Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

evet canım sanki ilk ay olacak gibi geliyor bende öyleydim olmadıkça gördüm :) şükürki Allahım bekletmedi dilerimki sizleri bekletmez 6 aya kalmaz hepinizin olur.amin

gecmiş olsun canım ya ilk defa duydum ama açtım okudum.

sağ ol canım diyetime harfiyen uyuyorum... Eğer uymazsam allah korusun bebişim ve ben kötü oluruz... Alıştım glutensiz hayata.. Hiç kolay olmadı.. Bir diğer riskim de bebbişimin genetik çölyaklı olabilmesi tek duam onun sağlıklı diyetsiz yaşaması... çünkü çocuk olan çölyalılar çok zor dayanıyor.. Herşeyi yemek istiyor..

Canim korunuyoruz biz doktor zayifla dedi diye, bazi seylerden moralim bozuk o nednele de diyet miyet de yapmiyorum ama hayirlisi

hah canım ya bende sana bakıyodum battaşım benim :) sen idrar yaptın mı ya, kanda çıkmış acaba idrarında da çıktı mı ilk aklıma sen geldin valla
Canimben idrar testi yapmadim hic.Cunku buradada okudum bazi markalarda cikiyor bazisinda cikmiyor.O yuzden direk kaa gittim zaten/heralde alip da yapmam bu ay.Zaten biliyosun benimkan degerimde cok dusukbelkideyok birsey
evetya aslında orda daha çok takılmalıyızda kopamadım burdan sorularını cvb ladım baksana yafff :)

Kopmaaaa burdan sakiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnn

kimim85 ne yaptın. tekrar gidecek misin kan tahliline?

bu arada benim iki günüm kaldı kızlar kayda değer bi belirti yok...

offf çatlıcam artık meraktan...

Gitmedim canim regl gunumu beklemeye karar verdim.Cumartesi regl gunum.Dayanabilirsem bekleyecegim.Hafif agrim var gibi.yesil gibi sari gibi akintim oldu.bakalim bekliyorum iste.Esimde kiziyor bana herseyi kontrol etmeye calisiyorsun bu kadar erken niye gittin diye

[/QUOTE]
ben 17sinde oldum söylemiştim canım=((((((((((((((((((

canım idrar testi yaptın mı hiç, aynı zamanda olucaz seninle de, eşim çok ısrar etti ben mecbur yaptım ama sonuç negatif bakalım bata kadar olsa da çıkmayabilir diyolar 4 mayısta bi daha tekrarlıcam testi, belirti dersen bende de adetten ayıredilebilecek farklı bi belirti yok bence belirti arama en önemlisi hissetmek mesela ben bi şey hissetmiyorum muhtemelen hafta sonu adet olucam hayırlısı artık

Canım yaaa inşallah genetik olmaz babişine çeksin )
Biliyorum bu hastalığı ablamın okulunda vardı, zor ama Allah yardım ediyor....tabi olmaz inşallah....
Geçmiş olsun bu arada, Senin için de kolay geçer inşallah hamilelik, gerçi sen kendinden çok bebişi düşünürsün artık

[/QUOTE]

Hala adet olmadım olur olmaz Dr gitmeyi düşünüyorum hormon tahlilleri için çok bunaldım bu düzensizlikten artık
:26:

Anladım cnm amin inşallah bende muayene oldum çok şükür bi problem çıkmadı tüm tahlillerim normal eşiminde sperm testi sonucu iyi sadece varikosel çıktı doktor kesinlikle ameliyat demedi olursan rahatlarsın gebeliğide kolaylaştırırsınız dedi benim doktorum da açıkça söylemedi ama varikosel basit bir operasyon biraz para almak için yapıyorlar demeye getirdi kesinlikle olmanı istemem dedi çünkü sperm sonucu çok iyi gebe kalabilirsin dedi bilmiyorum yani hayırlısı artık bi 3 ay daha deniycez olmassa ameliyatı oluruz artık...

benim eşimde de çıktı varikosel canım ama doktor bi tedavi yöntemi değil ameliyat dedi yüzde 5 inde beklenen sonuç görülüyormuş. o yüzden isabetli bir karar vermişsin

ya bende öyle çok bişey hissetmiyorum ki... ayrıca üç gündür yapıyorum gebelik testi bugün de yaptım negatifti.
hatta ovulasyon yaptım gebelik varsa koyu çıkması gerekirmiş.o bile çok açık çıktı yaa..
benim de cumartesi kimim85 in de cumartesiymiş inşalllllllllaaaaaaaaaahhhhhhhhhh hepimiz hamileyizdir...

kış kış kırmızı kışşş kış

gel gel bebiş gel gel... :))))))))))))

Ovu testi icin cis tutuyor musunuz kizlar?Ben su icmeden sonradatuvalete girmeden duramiyorum.Birde ben deneyeyimbakayim.benimki labaquick marka.amadaha yeni tuvalete gittim bakalim cikacak mi???

benimde cumartesi bende de negatif çıktı bu sabah ünlügülün 1 gün önce bile negatifmiş bat günü çok silik bi çizgi çıkmış bakalım belki bizimde cumartesi çıkar inşallah çıkar ama ben adet olacakmışım gibi hissediyorum çünkü aynı adet belirtileri farklı bi hissiyatım yok malesef canım :)

bende çok dayanamıyorum valla. dayanabileceğim son yere kadar dayanıyorum. valla bende silik çıktı. seninkiyle aynı marka benimkide.
bugün sonuncuyu da harcadım..

Ovu testi icin cis tutuyor musunuz kizlar?Ben su icmeden sonradatuvalete girmeden duramiyorum.Birde ben deneyeyimbakayim.benimki labaquick marka.amadaha yeni tuvalete gittim bakalim cikacak mi???

canım senin idrar testi yapman rosesoulcan ve benim için elzem bi hal aldı :) kanında düşükte olsa çıkmış ki muhtemelen bata daha zaman olduğu için çok düşüktü çıktı eğer idrarda negatif çıkarsa demek ki idrarda negatifken kanda pozitif olabiliyo diye kendimizi rahatlatabiliriz :) ne yaparsın umut dünyası işte :)

bende adet belirtisi falan yok çünkü ben adet gelmeden onuda hiç hissetmiyorum. olduğum gün karnım belim ağrıyo...

şuan çok bi belirti yok yada ben bişey var sanıyorum herzamanki gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…