Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

eee hadi bekleyelim bakalım güzel haberlerle inşallah

[SUB][SUP]
[/FONT][/SIZE][/COLOR] [/COLOR]

ve ve veeeee hamişlerimizz tü tü tü maşallahhhh diyelim

Damla17 5 NİSAN kendileri topiğimizin ilk hamişidir

mercanfen

kardelen1717 10 NİSAN

dilos

5561TM

ozlemurat

atarli 17 NİSAN

schatzsalamon 10 NİSAN

mesela26

berianur 29 NİSAN

unlugul 23 NİSAN

GÜNÜ GEÇEN ADAYLAR

esrarengiz86 5 NİSAN :18:
egumus 5 NİSAN :18: yaş 35 - 9 aydır
melisa87 5 NİSAN :18:
ahseninur 5 NİSAN :18:
YESILFINDIK 5 NİSAN :18:

meryemsare 7 NİSAN :18:
inci61inci 7 NİSAN :18:

theparadise 10 NİSAN :18:
emo13 10 NİSAN :18:

pufboregı 11 NİSAN :18:

hersey_guzel_olacak 12 NİSAN :18:

ncy_ 13 NİSAN :18:

sinolog 14 NİSAN :18:
esrahm 14 NİSAN :18:

oznurun 15 NİSAN :18:
aysboz 15 NİSAN :18:

dilzar 17 NİSAN :18:
Minel 17 NİSAN :18:

alphinrosa . . 18 NİSAN :18:
__mevsim . . 18 NİSAN :18:

ucrubucrub . 19 NİSAN :18:
Meltemtnc . . 19 NİSAN :18:
Nhg2 . . . . . . . . . . . . . 19 NİSAN :18:

beremm 20 NİSAN :18:
melake26 20 NİSAN :18:

Kelebeginruyasi 21 NİSAN :18:
lioness83 21 NİSAN :18:
azra_beril 21 NİSAN :18:
ruzgarozge 21 NİSAN :18:
mursef 21 NİSAN :18:

mutluluk_uzak 22 NİSAN :18:

aysenazz 23 NİSAN :18:
sema77 23 NİSAN :18:

analist52 24 NİSAN
TUGBAYA 24 NİSAN
yagmuray 24 NİSAN

dandinidandini 25 NİSAN yaş 27 -2 Aydır- ilk çocuk kız ikinci isteniyor
anneolmak 25 NİSAN YAŞ 20
impossible_is_nothing 25 NİSAN

Drysnr 26 NİSAN

ellermbomboskald24kasm11 27 NİSAN

melekkkkkim 28 NİSAN
caglardamla 28 NİSAN

pinkksugar 29 NİSAN

Nurecrin 30 NİSAN
sercem1 30 NİSAN

rosesoulcan 30 NİSAN

(umarım nisan sonunda bir sürpriz olur kızlarrr )

burcuuzunay 1 MAYIS

denizyyy 2 MAYIS
sendrom01 2 MAYIS

nylmz 4 MAYIS
topidik 4 MAYIS Yas: 31 - 7 aydır istiyor, pek deneyemedi
NURSAY22 7 MAYIS

A_ZADE 8 MAYIS

gnl 84 9 MAYIS
_inci 9 MAYIS

ozlemgok 12 MAYIS

dolunay78 14 MAYIS
yedikolik 14 MAYIS

sgun 16 MAYIS
Ceylinnila . . 16 MAYIS

yedirenk79 20 MAYIS

nrkny

Bbilim 9 NİSAN

sener 6 NİSAN

kimim85 6 NİSAN

fiyonkluGelin 8 NİSAN4 aydır istiyor

cedricx 12 NİSAN

Nilay 21 NİSAN

tekasur
[/SUP][/SUB]

Bugün saat 5 gibi pembe kan gibi bişey gelmişti peçeteye, akşamda uzayan akıntı var ya ondan ama yumurtlama dönemindeki gibi şeffaf değil pembelikler vardı... Pembe kanda ahanda adet oluyorum dedim ama devam etmedi şükür... Bugün adetin 24-25. Günü arkadaşım yerleşme kanaması olabilir dedi ama o kahverengi olmuyor mu? Bide uzayan Akıntı şeklinde yerleşme hiç duymadım , bi de şey dün bu sabah mik mik oldu...
Dünkü testten sonra bugün test yapmadım , böyle işte yorumu olan var mı???
Seviyorum sizi :)

Kız benim ki jedin değil ki ))) inşallah yarın ünlügül kan sonucundan sevinçli haberle döner , ben de idrardan...

sürekli gidiyoruz canım ama tek yapılan kültür testi ve antibiyotik tedavisi evet genelde kışın oluyo hiç ara vermiyo yazın rahat. şekerledemi alakalı oluyo??? bunu ilmiyodum şekerine baktırayım ozaman bide. çok teşekkür ederim

