Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Selam kızlarrrrr yeni hamişleri yürekten kutluyorum , Rabbim tamamına erdirsin inşallah
Anneolmak üzüldüm ama hayırlısı, daha sonra üzülmektense böylesi daha hayırlı demek ki olacak inşallah hayırlısıyla.....
Gelelim banaa gülcüğüm habersiz bıraktım sizi baya yoğurdum bugün alanyadan arkadaşım geldi vs...
Neyse doktor keseceği gördü, gözünaydın hamilesin dedi, yerinde mi dedim evet yerinde dış gebelik falan değil dedi, folik asit yazıcam dedi , kullanıyorum zaten dedim onu mu folik plus mu kullanayım dedim, folik asiti ne kadardır kullanıyorsun dedi 1 ay kullandım bıraktım şimdi 2 haftadır içiyorum dedim, folik asit folbiol kullan dedi ... Benim çok acil kendime Dr bulmam lazım doktorun yanında toplam 3-4 dk kalmışımdır belki de daha az, haftaya tekrar gel bakalım dedi, tamam kese var ama içine bakalım dedi, sevmedim ben bu doktoru .... Böyle işte....

canım eğer izmirde oturuyorsan doktor önerbilirim ...

anneolmak Rabbim yardımcın olsun, sabırlar versin inş..Herşeyde vardır bi hayır.. Sakın üzülme olmadıysa daha iyisi olacağı içindir unutma ve bizide bırakma

ayy ne güzel keseyi görmüşsün canım.. bazı doktorlar maalesef böyle oluyor ama bilgiliyse doktorun yeni arayş yapma derim.. benimde çok umursamaz gibi duran bir doktorum var ama çok bilgili.ben memnumum şahsen gevezelik yapacağına işini yapsın diyenlerdenim:) sorularını gitmeden bir kağıda yaz ve sor.. bazıları sen sormazsan anlatmazlar maalesef..

Özlem rüyanı yorumlayacaktı ne oldu sonra yaa kaçırdım ben o kısmı

Buarada berianur tebrik ederim canm keseni görmüşsün çok sevindim.. Bi sıkıntıyı daha atlattınız .. Rabbim hep böyle sıkıntısız hamilelik geçirmenizi nasip eder inş

Son düzenleme:
canım eğer izmirde oturuyorsan doktor önerbilirim ...

Yok canım istsnbuldayım , çok saol yine de...

Bilmem , doğru diyorsun da çok bilgili gibi bi hava da yok kadında , içime hiç sinmedi...eve yakın diye oraya gitmiştim zaten, normal doğum konusunda ısrarcı( inşallah ısrara gerek kalmaz pırt diye doğar) bi doktor bulacağım inş...
Şimdiki doktorlar hemen sezeryan diyor....

Âmin inş....
Canımm çok saol, darısı hayırlısıyla tez zamanda başınıza inşallahhhhhh
berianur sen kupkurumusun yoksa akıntın varmı varsa ne renkte?

Canım dünden beri şeffaf akıntı var

anladım canım..normal doğumu bende çok istedim bizim her şeyimiz normaldi ama biraz tombiktik ondan doktorum sezaryen olabilir dedi ki karnım sertleşince acilden gittim eş çürümeye başlamıştı ve mecbur ertesi gün sezaryen ile aldı bebeği :)) hayırlısı olsun da canım normal sezaryen fark etmez.. epidural yaptırdım normal doğum gibi her şeyini gördüm bebeğimin :)) sen en kısa zamanda güzel bir doktor bul kendine ihmal etme :)

hadi bakalım çok sevindim,bu arada fatihte oturuyorsun.orda fatih hastanesine gitme sakın.doktor doğuma kendi girmiyormuş.kim ordaysa doğumu o yaptırıyormuş tavsiye etmem yani bilgin olsun canım.özellikle doktoruna sor sizmi giriyorsunuz doğuma diye.çünkü bazı hastanelerde kim denk gelirse o doğum yaptırıyor o da hoş değil.sonuçta senin gebelik gidişatını kendi doktorun bilir...benim eltim gitti oraya sonra memnun kalmadı bıraktı.

berianurcum hangi hastaneye gittin kız merak ettim oradaki hastaneler benden sorulur :) benim eltim 9 ay boyunca kaç doktor gezdi de ondan dolayı çocuğunu biliyorum heeehhhh

