Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

anaaaam 93 lusun demek bende ben küçüğüm baya diyodum canım benim benden de küçük varmış bende 91 liyim canım olsu bakalım genç evlenmekte güzel

genç evlenmekte güzel genç anne olmakta inşallah bu duyguyu yaşarsınız kızlar bu aydan itibarennn ben 88 liyim 3 yaşında da bir oğlum var ben şahsen çok mutluyum inşallah bir de kardeşi olur bıcırığımınn

kızlar selamlar..bende bu ayda hamiş oldugnu deli gibi ögrenmek isteyenlerdenim.aslına bakarsanız sanırım batım geçti.30 yada 31 mart tı.ama hala gelmedi.testi sorarsanız dün gece migren krizndeyken bile onu yaptım ama çıkmadı bu durumda benim umutlarda bitti bu ay gelirse mayısa belki

canım bence diyet yapmak etkilemez eğer etkileseydi bende gebelik şekeri çıkmıştı ozaman diyet yapmak zorunda kalmıştım. Ama yinede hamile kalırsan doktorunla bunu paylaşırsan iyi olur.

yok böyle birşey 57 kilo oldun diye diyettt heee ayıp ama direk kendimi atasım geldi ben 1 yılda 13 kilo aldım da :26:

diyetin zararı olmaz sadece bünyeni yıpratacak kadar yapma vitamin eksiğin olmasın yani

Napim ozlemcim benim en fazla kilom bu o sebeple tuhaf oldum.hamile olunca kilo alirim cooook ondan yani canim benim

bu konuda hiç bilgim yok . baya regli kanaması gibi mi yoksa lekelenme şeklinde mi oldu

bencede yeni bende düşürdüm ama değerlerim öyle senin gibi 600 lerde değildi. 1 hafta sabır ve güzel haberlerle inşallah

umarım gelmez sabah ilk idrarla yapsana

canım inşallah gelmez de güzel haberler alırsın benimde batım geçti hemde 6 gün 2 gün önce test yaptım negatif cıktı biraz daha bekle oyle test yap 1günlük gecikmeyle idrarda cıkmıyo canım

Napim ozlemcim benim en fazla kilom bu o sebeple tuhaf oldum.hamile olunca kilo alirim cooook ondan yani canim benim

canım olması gereken o merak etme benim ki olmaması gereken.

hem kardiyoloğum hemde kadın doğumcu kilo ver dediler ama ben tersine kilo alıyorum hem yaş hem kilo daha da zorlaştırıyor aslında

merhabalar. benim regl günüm yarın dı normalde şuan çok az kahverengi akıntım oldu bir kaç damla da kan geldi şuanda hiç bişey gelmiyo bu nedir şimdi çok telaşlandım şimdi ben..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…