Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

hadi hayırlısı canım inşallah katlanarak gider :) iyi cesaret valla batımız aynı ama ben cesaret edemiyorum ya

hamilelik takviminden baksanıza gün gün gebelikte olanlara orda yazıyor evde yapılan testte çıkma ihtimali çok yğksek ama adeti bekleyin dye.benim aynenn silikte olsa o gün çıkmştı testte

hamilelik takviminden baksanıza gün gün gebelikte olanlara orda yazıyor evde yapılan testte çıkma ihtimali çok yğksek ama adeti bekleyin dye.benim aynenn silikte olsa o gün çıkmştı testte

canım takvimi inceledim idrarda çıkma zamanı ortalama döllenmeden 11 gün sonraya falan denk geliyo benim periyod 30 gün tahmini ayın 20 si gibi döllenme olmuşsa ki inşallah olmuştur idrarda çıkma zamanı 1 mayısı yani yarını gösteriyor bakalım eşimde çok sıkıştırıyor eğer kendime engel olamazsam yarın ilk idrarla yapabilirim :)

hadi hayırlısı canım inşallah katlanarak gider :) iyi cesaret valla batımız aynı ama ben cesaret edemiyorum ya

Valla canim regl olsamda ustunemi gordum diyecektim:)Kafam takilacakti en iyisi yaptirayim dedim.Ama en azindan kimsayasal gebelikse tuplerimde falan sorun yoktur heralde artisini dusunucem artik...

ben adetim 2 gün geçince yaptırdım 6,71 di :))
hamilesin hayırlı olsun,çok dikkat et

Sen nerdesinnnnnnnnnn cok merak ettim seni.Iyi misiniz?Insallah canim ya persembe doktora gidicem

Kızlar nasılsınız uzun zamandır yazamıyordum öncelikle hamileleri tebrik ediyorum sağ salim kucağınıza alırsınız inşallahh(unlugul,berianur,anneolmak,tuğbaya,egemus hatırlayamadığım varsa kusura bakmayın)...Eşimde bende doktora göründük tahlil yaptırdım herşeyim normal çıktı alttan ultrasonla baktı doktor herşey yolunda dedi rahim duvarın temiz sağ tarafımda büyük bi yumurtam varmış gayet temiz çıktı ultrasonum...ilk denememiz olduğunu söyledim çok erken telaş yapıyorsun 6 ay olmassa sorun arıyoruz biz vs dedi ama hiçbir problemin yok dedi...profösör üroloğa gittik eşim içinde elle muayene etti çift taraflı varikosel olduğunu söyledi ameliyat gerekiyor dedi spermiogram yaptı sperm testi sonuçları çok iyi çıktı doktor da dedi bu testle çocuk olmaması imkansız değil fakat ameliyat olursa kolaylaştırırsınız gebeliği dedi bizde düşünelim o zaman dedik o sperm sonuçlarını birde benim doktora gösterdik sonuç süper sperm sayısı olması gerektiği gibi hemen ameliyat olma dedi eşime bu ameliyat çok basit olduğu için hemen kesip biçiyorlar bence bu test sonucuna göre hiç gerek yok dedi eğer ağrın varsa rahatsız ediyorsa seni ol ameliyatı dedi(ki eşim hiç farketmemiş ağrı falan tesadüfen ortaya çıktı) içinizi ferah tutun olmaması için ikinizde de bi problem yok ilişkilerinize çocuk için girmeyin akışına bırakın 10. ve 18. gün aralığına dikkat etmen yeterli dedi ve sakın stres yapma dedi böyle yani kızlar hem sevindim hem üzüldüm umarım varikosel bize engel olmaz(( ne diyorsunuz?

Ben hep buralardayim :) elhamdülillah kanamam bitti.kocaman olduk teyzesi
içini ferah tut ben bi r hafta sonra yenilemistim 580 cikmisti :)
İçini ferah tut bebisime arkadas geldi olleyy

Ben hep buralardayim :) elhamdülillah kanamam bitti.kocaman olduk teyzesi
içini ferah tut ben bi r hafta sonra yenilemistim 580 cikmisti :)
İçini ferah tut bebisime arkadas geldi olleyy

Sevindim hem de cokkk..Ayyyy canimya kalp atislarini falan duydunuz mu??Ayy oynasin kuzularimiz bakalim haftaya durumum netlesir heralde

hayırlı olsun kimim85 inşallah kimyasal gebelik değil, 'Bal gibi nurtopu gebeliktir' :))))))))))

benimde son 3 günüm...

bu arada kimseciklerde belirti neyin yokmu kızlar...

hayırlı olsun kimim85 inşallah kimyasal gebelik değil, 'Bal gibi nurtopu gebeliktir' :))))))))))

benimde son 3 günüm...

yarından itibaren benimde 3 gün kalıyo belirti var mı dersen adet belirtisine de yorumlanabilecek şeyler var ama çok belirgin değil açıkçası ayırt edemiyorum şuan bi şey hissetmiyorum hayırlısı artık :)

