Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

dur canım ya panik yapma hemen belki yerleşme falandır ne biliyon inşallah da adet olmazsın...

Amann canim umudum yok hic ya:KK43:
bence de canım belki yerleşme kanamasıdır hemen panik yapma bende adet olacak gibiyim sabah son umut bi test daha yapıcam eğer yine çıkmazsa kırmızılar ile buluşmak için beklicem :)

Canim destekleriniz icin sagolun ama gelir bunun arkasi
bu arada ben hala olmadım ama umutlarım azaldı sabah test yaptım bişey çıkmadı. olsaydı çıkardı değil mi? silik de olsa bi çizgi falan olurdu yani sonuçta bu gün bat günüm????????
Canimtestlerde olumlu orneklerde cok olumsuz orneklerde cok.bosver gelmemis iste ne guzel.bekle bakalim

selam arkadaslar....ben 3-4 gündür basından sonuna kadar topıgınızı okudum takip ettim...aranızdaki tüm anne adaylarını tebrik ederim...İNSALLAH sag saglim yavrularınıza kavusursunuz....ALLAHIM İNSALLAH en kıza zamanda bizlerede olmayanlarada nasip eder İNSALLAH....ben subatta düsük yaptım kürtaj oldum :KK43: bebegimin kalbi 7 hafta 4 günlükken durdu :KK43: malesefki arastırdık sorun ne diye bende pıhtılasma cıkdı :KK43: birdaha gebe kalmak nasip olursa İNSALLAH hemen ıgneye baslamalıyım...suanda coraspirine basladım...doktor bana demisdi düsükden sonra 2 adet gör ondan sonra calısmalara basla demisdi baska 2 doktorda 3 adet gör ondan sonra basla hatta bekleyebilirsin biraz daha bekle acele etme demislerdi...ama ben 2 adet gördüm birinci adetim kürtajdan 29 gün sonra geldi 2 adetimde 34 gün sonra geldi malesef adet düzenimde bozuldu benim adetim hep 28-29 günde bi gelirdi ama 34 gün sonra gelince moralim cok bozuldu İNSALLAH adetim düzene girer hatta ve hatta İNSALLAH 9 ay adet görmem...16 nisanda 2 adetim geldi 22 nisanda bitti ve biz calısmalara basladık...ALLAHIM İNSALLAH tez zamanda bize melegimizi gönderir İNSALLAH tüm ANNE BABA olmak istiyenlerin en kısa zamanda kucagını doldurur...

Canım çok geçmiş olsun benim bi arkadasımdada vardı maalesef o 2. Düşükten sonra anladı daha doğrusu doktorunu değiştirdi ve yeni doktor farketti 3. İçin her gün iğne yaptı göbeğine 8 ay boyunca son ay doktoru yaptırmadı ve şimdi kucağına aldı bebişini. İnşallah sende alırsın bi an önce. Ama bak ne güzel hamile kalabilmişssin oda bişey biz yani ben onu dahi bilmiyorum acaba olucakmı olmıycakmı

kızlar bugünlük yırttım galiba inşallah yarında olmazzzzzzzz..
yaşasın demek için erken galiba. yarında olmazsam umutlarım tekrar yeşerecek

:)))))) adamda size dokunmaz inan.sabah noldu garip oldum ama yapacak bişy yok.ben eşimden önce uyanıp çıkıyorum.kalktım üstümü giydim eşofmanlarıda yatagın üstüne koydum mutfaga gidip sütümü içtim sonra eşimi gidimd eöpüm çıkım dedim.birde ne görüm yazıkya kötü oldum eşofmanlara sarılmış uyuyor :)))) dedim yazık sana karına sarılamıyorsun eşofmanınamı sarılıyorsun :)))))

gulcum.ne.diyim sana bilemedimkiii adamina siki.siki sen saril kizzz:-):-)