Selam kizlar benim 5.3 yalan oldu heralde.Seffaf akintimin icinde kirmizi leke oldu.Benimki haber verir boyle yarina gelir kirmizilarrrrahhhh ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.....

selam arkadaslar....ben 3-4 gündür basından sonuna kadar topıgınızı okudum takip ettim...aranızdaki tüm anne adaylarını tebrik ederim...İNSALLAH sag saglim yavrularınıza kavusursunuz....ALLAHIM İNSALLAH en kıza zamanda bizlerede olmayanlarada nasip eder İNSALLAH....ben subatta düsük yaptım kürtaj oldum bebegimin kalbi 7 hafta 4 günlükken durdu malesefki arastırdık sorun ne diye bende pıhtılasma cıkdı birdaha gebe kalmak nasip olursa İNSALLAH hemen ıgneye baslamalıyım...suanda coraspirine basladım...doktor bana demisdi düsükden sonra 2 adet gör ondan sonra calısmalara basla demisdi baska 2 doktorda 3 adet gör ondan sonra basla hatta bekleyebilirsin biraz daha bekle acele etme demislerdi...ama ben 2 adet gördüm birinci adetim kürtajdan 29 gün sonra geldi 2 adetimde 34 gün sonra geldi malesef adet düzenimde bozuldu benim adetim hep 28-29 günde bi gelirdi ama 34 gün sonra gelince moralim cok bozuldu İNSALLAH adetim düzene girer hatta ve hatta İNSALLAH 9 ay adet görmem...16 nisanda 2 adetim geldi 22 nisanda bitti ve biz calısmalara basladık...ALLAHIM İNSALLAH tez zamanda bize melegimizi gönderir İNSALLAH tüm ANNE BABA olmak istiyenlerin en kısa zamanda kucagını doldurur...

Selam kizlar benim 5.3 yalan oldu heralde.Seffaf akintimin icinde kirmizi leke oldu.Benimki haber verir boyle yarina gelir kirmizilarrrrahhhh ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.....

dur canım ya panik yapma hemen belki yerleşme falandır ne biliyon inşallah da adet olmazsın...

bu arada ben hala olmadım ama umutlarım azaldı sabah test yaptım bişey çıkmadı. olsaydı çıkardı değil mi? silik de olsa bi çizgi falan olurdu yani sonuçta bu gün bat günüm????????

dur canım ya panik yapma hemen belki yerleşme falandır ne biliyon inşallah da adet olmazsın...

bence de canım belki yerleşme kanamasıdır hemen panik yapma bende adet olacak gibiyim sabah son umut bi test daha yapıcam eğer yine çıkmazsa kırmızılar ile buluşmak için beklicem :)

bu arada ben hala olmadım ama umutlarım azaldı sabah test yaptım bişey çıkmadı. olsaydı çıkardı değil mi? silik de olsa bi çizgi falan olurdu yani sonuçta bu gün bat günüm????????

valla burda öyle şeyler okudum etraftan öyle şeyler duydum ki 1 hafta geçmesine rağmen idrarda negatif görenler var canım ondan hiç belli olmuyo :)

canım adet günün kaç gün geçti en az idrar tesitinde güvenilir sonuç için 10 gün kadar beklemen gerekiyomus benimde adet geçtikten sonra nerdeyse her gün yaptım ama çıkmadı kanda baktır istersen birde geç döllenme olabilir

geç döllenme yumurtlamanın geç oluşundan kaynaklanıyo ben yumurtlama tarihimi biliyorum çünkü ovulasyon testi kullanıyordum bu ayın 19 yada 20 si nde yurtlama tarihimdi. o sebepten bu gün yarın bat günü. yani ovulasyondan sonraki 14. günümdeyim. çıkması gerekirdi diye düşünüyorum.

yani daha günüm geçmedi bugün yada yarın bekliyorum bakalım ne olacak???

yeni hamiş haberleri var çok sevidim canlar allah sağlıkla kucağınıza alıp yüzünü görmeyide nasip etsin inşallah, mayısın bu ilk günlerinden itibaren aldığımız güzel haberlerin devamı gelmesini diliyorum :)

anneolmak; canım sanada çok geçmiş olsun tabiki çok üzüleceksin ama umarım biran önce toparlanıp yine bize burdan gebelik haberini verirsin, hepimizin hakkında hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…