Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canım hayırlı olsun bat tarihin nedir aslında 10 ve üzeri gebelik ama doktorlar ikinci tahlil sonrası kesinleştiriyor

hamilesin yani :))):nazar::emir_bebek::KK49:

14 marttı ama bende polikistik over vardı yumurtlama düzensiz oluyor sanırım o yüzden düşük çıkktı değer galiba :) allah tüm isteyenlere versin :))

ipeksin saol canımmmm dualrın içinde .gebelik takvimini nasıl yaptın,bende yapmak istiyorummm

canım maşAllah çok yakışmış hamilelik takviminn :nazar: hamile olduğunu ögrenen herkesi tebrik ederim. yer gök dua üzerine kurulu, sizlerde dualarımdasınız hep. :KK54::KK16:

kizlarrrrrrr kizlarrrrrr... satlerdir size cevap yazmak istiyorum ama yazamadim yaaa
internet paketim siniri gecti o yuzden hizim yerlerde surunuto kac dakikada bi sayfayi anca aciyo ki acmiyo bile
yedim kendi kendimi uazamadim diyee alintilarida kafasina gore yapiyo bastim bastim bi turlu alintilamadi yazilariii

o yuzden butun duygu ve duauncelerimi bu sayfaya yazicam
unlugullllllllllllllll arkadasim inanki kendim hamileyim gibi sevindim heyecanlandim yaaaaa
Allahim saglicakla.kucagina almayi nasip etsinnn.. aminnn
berianurrrrrrrr arkadasim seninde degerin iyi mas.. sende yat dinlenmene bak... hiiic korkma ve kendini uzmee...

cok guzel bi gun yaa... butun saufalari gucluklede olsa ojudum..
yedirenkkk sen baya geriden geldin a olsun unlugul berianur ve anneolmak hamile...
uc hamile haberiii...

yedikoligimmmmmmmm batlarimiz ayni... ins. bu ayda birlikte hamilelik haberir veririz... cok heyecanliyimmmm

kizlarrr... ozelliklede unlugulummmmm benim calisma yapmam gereken gunler ne zamanki.. bat ondort mayis...

topidiiiiiiikkk sana bi soru sormustum ama cevabini verdiysende gormemisimdir... labquick diye bi ovulasyon teti elli tane otuzyedi lira ondan mi aldin sen
bende gitti.. den aldim da daha gelmedi bekliyorum pazar gunu de memlekete gidicem onbesgun kalacagim.. tam calisma gunleri ama ne yapalim kismetsee artik..

ovulasyon testinide kullanmaya baslicam bakalim bu ayy...

unlugulllll.. goruyormusun sogankuru on gunde olsa yaptin.. hecen aydi.. bu ay da rahim kendini gebelige hazirladi.. bence onunda cok faydasi varrr
bakalim bende bu ay hamile kalirsam sogan kurunun etkisi diyecegim.. ama biz calismada pek yapamicaz cunku pazar gunu gidiyorumm:-:-)-(

cok sevincliyim sizin adinizaaa coooooookkkkk.... kizlarrrr tebrik ederim hepiniziiiiii

yemek yapicam utu varrr.. bulasik varrr ve ben butun bunlari biraktim yavas internetli telefonumla sizleri okudummmmm.. iyikide okumusum mutlu oldum cokkkkkk...
En Büyük TÜRKİYE
Canım benim çok saol Allah razı olsun, Rabbim tez zamanda size de nasip eder imşallah

güzel haberlerle dolu bir gün geçirdik.unlugulün belirtilere baktım ama hiç de öyle abarttımız belirtiler yok.Bence bundan sonra akışına bırakalım ben öyle karar verdim.ya inanın artık ilişki bile sıradanlaşıyor.günümüzün kıymetini bilelim ne zaman kısmetse olur.bana çevremdekiler diyor o kadar planlı yapmaya çalıştın o sebeple olmadı yoksa olurdu.bu işlerin planı olmaz kısmet diye söylüyrolar.bundan sonraki aylarda yok illa 2-3 güne bir ilişki de demicem eşime de onu söyledim artık ne zaman olursa olsun yeter valla..arkadaşlar hamile kaldı ya bu bile mutlu etti beni.

insallah ya ama diger degerleri görünce ben korkmaya basladım neden benimkisi dusuk açaba kimyasalmı diye korkuyorum. Allahm ne olur meleğimizi bize bagısla

Ama senin batına 4 gün var daha ondan olabilir , benim 28. Gün adet olursam 2 gün var... Senin 2 gün sonra değerin 120 lerde olacak inşallah

valla benimde direk hamileyim ben diyesim geliyor :)))))))))) teşekkür ederim canım ya[/QUOTE]

canım hissediyorum, senden de güzel haberler alacağım. sırada ki takıntım sensin :KK1: takibindeyim :KK16:

