Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

aminnn inşallah canım.bende üşüttüm deyip geziyordum tştreme üşüme geliyordu.bilgin olsun

biliyorum canım okumuştum valla ne bileyim normalde 19-20 ovulasyon görünüyo ama belli olmaz ayın 11 inden beri düzenli çalışma var belki erken yumurtlamışta olabilirim bu akşam üstü ağzım kurudu çok bel ağrısı cumadan beri kesilmedi derin nefes alınca kasıklarımda batma oluyo aslında aralarda da sızlıyo sanki bide feci akıntım var ya böyle nasıl diyim sanki adet olucam yada olmuşumda daha böyle ilk günü gibi hani bi dolgunluk olur ya kasıklarında böyle alta basınç yapar öyle işte ama bata 9 gün var belirti için epey erken dedim ya ya üşüttüm yada uyduruyorum :)

kizlarrrrrrr kizlarrrrrr... satlerdir size cevap yazmak istiyorum ama yazamadim yaaa
internet paketim siniri gecti o yuzden hizim yerlerde surunuto kac dakikada bi sayfayi anca aciyo ki acmiyo bile
yedim kendi kendimi uazamadim diyee alintilarida kafasina gore yapiyo bastim bastim bi turlu alintilamadi yazilariii

o yuzden butun duygu ve duauncelerimi bu sayfaya yazicam
unlugullllllllllllllll arkadasim inanki kendim hamileyim gibi sevindim heyecanlandim yaaaaa
Allahim saglicakla.kucagina almayi nasip etsinnn.. aminnn
berianurrrrrrrr arkadasim seninde degerin iyi mas.. sende yat dinlenmene bak... hiiic korkma ve kendini uzmee...

cok guzel bi gun yaa... butun saufalari gucluklede olsa ojudum..
yedirenkkk sen baya geriden geldin a olsun unlugul berianur ve anneolmak hamile...
uc hamile haberiii...

yedikoligimmmmmmmm batlarimiz ayni... ins. bu ayda birlikte hamilelik haberir veririz... cok heyecanliyimmmm

kizlarrr... ozelliklede unlugulummmmm benim calisma yapmam gereken gunler ne zamanki.. bat ondort mayis...

topidiiiiiiikkk sana bi soru sormustum ama cevabini verdiysende gormemisimdir... labquick diye bi ovulasyon teti elli tane otuzyedi lira ondan mi aldin sen
bende gitti.. den aldim da daha gelmedi bekliyorum pazar gunu de memlekete gidicem onbesgun kalacagim.. tam calisma gunleri ama ne yapalim kismetsee artik..

ovulasyon testinide kullanmaya baslicam bakalim bu ayy...

unlugulllll.. goruyormusun sogankuru on gunde olsa yaptin.. hecen aydi.. bu ay da rahim kendini gebelige hazirladi.. bence onunda cok faydasi varrr
bakalim bende bu ay hamile kalirsam sogan kurunun etkisi diyecegim.. ama biz calismada pek yapamicaz cunku pazar gunu gidiyorumm:-:-)-(

cok sevincliyim sizin adinizaaa coooooookkkkk.... kizlarrrr tebrik ederim hepiniziiiiii

yemek yapicam utu varrr.. bulasik varrr ve ben butun bunlari biraktim yavas internetli telefonumla sizleri okudummmmm.. iyikide okumusum mutlu oldum cokkkkkk...
En Büyük TÜRKİYE

Bebeğim evet ben de aynını sipariş verdim ama benimki de gelmedi. Benim 18. Gunüm zaten, kismetse gelecek ay kullanırım. Öpüyorum seni cok

şu listeyi excel haline getirebilecek babayiğit aranıyor nedir arkadaş dün gece uğraştım daha da rezil hale getirdimmm :KK43:(((((((((((

canım adetin 12.günü yumurtladım 17.gübü rahmimde damar şişti gibi oldu indi o gün bugün vardı bişeyler ama psikolojikte olabiliyor diye güvenmedim

merhabalaröncelikle hayırlı olsun inşallah darısı başımıza.benim de sat ım 29 marttı.internetten son 3 adet tarihimi girdim.14 nisan ovulasyon tarihi yazıyordu ve tahmini bat ımı 28 nisan yazıyordu.ve biz 12-13 ve 14 nisan da ilişkiye girdik.normalde bat ıma 3-4 gün kala olan şikayetler bat a 10 gün kala başladı.ilk göğüslerim şişti kasıklarıma sancı giriyordu.sonraki günlerde bacaklarım ağrımaya başladı bikaç gündür de hafif bel ağrısı başladı.normal adet belirtileri ama dediğim gibi 10 gün çncesinden başladı.bu kadar erken belirti verir mi yoksa psikolojik mi bilemiyorum ama eczaneden test alıp gecen gun yaptım ama cıkmadı:KK43:bilemiyorum ama sizin de erkenden baslamıs ve hamılesınız.siz bata kac gun kala ogrendınız?