Hayırlı geceler herkese.... özlem bana da yardımcı olur musun

Ben bu tablo ile kafayı bozdum arada görmemişim yazdığını canım dikkat et kahverengi olmak zorunda değil yerleşmede pembemsi kanamalarda olurmuş ama sen yat dinlen birde çalışma lütfen bu ara :)))))))))))))

yarın doktora git istersen hem kanda kesinleştir hemde aksi bir durum yoktur umarım ama önlem açısından

malesef şekerin herşeye olduğu gibi buna da etkileri var. ayaklara dikkat birde sürekli idrar enfeksiyonun dan vajina mukozasının ph dengesi ve orda olması gereken koruyucu bakterilerde ölüyor birde aslında en iyisi tedavi sırasında ve sonrasında tüm iç çamaşırlarını atın ve tamamen yenileyin bakteri sonrasında iç çamaşırı ile bulaşabiliyor

ben regl olmadım kızlar test yapmaya korkuyorum 10 gün gecmeden yapmycam inş arada bi sancı giriyor adet olacakmışım gibi ama bişi yok 3 gün geçti :18::18: inş bebişimiz gelmiştir

onların umrumdamı olan sana oluyor meraktan.

aama bişi sorucam ebe nasıl sana üstüne görmüş olabileceğini söylüyor

sen regli olmadın diye biliyorummmm :44:

gecen ayki reglimi söylüyo o ama ben gecen ay d.kontrol hapı kullanmıstım zaten inşallah saba erkenden gidicem bakalım öğrenebilicem mi :18:

ama bence gebelik varsa kesinleşsin 3 aydır neler oldugunu öyle yazayım.24 günde adet oldugumumdan belki o kadar silik 30 güne gelsem inşallah koyulaşır

ay ay ay inşallah hamilesindir canım yaa inşallah, valla hiç durma bu sabah kan testini yaptır, allahım sonunda yüzümüz gülüyor galinba trili trili trililieyy :)))

bize de sıra gelecek canımın içi bize de gelecek sen hiiiç merak etme :)

ahahahah geçen gün kayınvalidemle konusuyorum eşim dışında bir de kızı var. ama yeğenler falan aile kalabalık. Sonra saydı, Ayse mart doğumlu ali nisan, hasan mayıs vs. E ocak ve şubat aylarında doğan kimse yoktu o yüzden kızımı şubatta olacak şekilde, oğlumu ocakta olacak şekilde planladık ve oldu!!! Bakar mısın!!! :) hoş kocam 7 aylık doğmuş maalesef ocak ayı planları yalan olmuş, kasımda gelmiş :)

Annem evlendikten bir sene sonra bana hamile kalmış, çok korkmuş olmayacak diye. Sonra daha beni emzirirken kardeşime hamile kalmış anlamadan. Sonrasında yıllar sonra prezarvatifle bir daha hamile kalmış ama o gebeliği sonlandırmışlardı:)

günaydın kızlar az önce idrar testi yaptım sanki düne göre daha belirgin ama gene silik tabi ,yada ben belirgin görüyorum ama sonuç olarak gölge gibi de olsa var bişey 8.30 da kan vermeye gideceğim.ama 4 te çıkıyor ((( neyse bekliycez artık offf gecmez şimdi saatler

günaydın unlugulummm, günaydın kızlaarrr!!!
oh oh ne güzel daha belirgin çıkmış, ee zaten 25. günde koyu kırmızı beklemiyorduk değil mii? 4e kadar hep birlikte oyalarız seni canım, elimizden geldiği kadar
bu arada özlemmmm topiğin ismi harika olmuş!!! çok pozitif ve gaz veriyor hehehe
dün itibarıyle yumurtlama akıntım başlamış bulunuyor, acayip derecede de yumurtalıkmlarım ve karnımın alt kızmı acıyor. sol göğsüme iğne batırıyorlar gibi sanki, devamlı :S hadi gel yumurtaaaa

hepinizi öpüyorum, gününüz güzel geçsin canlar

eee hadi bekleyelim bakalım güzel haberlerle inşallah

İnşallah canımmm :)))

Canım her zaman kahverengi olmaz bazen pembe gibi de olabiliyor.. hadi bakalım inşallahhhhh güzel haberlerini alcaz.. bence test yap ya da yaptır :)

ben regl olmadım kızlar test yapmaya korkuyorum 10 gün gecmeden yapmycam inş arada bi sancı giriyor adet olacakmışım gibi ama bişi yok 3 gün geçti :18::18: inş bebişimiz gelmiştir

3 gün geçmiş bence test yap varsa silik milik çıkar bir şeylerrrrrr

ayyy inşallah canımm :)) heyecanla bekliyoruuumm

canım şimdi gün aşırı ilşkiye gir.ovulasyon testin geldimi
inş.geldi.bak benim ayın 6 sı akıntı oldu uzayan. 9 nisanda silik çıktı 10 nisanda ikiside aynı koyulukta 11 nisanda silikleşti geri.ve ben 5-7-9-10-11-13 nisanlarda ilşkiye girdim. sonrada bıraktım .

idrar yolu enfeksiyonuysa antibiyotiğin faydasının gelmesi lazım canım daha iyi bi doktora mutlaka gidin ama bol bol su içmesininde çok faydası olur çok geçmiş olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…