merhaba hanımlar bende 22 nisanda kan vermistim bhcg 33.47 cıkmıstı dün bidaha kan verdim sonuc 38.19 bugun bebeğimlen vedalaştık artık Allah olanlara sağlıklı sıhhatli uzun ömürler versin olmayanlarada hayırlı sağlıklı boy boy evlatlar versin suan yeni doktordan geldim düşük yapıyorum sağlıksız gebelik dedi doktor önümüzdeki ay tedaviye baslıcaz bakalım allaha emanet olun sizlerde dertleşmek konuşmak güzeldi:KK43:( hoşçakalın
Hayirlisi olsun arkadasim uzulme.. ins. yine olur.. bak burdaki berianur arkadasimizda oyle olmustu ikinci ayinda tekrar hamile.kaldi.ve ins. hayirlisi.ile saglikli bi dogum yapacak.. i
Hamilelikt beslenme konusunda son derece önemli besinleri almanız çok faydalı olmakla birlikte dikkatli olmanız gereken bir çok besin ürünü bulunmaktadır. Hamileliğiniz boyunca birçok besin öğesinden faydalanırken ayrıca su tüketimini unutmamanız gerekmektedir. Hamilelikte su bebeğin gelişimi açısından son derece önemli olup bir çok besin kaynağı ile birlikte suyu tüketmeniz durumunda sağlıklı bir çok şeyi yapmış olursunuz. Özellikle su tüketiminde bebeğe faydası olacak mineraller bulunduğundan dolayı bol su tüketimi günde 3 litreye yakın suyu tüketmeniz gerekmektedir. Bebeğinizin bir su topu içinde yaşadığını unutmayın bu amniyo sıvısı içinde gerek duyduğu tüm mineraller bulunduğundan dolayı özellikle su tüketimi yanında aynı zamanda günde bir maden suyu tüketmenizde son derece önemlidir. Su tüketiminde önemli mineraller olması bebeğe geçen besinlerle birlikte onun sağlıklı gelişimini önemli ölçüde sağlamaktadır.

Suyun yararı genelde unutulur ve hak ettiği önem verilmez. Günde en az 3 litre temiz ve yumuşak su içilmelidir. Su tüm organların düzenli çalışmasını sağlar. Özellikle böbrekler ve bağırsaklar daha düzenli çalışır. Vücutta biriken zararlı atıklar daha hızlı temizlenir. Kişi kendini çok daha iyi ve zinde hisseder.

Suyun sağlıklı bir bebek dünyaya getirebilmede, önemi çok büyük
Araştırma verilerine göre annenin içtiği su, amniotik sıvıyı etkilemektedir. Amniotik sıvısı yetersiz olan kadınlara 2 saat içinde 2 litre su verildiğinde amniotik sıvıdaki yetersizliğin düzeltildiği gösterilmiştir. Amniotik sıvı yetersizliği olmayan kadınlarda da içilen suyun sıvıyı artırdığı gözlenmiştir. Deneysel çalışmalarda annenin susuz kalmasının bebeğin susuz kalmasına neden olduğu belirlenmiştir. Bu veriler, sağlıklı bebek dünyaya getirmede suyun ne denli önemli olduğunu göstermektedir.

su içmezseniz nasıl yenileyecek.
yaniiiii israrla prof. dr unlugulumuz.herkese.israrla su icin su icin su.icinnnnm en az uc litre su iciyoruz arkadaslar... sende olmasan.gulummmm
canım bende çok sabırsızım valla imkanım olsa bende dediklerini çoktan yapmıştım ama bi kan testi bile yaptıramıyorum bu memlekette hayırlısı inş dediğin gibi hamileyimmdirrr ... Rabbim hepimizi küçük meleklerimize kavuşturur inşallah
nerdesinki cnm sennn

