Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Sonuç 59,42 :))
Rabbim tamamına erdirir inşallah

Beta - HCG

59.42
mIU/ml
0 5 (Negatif)
Beta - HCG
3.HAFTA

mIU/ml
5.8 71.2 (3.hafta)

hamilesinnnnnn!!!!!!!!!! galibası yok :)))
unlugulle aynı günde öğrendiniz, değeriniz de nerdeyse eş
tebrik ediyorum canlarrr!!! darısı başımıza :))

Nasıl heyecanlı bi okuyuştur yarabbim... Oku oku bitmedi... Gözlerim yaşardı yaa inanın kalbim gümgüm atıyo ellerim titriyooo... Harika bi gün yaaa.. Unlugull berianur anneolmak hepinizi çok çok çok tebrik ediyorum ... İnanın kendim hamile olmuş kadar sevindim.. Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşşşş..

Ben başladım halayaa hadi katılın sizdeee tey tey teyyyyyyyyy
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Beta - HCG

59.42
mIU/ml
0 5 (Negatif)
Beta - HCG
3.HAFTA

mIU/ml
5.8 71.2 (3.hafta)

şükür kavuşturana yarabbimmm seni bekliyoz burdaa

çok tebrik ederim canım darısı bizlere olsun inş bütün hamişlerden dua istiyoruzzzzzzzzzzz

yokya saolsun ben rahatım o konularda ilşki sonrası ben kalkmım diye garibim üstümü bile o giydiriyordu hiç kalkmıyordum .2 gündür de zaten yiyip içip yatıyorum :)

ooo unlugulüm tarihi koymuşsun kız sonuçmu geldi yoksa çatladım valla yazdıkalrınızı okuyorum şimdi

hamilesinnnnnnnnnnn guzummmmmmmmmmmm ama lekelenmeye bişey ilaç verdim,i yat artık kalkma dinlen degerin süper aynı degerlerimiz hemen hemen ve inşallah dogumumuzda aynı olacak gibi seninde adetin 25.günü değilmi

Beta - HCG

59.42
mIU/ml
0 5 (Negatif)
Beta - HCG
3.HAFTA

mIU/ml
5.8 71.2 (3.hafta)

hamilesinnnnnn!!!!!!!!!! galibası yok :)))
unlugulle aynı günde öğrendiniz, değeriniz de nerdeyse eş
tebrik ediyorum canlarrr!!! darısı başımıza :))

Çok teşekkür ederiz Rabbim tez zamanda cümle isteyene verir inşallah... ama ben bu kanamadan ötürü kendimi çok umurlandırmıyorum, doktora sonucu götürmeye gitmeliyim belki protestan verir

sana kısaca hayat hikayemei özetleyeyim 10 ay yaklaşık korunmasız ilişkiden sonra tabi yumurtalama günü takip etmedim o zmanlar hamile kalamayınca doktora gittim dedi klomenle yumurta takibi yaparız 6 ay yumurta takibi yaptırdım olmadı doktor bende yumurtalama probnlemi olmadığı için eşimede sperm testi yaptırdı ikimizdede bi sorun yoktu sonra dedi ikinizdede sorun yok bende bi kaç aya daha deneyin sonra aşılamaya geçeriz tamam dedim sonraki ay hamile kaldım hayatımda 16 ay sonra yaşadığım en güzel andı pozitifi görmek tabi sonra hemen doktora koştumm değerim 1000 di 4 haftalık hamileyim sonra 2 hafta sonra gel kalp atışlarına bakalım dedi gittiğimde yoktu çok umutsuzdu doktor 4 5 gün sonra gene gel dedi gittim eşimle tabi o 5 günün nasıl geçtiğini bir ben birde allah biliyo sonra kalp atışlarını duyduk şok oldu doktorda bende tabi sonra 8, haftada tekrar durdu ve kürtaj oldummm :KK43:(

rabbim bi daha böyle acı yaşatmasın artık bi bebeğimin olmasını çok istiyorum inş benimde yüzüm güler ....

Teşekkürler canım hikayeni paylaştığın için, ama bak ne güzel 1 kere hamile kalmışssın buda çok güzel bence önemli olan 8. Haftda neden kalbi durdu . Sen Allahın izniyle hamile kalırsın ama dediğim gibi acaba troidmi var yada bu kan sulandırıcı iğne filan yapıyolar omu gerekiyo.

unlugul berianur anneolmak hepinizi tebrik ederim kızlar inanın çok çok sevindim Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasıp etsin inşallah bizler içinde dua edin hamile duası kabul olur

hamilesinnnnnnnnnnn guzummmmmmmmmmmm ama lekelenmeye bişey ilaç verdim,i yat artık kalkma dinlen degerin süper aynı degerlerimiz hemen hemen ve inşallah dogumumuzda aynı olacak gibi seninde adetin 25.günü değilmi

26. Günü canım , doktor sonucu görmedi gidicem işte üşeniyorum :))

canım demekki senin yerleşme kanaman oluyor dmekki bir damarına falan geldi olumsuz düşünme degerin benden de 3 fazla hatta benim 56.yat dinlen 10 gün kadara sürebilir korkma

Beta - HCG

59.42
mIU/ml
0 5 (Negatif)
Beta - HCG
3.HAFTA

mIU/ml
5.8 71.2 (3.hafta)

vallahi bugün pek bir mutlu gün :) içimiz neşe doldu, meğer bayram dün değil bugünmüş kızlarr :)

tebrik ederim canım, hiç strese sokma kendini yat dinlen yorulma hiç. herşey çooook güzel olacak :)

canım demekki senin yerleşme kanaman oluyor dmekki bir damarına falan geldi olumsuz düşünme degerin benden de 3 fazla hatta benim 56.yat dinlen 10 gün kadara sürebilir korkma

İnşallah yerleşiyordur, kimyasal olsa değer bu kadar yüksek olmazdı dimi?

sonuç 59,42 :))
rabbim tamamına erdirir inşallah

beta - hcg

59.42
mıu/ml
0 5 (negatif)
beta - hcg
3.hafta

mıu/ml
5.8 71.2 (3.hafta)

bugun cok güzel bir gün böyle haberler almak çok mutlu etti beni. Inşallah çok güzel bir hamilelik dönemi geçirirsin.. Bebeğinle çok mutlu ol inşallah.

vallahi bugün pek bir mutlu gün :) içimiz neşe doldu, meğer bayram dün değil bugünmüş kızlarr :)

tebrik ederim canım, hiç strese sokma kendini yat dinlen yorulma hiç. herşey çooook güzel olacak :)

İnşallah canım inşallah hepinize dua ediyorum Rabbim yüzünüzü güldürsün

Teşekkürler canım hikayeni paylaştığın için, ama bak ne güzel 1 kere hamile kalmışssın buda çok güzel bence önemli olan 8. Haftda neden kalbi durdu . Sen Allahın izniyle hamile kalırsın ama dediğim gibi acaba troidmi var yada bu kan sulandırıcı iğne filan yapıyolar omu gerekiyo.

5 tane doktora gittim ilk gebeliklerde yaşanabilir dediler olabilecek şeylermiş tabi işte her ihtimale karşıda aspirin felan içiyorum canım hayırlısı tabi Rabbimin bi bildiği mutlaka vardır.

X