Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

RÜZİGARRRRR

canım çok sağol dediklerin için diyorum benmi garibim .canım her akşam tabagım var ceviz badem kuru üzüm 2 incir 1 er avuç karıştırıyorum yiyorum.gün içindede meyve yiyorum muz 1 tane potasyum için 2 bardak süte çıktım 1 kase yogurt .hergün yediklerim bunlar.gerisi canım çeker-se bunları canım çekmesede yiyorum.iyi ozaman rahattlattın sagol canım

merhaba kızlarr:)
ünlügül öncelikle bebişin tekrar hayırlı olsun.. daha çooookk minik:) bulantı 7. hafta içinde başlar genelde.. ben şöyle söyliyim bende şu ana kadar ağrı sızı bulantı olmadı ve çok şanslı olduğumu düşünüyorum.. bulantı çeken arkadaşlarım çok var forumda inan yaşamak istemezsin umarım yaşamazsın.. badem ceviz kuru üzüm hergün mutlaka yemelisin.. mutlu bir hamilelik diliyorum hepinize[/QUOTE]

Son düzenleme:

evet inşallah regli olmazsın aama testleri yapınca çok rahat oluyorsun ben bu ay o kadar rahatım ki :)

yumurtlama öncesi hiç çalışma olmadımı

gül sana durumu çok güzel anlatmış daha bata var biz eczanede bile satarken insanlara gerçek sonuç için battan 3 gün sonra derdik ama insan başına geldimi nerdeyse ilişkiden sonra gebelik testine başlayacak :) ne umutlan ne de umutsuz ol 2-3 gün sonra tekrar deene

çok güldüm aynen öyle ben bunların hepsini ukala ukala anlatan ben birşey oldumu güüüüüüüüüüüüüüül diye hemen gülü arıyorum :)))))

o testlere şimdi ben devam ediyorum :))))))))) dün artık çizgi tamamen silikleşti ama yinede çalışmayı bugüne kadar durdurmadım bakalım bundan sonrası hayırlısı
ama öyle hergün hergün çalışma olmadı :26:

bu ay tek fark eşim ciddi anlamda destek inanamazsınız bacaklar bile sallandı :))))))))))))))

:)))))ugurlu gelir inşallah canım olacak inanıyrum eşim 3 ay salladı pes etmek yok .ama silikleştiyse artık yapmaz ozlem diinlen sarsma rahmi :))))

BU ARKADAŞLARDA DURUM NEDİR ARKADAŞLAR

GÜNÜ GEÇEN ADAYLAR
bat durum
esrarengiz86 05.Nis :18:
melisa87 05.Nis :18:
ahseninur 06.Nis :18:
YESILFINDIK 07.Nis :18:
meryemsare 07.Nis :18:
inci61inci 07.Nis :18:
theparadise 10.Nis :18:
emo13 10.Nis :18:
pufboregı 11.Nis :18:
pufboregı 11.Nis :18:
hersey_guzel_olacak 12.Nis :18:
ncy_ 13.Nis :18:
sinolog 14.Nis :18:
esrahm 14.Nis :18:
oznurun 15.Nis :18:
dilzar 17.Nis :18:
Minel 17.Nis :18:
alphinrosa . . 18.Nis :18:
__mevsim . . 18.Nis :18:
ucrubucrub . 19.Nis :18:
Meltemtnc . . 19.Nis :18:
Nhg2 19.Nis :18:
beremm 20.Nis :18:
melake26 20.Nis :18:
GAMZELIM55 20. nis :18
Kelebeginruyasi 21.Nis :18:
lioness83 21.Nis :18:
azra_beril 21.Nis :18:
ruzgarozge 21.Nis :18:
mursef 21.Nis :18:
mutluluk_uzak 22.Nis :18:
aysenazz 23.Nis :18:
sema77 23.Nis :18:
analist52 24.Nis :18:
yagmuray 24.Nis :18:
glbahcesi 24.Nis :18:
dandinidandini 25.Nis 27 1 :18:
ellermbomboskald24kasm11 27.Nis :18:
melekkkkkim 28.Nis :18:
caglardamla 28.Nis :18:
pinkksugar 29.Nis :18:
Nurecrin 30.Nis
sercem1 30.Nis
rosesoulcan 30.Nis yaş 27 istanbuldan, ilk çocuk ve 8 aydır

KIRMIZILARI GÖRÜP HABER ALINAMAYAN ADAYLAR
HAMİŞ ADAYI BAT YAŞ ÇOCUK SAYISI İSTEK SÜRESİ
nrkny
Bbilim 09.Nis
sener 06.Nis

fiyonkluGelin 08.Nis 4 ay
cedricx 12.Nis
Nilay 21.Nis
tekasur
[/QUOTE]

bu gece ruyamda doktora gidiyorum.. test istiyo ama ben hamile degilim diyorum.. olsun diyo bi kan ver.. zorla veriyorum kani neyse sonra sonuca bi bakiyorum 5680 cikiyo.. yok diyorum yaaa onunde sifir vardir diye bakiyorum yok... yok yani.. alti haftalik hamileymisim.. ama doktor diyo ikiz olabilir degerin yuksek.. nasil mutluydum.. sonra uyandim hatta arada gulumsuyordum farkindaydim.. saonra uykuya devam ettim..

:)))))ugurlu gelir inşallah canım olacak inanıyrum eşim 3 ay salladı pes etmek yok .ama silikleştiyse artık yapmaz ozlem diinlen sarsma rahmi :))))

dün akşam yatığım artık baya silik canım ben yinede eee hadi son kez dedim ama öncesinde ve gününde çalışmalar oldu :)

biz araba buldukta ahmet benle dalga geçiyor ben çift çizgiyi gördüm darısı başına diye bu ara o arabaya ben gebeliğe takkık vaziyetteyiz :)

he yeni adım test kolik :)))

ayyyy hadi inşallahhh

Kızlar benim adete 2 gün kala değerim 203 tü ve ilkkez öğleden sonra yapmıştım idrar testini hemen cıkmıştı.. Benim değerim çok mu yüksek ozaman.. Deger aralıgında tam üstsınırda gördüm.. peki soru şu acaba ikiz mi ama ailede yok... yarın tekrar balılacak beta hcg bakalım ne cıkacak..

[/QUOTE]

canim pinksugar bikac sayfa once adet oldugunu yazmis..

topidikkkkkkkk sen teat yaptin miii

28-30 gunde bir adet oluyorsan degerin normal cnm.. cokda yuksek degil iyi yani ..

Ya kac haftaliklar deniyorda negatif cikiyor.Teste guvenmeeeeeeeeeeee

adetin kaç günde oluyor yada adetin kaçıncı günü o degerdi.adetin 24 .günü 56 adetin 27.günü 267 çıktı bende canım.bilmiyorum bakalım bende gidince ögreneceğim tek mi çift mi.eşim öyle dua ediyorki çift olacak az kaldı ama her sitenin ddger aralıgı farklı beniim baktıgım yelere göre tek

kendini öyle inandırma ben 32 yaşşındayım.35 ten sonra yumurtlama az oluyor.kaç aydır deniyorsun.tahlilerin yapılfdımı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…