merhabalaröncelikle hayırlı olsun inşallah darısı başımıza.benim de sat ım 29 marttı.internetten son 3 adet tarihimi girdim.14 nisan ovulasyon tarihi yazıyordu ve tahmini bat ımı 28 nisan yazıyordu.ve biz 12-13 ve 14 nisan da ilişkiye girdik.normalde bat ıma 3-4 gün kala olan şikayetler bat a 10 gün kala başladı.ilk göğüslerim şişti kasıklarıma sancı giriyordu.sonraki günlerde bacaklarım ağrımaya başladı bikaç gündür de hafif bel ağrısı başladı.normal adet belirtileri ama dediğim gibi 10 gün çncesinden başladı.bu kadar erken belirti verir mi yoksa psikolojik mi bilemiyorum ama eczaneden test alıp gecen gun yaptım ama cıkmadı:KK43:bilemiyorum ama sizin de erkenden baslamıs ve hamılesınız.siz bata kac gun kala ogrendınız?

canım aynı durum bende de var bata 9 gün kaldı ama idrarda çıkması için çok erken bence bat tarihine kadar bekle yada 2-3 gün kala bhcg yaptır şimdiden olumsuz düşünme :)

Eşine nasıl söyledin canım, kimleri aradın hemen.. Bu arada bu anneler günü seninde günün artık:))))

Kızlaaaaaaaaaaar rahat olun gebeliğinizin tadını çıkarmaya bakın

hem içerdekide size bağlı artık :)

sırada biz varız :)

Aynen aklimdan da o geciyordu ama bu ay ara vermeye niyetim var oyle plan yapmicam bu aybirkac aydir strese girdim galiba ins senin tutar canim

canım aynı durum bende de var bata 9 gün kaldı ama idrarda çıkması için çok erken bence bat tarihine kadar bekle yada 2-3 gün kala bhcg yaptır şimdiden olumsuz düşünme :)

bakalım bekliyeceğim el mahkum:)tahmini bat 28 diyor ama ben 29 ve 30 unu da beklerim batım olmuyorum o zmaan kandan baktırırım diye düşünüyorum ama sonra da diyorum acaba hamile kalmak istediğim için mi psikolojik olarak bu belirtileri yaşıyorum:)bakalım bekleyip görücez...

bakalım bekliyeceğim el mahkum:)tahmini bat 28 diyor ama ben 29 ve 30 unu da beklerim batım olmuyorum o zmaan kandan baktırırım diye düşünüyorum ama sonra da diyorum acaba hamile kalmak istediğim için mi psikolojik olarak bu belirtileri yaşıyorum:)bakalım bekleyip görücez...

hayırlısı canım valla bende kendimi umutlandırmayayım diye psikolojik diye düşünmek istiyorum ama belim bitik yani bariz ağrıyo benim üşütmüş olma ihtimalim yüksek yoksa bu kadar erken belirti olmaz sanmıyorum olursa da ilk olucam galiba :)

Kızlarrr bize yakın bi eczane açılmış test almaya gittim ayyy şansımamıdır nedir bozuk çıktı ilk olarak yuvarlak bi kırmızılık dağıldı öle kaldı sonra biraz uzağına tek çizgi çıktı yani anlıycağınız 10 sayısı oldu resmen hehehehe yarın o eczaneden yenisini alıcam:)

hayırlısı canım valla bende kendimi umutlandırmayayım diye psikolojik diye düşünmek istiyorum ama belim bitik yani bariz ağrıyo benim üşütmüş olma ihtimalim yüksek yoksa bu kadar erken belirti olmaz sanmıyorum olursa da ilk olucam galiba :)

Canım benimde adetten 10 gün sonra titriyordum çok üşüyordum belim kopuyordu şimdi sanki birazcık iyi eğer ben hamileysem sende hamile olabilirsin ben çok hassasım belki sende hassasındır ondan olabilir:)

Kızlar işten çıkarken okuyamadığım bi kaç sayfa kalmıştı.. Dayanamadım bu saatte geldim okudum hepsini :)

Dolunay canım çalış bu günlerde sakın boş durma ben dün çalıştım +bugün+ sonraki gün ve diğer günlerde testlere göre çalışmayı düşünyorm :) Bu arada yeni bi hamile haberi daha var maşallah subhanallah ne bereketli gün yarabbim kaçırmamak lazım :KK70: Hadi ben kaçar çok işim var çokkk
:KK52:

Bebeğim evet ben de aynını sipariş verdim ama benimki de gelmedi. Benim 18. Gunüm zaten, kismetse gelecek ay kullanırım. Öpüyorum seni cok

hadi bakalim ins. ikimized iyi gelir.. benimde gelesiye calisma gunleri gidiyo olacak ama bakalim..

demekkki senin günü sayıyoruz :) :KK34:

dolunay senin çalışma zamanın biliyorsun değil mi:KK52:
biliyorum canim basladik sayilir ikinci.olacak bakalim :-):-):-)

X