Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

düzelttim fazla beklemeyelim :)))

acaba bende icsemmi doktormu demeli illaki?

doktorun bir şey demediyse başlama ama ilk randevunda sor içmelimiyim diye bazen unutuyorlar sööylemeyi

hamilesiiiiiiiinnnmm nasil sevindim yaaaa ins. bu sefer saglicakla kucagina almak nasip olur guzelim.. ama sen yinefe kendini cok kaptirmada gecen ayki gibi uzulmeyesin bizi terketmyesin tamammi..

topidikkkkkkk bende elli tane labquick mi ne otuzyedi lira ondan siparis verdim simdi seninki de ondan miiii

kizlarrrrr uzerimde bi agirlik yorgunluk dinginlik var.. sizi hep okuyorum ama yazamiorum.. unlugullll senden umutluyum hadi bakalim

tabiki vakti gelince olur canım ama yinede sakın hiç bişewy için erteleme ben o hatayı yaptım şimdide uğraşıyorum ne kadar zamandır istiyosun bilmiyorum ama erteleme bence canım

Canim ertelemiyoruz ama olmuyorki elimde degil demekki kismet bu

ama öyle olmaz ki bebeğim yaa niye kaldırıyorsun sen bazayı bak ben eşime yaptırıyorum akşama bekletip baza işlerini vs. çünkü bizim için hassas dönemler birde benim gibi bir kere düşük yapınca daha dikkatli olunuyor galiba
üzülmemek için böyle şeyleri ihmal etme canım benim..

ilacı kullanamdan önce forumlarda iştah açar kabız yapar birsürü şey okumuştum ve korkmuştum açıkçası, ama dediğin gibi bende de hiçbir olumsuzluk olmadı çok şükür :)

bende ekim ayından beri kullanıyorum ilk gebeliğimden önce başladım düşük oldu sonra ama doktorum bebek istediğimiz için kesmedi folic plusu devam ediyorum 7 aydır günde 2 tane ve denildiği gibi yan etkilerin hiçbiri olmuyor ne iştah açıyor ne kapatıyor ne kabız yapıyor..bazen açken alınca mide bulantısı oluyor okadar.. içiniz rahat olsun doktor demeden de başlayabilirsiniz folic asit artık hamilelik planlayan anne adayları için 1. koşul gönlünüz rahat olsun bebişlerim öpüldünüz..

günaydın kızlar bugün adetin 24.günü ve adet günüm dün leke gelmesi gerekti ama gelmedi.bugün bekliyorum bakalım şansıma beni ancak resmi tatil tutardı :) tıp merkezleri çalışmıyor eczaneler kapalı hahahahahahahhaha.sabah kana gidecektim yoksa.akşam eczaneden 2 test daha aldım.kız yüzüme baktı dedim balgatta pahalı arkadaşlar istiyor ne çok hamile var sormayın bizde:)cumartesi daha 4 tane alıp kullanmıştım.herneyse akşam eve gectim yaptım bomboş gene.ama benim varsada zaten idrarda 24-25 günde çıkıyor diye biliyoruz çıkmaz ama bir umut yapıyorum.sonra gece su çok içmedim sabah 5.30 da uyandım tuvalete ve hemen son testi yaptım sonra uyudum tabi 6.30 da uyandım.üzerinde yarım saat sonra çıkan sonucu dikkate almayın diyor ama ben 1 saat sonra bakmış oldum.yani nasıl diyim hani böyle kalemle incecik çok hafif bir çizgi atarsınız öyle bir çizgi var ama bilememdim.gece eşime dedimki sana bişey diyimmi demezmi adet olmadın.dedim yuh nerden anladın.dememzmi orkidin cırt cırt sesi gelmiyor tuvalete gittiğinde koptumya :)

sonuç olarak kalemle çizilmiş gibi ince gölge gibi var çizgi ama bakalım bugün tatil zaten adetim bugün eger adet olmazsa yarın kana giderim.

Son düzenleme:
ama bence gebelik varsa kesinleşsin 3 aydır neler oldugunu öyle yazayım.24 günde adet oldugumumdan belki o kadar silik 30 güne gelsem inşallah koyulaşır

Son düzenleme:

Gunaydin canim valla cok heyecanlandim aramizdan bari sen poxitif cik ya demiii ins gelmezkirmizi

inşallah canımya bir tuhaf oldum valla inşallah yarın koyulaşır .hoş ben yarın büyük ihtimal kan vermeye giderim.çok silik oluşu heralde daha adetin 24.günü oldugumdandır değilmi çıkması bile belki garipte işte insan beklio koyu çizgi

Gunaydin canim valla cok heyecanlandim aramizdan bari sen poxitif cik ya demiii ins gelmezkirmizi

canım eger ben hamileysem bak takacak bişey yokmuş oluyormuş.Allahım eger varsa devamını nasip etsin dua edin nolur agladım aglıycam yafff

canım eger ben hamileysem bak takacak bişey yokmuş oluyormuş.Allahım eger varsa devamını nasip etsin dua edin nolur agladım aglıycam yafff
inş canım ya Allah hepimize nasip etsin,ben de geçen test yaptım ya hiç çizgi görmedim ona rağmen adet oldum o gün çok üzüldüm ama şimdi toparladım kendimi.2 gündür çocuksuz da hayat olur şeklinde kendimi motive etmeye çalışıyorum.planlı gebeliğin de işte böyle kötü yanı oluyormuş.eşime de dedim.normal halimize dönelim diye..istiyorumki kafamızdan bu düşünceyi atalım,kendiliğinden oluversin.stres yapmıyorz desekte yapıyoruz farkında olmadan.inş.canım sen de daha fazla strese girmeden bu ay tutar amin dualarımız seninle

günaydınnnnn :) unlugul canım inşallah hamilesindir :):) ayy ben üşütmüşüm yaaa bebek falan yok bu ay düşünmüyorum bile olmasını :) bu haldeyken ilaçta kullanmıyorum ama kendimi iyi de hissetmiyorum bata da çook var daha :) ne olur ne olmaz içmemek lazım ilaççç

kaç günün var canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…