Son düzenleme:
canım adetin 12.günü yumurtladım 17.gübü rahmimde damar şişti gibi oldu indi o gün bugün vardı bişeyler ama psikolojikte olabiliyor diye güvenmedim

zaman çabuk geçiyor kucağına sağlıkla almakta nasip olur inşallah, ilk belirtileri battan kaç gün önce hissetmeye başladın canım

kızlarr bu arada benimde battan 1 gün sonraydı sanırım 73 çıkmıştı. Allaha şükürler olsun ki çok iyi gidiyor hamileliğim. önceki gebeliğimde değer çok yüksek çıkmıştı. 600 lerde, ama kalbi durdu. hiç telaş etmeyin yani, değerin düşük çıkması önemli değil. anneliğin tadını çıkarın :KK16:

kızlarr bu arada benimde battan 1 gün sonraydı sanırım 73 çıkmıştı. Allaha şükürler olsun ki çok iyi gidiyor hamileliğim. önceki gebeliğimde değer çok yüksek çıkmıştı. 600 lerde, ama kalbi durdu. hiç telaş etmeyin yani, değerin düşük çıkması önemli değil. anneliğin tadını çıkarın :KK16:

Battan 1 gün sonra değerin 73 se, bizim değerler iyi inşallah yaa, içimi rahatlatın canım
Gerçi benim kanamam oldu, kanama olsada yani bebiş tutulamamış olsa da kanımda bthgc çıkardı:KK43: tuhaf hissediyorum kendimi hayırlısı inşallah

insallah ya ama diger degerleri görünce ben korkmaya basladım neden benimkisi dusuk açaba kimyasalmı diye korkuyorum. Allahm ne olur meleğimizi bize bagısla

14 marttı ama bende polikistik over vardı yumurtlama düzensiz oluyor sanırım o yüzden düşük çıkktı değer galiba :) allah tüm isteyenlere versin :))

Kızlaaaaaaaaaaar rahat olun gebeliğinizin tadını çıkarmaya bakın

hem içerdekide size bağlı artık :)

güzel haberlerle dolu bir gün geçirdik.unlugulün belirtilere baktım ama hiç de öyle abarttımız belirtiler yok.Bence bundan sonra akışına bırakalım ben öyle karar verdim.ya inanın artık ilişki bile sıradanlaşıyor.günümüzün kıymetini bilelim ne zaman kısmetse olur.bana çevremdekiler diyor o kadar planlı yapmaya çalıştın o sebeple olmadı yoksa olurdu.bu işlerin planı olmaz kısmet diye söylüyrolar.bundan sonraki aylarda yok illa 2-3 güne bir ilişki de demicem eşime de onu söyledim artık ne zaman olursa olsun yeter valla..arkadaşlar hamile kaldı ya bu bile mutlu etti beni.

sırada biz varız :)

canım hissediyorum, senden de güzel haberler alacağım. sırada ki takıntım sensin :KK1: takibindeyim :KK16:

ayyyy ne diyeyim ben sana ömrümün en sevimli saplatılısı oldun :)))))))))))

canım adetin 12.günü yumurtladım 17.gübü rahmimde damar şişti gibi oldu indi o gün bugün vardı bişeyler ama psikolojikte olabiliyor diye güvenmedim

gülllll spermin yumurtaya girdiği saatin nedir acaba bir o kaldııı he :)))))))))))))):KK52:

Battan 1 gün sonra değerin 73 se, bizim değerler iyi inşallah yaa, içimi rahatlatın canım
Gerçi benim kanamam oldu, kanama olsada yani bebiş tutulamamış olsa da kanımda bthgc çıkardı:KK43: tuhaf hissediyorum kendimi hayırlısı inşallah

canım eğer kanaman çok yoğun değilse korkmana gerek yok. tabi ki zaman kaybetmeden doktora gitmekte fayda var ama. artık kanama 5 hamileden birinde var. hiç birşeycik olmaz Allahın izni ile korkma

anladım canım demek ki döllenmeden ortalama 5-7 gün sonra belirtiler başlıyo, bende de feci bel ağrısı var ama tam olarak ne zaman yumurtladım bilemiyorum :KK43: büyük ihtimal ya üşüttüm yada psikolojik :KK43: inşallah tutmuştur ya çok istiyorum sana da diğer arkadaşlara da çok sevindim Allah'ım bize de nasip olur inşallah

aminnn inşallah canım.bende üşüttüm deyip geziyordum tştreme üşüme geliyordu.bilgin olsun

anladım canım demek ki döllenmeden ortalama 5-7 gün sonra belirtiler başlıyo, bende de feci bel ağrısı var ama tam olarak ne zaman yumurtladım bilemiyorum :KK43: büyük ihtimal ya üşüttüm yada psikolojik :KK43: inşallah tutmuştur ya çok istiyorum sana da diğer arkadaşlara da çok sevindim Allah'ım bize de nasip olur inşallah

X