Kızlar test sonucuma çok güzel yorumlar yapmışsınız inşallah sizin dediğiniz gibi ve benim hissettiğim gibidir. Öğlen benim yemeğe koca geldi tarlusala başladın mı dedi sabah test sonucunu gördü çok silik var dedi ama boşuna ümitlenmeyelim bence yok geçen hafta da silikti şimdi iyce kırmızı olmalıydı dedi moralimi bozdu odun kocacım bende başladım dedim ama tabi ki başlamadım bugün kan vermiycem yarın ondan habersiz gitcem vercem inşallah bebeğim benimledir de o da ilaç kullandırdığı için vicdan yapar... Haklı da olabilir mi bir hafta önce de belli belirsizdi fotoda çıkmıyordu şimdi ki çıkıyor daha koyu mu olması gerekirdi, bebiş varsa da muhtemelen geç döllenme gibi yoksa şimdiye kıpkırmızı olması lazımdı fffff çok uzattım bilmiyorum kafam allak bullak
gecen haftadan beri mi siliklik devam ediyo canim ??
kızlar bugünlük yırttım galiba inşallah yarında olmazzzzzzzz..
yaşasın demek için erken galiba. yarında olmazsam umutlarım tekrar yeşerecek

canim sen kendini yinede fazla.kaptirmaaa normal.olarakda gecikmelwr yasanabiliyo kafaya cok taktigimiz.icin.. ama ins. hayirlisi ile okur cnm..

Selam kızlaaaaaaar.... Kan verdim geldim sonuçlar 5te çıkacakmış bakalım ne olcakk :))) ayy heyecanlandım birden... :))
unlugül canım valla adanadayım ben ankarada ablam var hacettepede prof sinan bey var ona gidiyor tek bildiğim doktor o maalesef..

Selam kızlaaaaaaar.... Kan verdim geldim sonuçlar 5te çıkacakmış bakalım ne olcakk :))) ayy heyecanlandım birden... :))
unlugül canım valla adanadayım ben ankarada ablam var hacettepede prof sinan bey var ona gidiyor tek bildiğim doktor o maalesef..

hayırlısı canım güzel haberlerini bekliyoruz bakalım :) benim de bugün bat sabah itibariyle bi durum yok zaten benim çoğunlukla öğlene doğru oluyo muhtemelen bugün gelir çünkü tüm adet belirtileri mevcut sabahtan beri karnım gurul gurul ve hafif hafif ağrıyo :KK43: artık önümüzdeki maçlara bakıcaz :KK43:

hayırlısı canım güzel haberlerini bekliyoruz bakalım :) benim de bugün bat sabah itibariyle bi durum yok zaten benim çoğunlukla öğlene doğru oluyo muhtemelen bugün gelir çünkü tüm adet belirtileri mevcut sabahtan beri karnım gurul gurul ve hafif hafif ağrıyo :KK43: artık önümüzdeki maçlara bakıcaz :KK43:

canım kırmızılar gelmedikçe umut vardır.. benim adet belirtilerinin dışında farklı belirtilerim var sonucu alayım yazarım :) hayırlısı olsun canım.. ama kırmızıların gelirse de üzülme bir sonrakinde olur inşallah.. ama umarım gelmez ve bebiş vardır :)

Cnm bisey sorcaktim ya :) senin akintin varmi varsa ne durumda? Benim var sari beyaz acik kahve oluyo. progestan kullaniyorum doktoruma sordum korkma dedi kirmizi pembe yada yesil degilse sorun yok dedi ama ben psikopata bagladim ha bire wc ye gidiyorum :KK43: bu arada ben ankaraliyim benim annemde iki teyzemde zekai tahirde dogum yapti oranin proflari cok iyi ayarliyabiliyorsan onlara git derim ben

Cnm bisey sorcaktim ya :) senin akintin varmi varsa ne durumda? Benim var sari beyaz acik kahve oluyo. progestan kullaniyorum doktoruma sordum korkma dedi kirmizi pembe yada yesil degilse sorun yok dedi ama ben psikopata bagladim ha bire wc ye gidiyorum :KK43: bu arada ben ankaraliyim benim annemde iki teyzemde zekai tahirde dogum yapti oranin proflari cok iyi ayarliyabiliyorsan onlara git derim ben

sürekli aynı doktora gidebiliniyormu ben etlik zübeyde ye gidiyorum ama her seferinde farklı doktor çıkıyor karşıma

hadi bakalım canım iyi haberlerini ekliyoruz inş.hamilesindir ben de heyecanlandım böyle güzel haberler duymayı düşünmek bile güzel

X