öncelikle hayırlı olsun heleki üzülmenin ardından böyle ani gebelik
hayat seni ve bebek/bebeklerini böyle her koşulda hemen sevindirir umarım .
tek kese görünmesi bile içinde 2 tane olmayacağı anlamına gelmiyor. biz yeğenlerimi 3 ayda öğrenmiştik ikiz olduğunu oda abim rüyada görüp ultrasona yapışıp ikiz olmalı demesiyle oldu. öyle olunca doktor tekrar detaylı inceleme yaptı :)

canım ya kıyamam hiç olumsuz düşünme batına az kaldı hatta bir gün öncesinde bile gidip tekrar test yap ve 3 haneli rakamları gör inşallah :)

ümit beyin topik deki ilk hastası olarak kesinlikle tavsiye ederim. bir kere doktorun ılımlı yaklaşımı yetiyor insana

yarın sabaha güzel haberlerini bekliyoruz ozaman eş de bu kadar destekse allah nasip eder inşallah

varikosel eşini rahatsız etmiyorsa (senin doktorununda dediği gibi) çok aciliyeti yok
senin doktorun şuan ki psikolojinizide düşünmüştür. ameliyat her ne kadar kolay olsa da bir operasyon sonuçta ve ekstra bir strees yaşamasanız daha iyi olur ama buna karar verecek kişi eşin
sağlıkla gebeliğin hemen oluşur umarımm

kizlarrrr hayirli aksamlarrr.. ne var ne yokk cok cok gerilerde kaldigim icin sayfalari okuyamadim yaaa..
varmi yeni hamileler..

berianur ne yaptin nasil.gidiyo.. topidigimm sen nler yapiyosun nasil gidiyo testlerin geldi mi.. ben buraya gelmeden uc gun once yaptim ilk.gun normal.silik ciki.ikinci.gunde ayni cikti ucinci gunde biraz daha koyu cikti.. anlamadim ben hic ama hayirlisi artik yapma sansimda yok kocam ypk yanimda.. bugun akinti cok fazla yumutlama mi oluyo anlamadim.. bu aydan umutsuzim cunku adeyime iki hafta var ve ben esimsizimm

hoşgeldiiinnn

vardır bunda da bir hayır,

kimse yok ama herkes iyi gidiyor bu ara en azından moraller yüksek , senin de öyle olsun hep moralin

Kusumm cuma geldi testlerim, yaptım silik. Ctesi daha silik, pazar daha da silik. Sonra da yapmadım. Zaten ben bu ay bir tuhafım, yumurtlayanadim tam denemeye başladığımız ayda böyle olması harika oldu. adetim gecikmeden geldin diye dua ediyorum sadece, dra gidicem. Sen de bu ay için üzülme kuzum, gelecek ay değerlendirirsiniz ve inşallah olur. Belki birlikte öğreniriz hamile oldugumuzu? :))) öpüyorum seni canım benim

Kızlar pazardan sonra ovulasyon testi yapmadım bu aydan umudu kestim. Az once dolunay sorunca tekrar yapıtım dedim. Test çizgisi kontrol çizgisinden de koyu. Kızlar ben şimdi napimmm??? Guulll?? Aksam calışma oldu, bu aksam olamayacak, yarin aksam da olursa ok mı? Yoksa ne zaman çalışalım? Gül ve diğer arkadaslar bana akıl verin, ben tecrübeniz bir testciyim

Bu arada çift çizgi görmek ne güzelmiş yahu, ovulasyon testi bile olsa insan bir his oluyor :) beni mesajınız bırakmayın

benimde son 3 günüm...

Benimde reglime yani beklenmeyen reglime 3kaldi canim.haffif belirtiler var gibi ama gebelikte de oluyormus.Zaten dayanamadim kan testi yaptirdimya

canım ya kıyamam hiç olumsuz düşünme batına az kaldı hatta bir gün öncesinde bile gidip tekrar test yap ve 3 haneli rakamları gör inşallah :)

Insallahh canim ya ama umut oldu en azindan icimde hamile kalabiliyormusun demekki

Canim koyu cizgileri iyi degerlendir.Tabi canin istiyorsa diyeyim.ben gecen ay koyu gorunce her gun yaptim ama hic yapasim yoktu acikcasi ve hamilede kalamamistimzaten.Canin istemiyorsahiczorlama bir gun araylada yeter sana.

Kizlar benimbatimcumartesiye denk geliyor.Sehirdisinda olucam heralde o zamana .persembede gidip kan vermek istemiyorum.ne buiki gune bir verip durucam mi? Simdi soruya gelelimmmm.Benimfolik asit bitmisti 2 ay once falan bir daha da almadim.Korunurken vermistidoktor uc ay once baslakullanmaya diye.Simdi doktora gitmeden alayim mi ben folik asit yahu??Degerim artarsa hamilelik dogrulniyor ne yapsamm

koyuyu görmeden öncemi çalışma oldu.?olduysa iyi bugünde olsa iyi aslında koyuyu gördükten 24-36 saat içinde yumurta çatlıyor tüplere geçiyor canım.kendini inandırmasaydın yumurtlamıyorum diye bak yumurtladın.doktorun her dediğine bakma gecikir bak böyle bilemezsin canım.kendine dikkat et temizlişk vs yapma çay kahve asla içme bol su iç tüplerde karşılaşma olasılıkları yüksek inşallah döllenirler canım.buda sana ders olur bak geçte olsa yumurtlanıyor.

folık asite gebelik olmasada al başla hemen canım ,umarım vardır.bence bu perşembe değil döndüğünde pazartesi kan ver katlasın biraz.yanına gebelik testi al hafta sonu yap bakalım silik milik çıkabilir.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…