlandım böyle güzel haberler duymayı düşünmek bile güzel

inşallah isteyen herkese o güzel haberi duymak bu tatlı heyecanları yaşamak nasip olur dediğin gibi düşüncesi bile böyle güzelken içinde bebişin olduğunu bilmek kimbilir nasıl muhteşem bi duygudur :) ben gidip biraz temizlik yapayım da stres atayım yoksa bugün geçmez:)

daha önceleri hiç böyle çizgi çıkıyormuydu yeni oluşmaya başlıyor olabilir bana dr öyle demişti hadi hayırlısı

GUNAYDIN kızlar... Dün iş yerimde kanamam oldu... Çok ağladım hemen özel doktoruma koştum.. Beta Hcg ölçüldü ama sonuç çıkana kadar neler çektim ben bilirim... Doktorum o arada bana moral veriyordu ... "sağlıklı olacaksa doğsun diye dua et dedi" Sonucum allahtan 1032 yani normal olması gereken degerde.. pazartesi tekrar gideceğim.. Progestan başladı dr.. yatak istirahati verdi.. Dua edin arkadaşlar bebişim sağlıklı olsun bana sıkısıkı tutunsun

olabilirsin cnm benimkide çok fersizdi ama hamileyim bence git hemen sağlık ocağına kan testi yaptır

canım silikte olsa ben ikinci çizgiyi hiç tereddütsüz gördüm bence hamişsin hayırlı olsun ama kesinleştirmek için hemen bhcg yaptır güzel haberlerini bekliyoruz :)

akşam iş çıkışı gidicem kızlar inşallah vardır bi test daha var onuda yapcam şimdi ya kanda yoksa eşim kızıyor artık bunlara bakıp umutlanıyorsun olmayınca üzülüyorsun diye ama napim elimde değil

geçmiş olsun cnm allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin sağlıklı bebişin olur inşallah birde sen moral bozdukça oda anlarmış o yüzden hep dua et cnm kalbini ferah tut

canım batın ne zaman, belirti falan var mıydı ?

canım öyle evet ama ben hissetmiyorum hamileyim diye.. sadece göğüslerimi tanıyamıyorum şiştiler resmen ve çok acıyorlar... hayırlısı olsun zaman geçmiyor sanki :) yani kırmızıların gelmeyebilir ümitsizliğe kapılma diye söylüyorum çok temizlik yapıp yorma kendini

geçmiş olsun canım.. Dikkatli ol bol bol dinlen.. temizlik vs. yapma sakın..

geldim.az önce doktordan geldim.aynıyım senle canım sarı beyaz açık kahve ama çok az.progesteron verdi banada.dün akşam doktora kızmıştımda mecburen gittim daha iyisini bulamadım :) haftaya cumartesi randevu verdi kalp atışını duyarsak lekelenmen anlamsız dedi.zaten eger bir sıkıntı varsa bu 1 hafta içinde kanaman başlar düşüktür dedi.saglıksızdır dedi.haftayı görürsekte kalbide duyarsak şükür diyecegiz.abbooo 1 hafta daha

canım işte tüm hamile arkadaşlarda en erken ortaya çıkan ve en net belirtilerden biri göğüs farklılaşması ama bende böyle bi durum yok şu an göğüslerimde çok hafif bi dolgunluk var ,halkanın etrafında küçük beyaz kabarcıklar bide koltuk altına bakan yan taraflarında özellikle sağda sadece dokununca acıyan bi sertlik var ama bunlar adet olacakkende oluyo hatta bazı adetlerimde göğüslerim çok feci olurdu allahtan o zaman korunuyormuşuz bu ayki gibi olsa o ağrılarla hamileliğimi test yapmadan ilan ederdim :) yok çok bi temizlik yapmıcam klasik hafta sonu işleri işte :)

canım batın ne zaman, belirti falan var mıydı ?

sadece mide bulantım vardı aslında hala kasıklarımda fena sancı ve batmalar var eğildiğimde özellikle göğüs uçlarımı yokladım dün hassaslık var batım bugün o yüzdne çok umutlanmak istemiyorum

valla canım bu işler hiç belli olmuyo aslında bebeğin kalp atışlarını duyana kadar hep bi acaba var o nedenle tabi ki haklısın ama ben silikte olsa testinde 2. çizgiyi şüphesiz gördüm en garanti sonucu kan vererek öğrenebilirsin, bu arada battaşmışız benimde adet bugün ama ben son 2 ve 3 te teste negatifi gördüğümden bugün yapma gereği duymadım zaten belirtiler var öğlene doğru eli kulağında inşallah senden güzel haberler gelir :)

canım idrar testi yaptın mı senden haber bekliyorum temizlik yapıcam kalkamıyorum başından :)

kızlar bugün gözüm kulağım ikinizde haberleri hemen paylaşın bende bi numara yok adet oldum olucam inşallah sizden güzel haberler gelir :)
Canim canim benim lekeler devam ediyor gelecek gerisi gelecek.ne yapayim gelecek ayainsallah
kızlar günaydın biraz önce test yaptım hayalet gibi ikinci çizgi çıktı diğerini de dün akşam yaptım onda daha belirgin gibi batım bugündü sizce?

Canim kan testine kos tebrikler:)

Amin canimmm iciniferah tut bol bol dinlen

Ahhh ahh hamile kalbilcez mi kalsan hcg hcgden sonraultrasonn Allahim sabir ver bizleree.Sen yat uzan bol bol canim

en garantisi tabii kan testi korkuyorum bi yandan da ya yoksa diye hayırlısı ne diyim aslında adet de olacak gibiyim sancım var ne kadar süre bekleyip gördün negatifi

canım idrar testi yaptın mı senden haber bekliyorum temizlik yapıcam kalkamıyorum başından :)

Yapmadim canim amaben regl oldum olacak sayilir oderece yani:)Doktora gittim 5.3 anlamsiz dedi.kan aldik sonucu beklyiorum ama pek umut vermedi zaten lekelenmelerde basladi.

Hepsi ayri bi dert anam bunun..:) ilk basta dur bi yumurtam catlasin calisma yapayim.sonra aman adetim gectimi sonra kanda cikacakmi degerler duzgun artacakmi kese gozukecekmi kalp atisi ikili testi uclu teati cinsiyeli osu busu hepsi bi dert bi stres hayirlisiyla bi kucagimiza alsaydik :) valla cnm benim doktorda sıkıntı yok dedi benimki gec cagirdi biraz benim daha iki haftam var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…