Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

günaydınnnnn :) unlugul canım inşallah hamilesindir :):) ayy ben üşütmüşüm yaaa bebek falan yok bu ay düşünmüyorum bile olmasını :) bu haldeyken ilaçta kullanmıyorum ama kendimi iyi de hissetmiyorum bata da çook var daha :) ne olur ne olmaz içmemek lazım ilaççç:KK1:

ben de senin gibiyim canım,o dönemlerde hiçbir ilaç kullanmamaya bakıyorum ya da gebelik için uygun ilaçları içiyorum.bu arada bugün ben de de soğuk algınlığı var yani boğazım ağrıyor sadece ama adaçayı içicem şimdi.rahat rahat içeyim ne de olsa adetim. :) sen sakın içme adaçayı geçmiş olsun canım

ben de senin gibiyim canım,o dönemlerde hiçbir ilaç kullanmamaya bakıyorum ya da gebelik için uygun ilaçları içiyorum.bu arada bugün ben de de soğuk algınlığı var yani boğazım ağrıyor sadece ama adaçayı içicem şimdi.rahat rahat içeyim ne de olsa adetim. :) sen sakın içme adaçayı geçmiş olsun canım

sağol canım sana da geçmiş olsunn... valla ben normaldede çok ilaç içmem yani korkuyorum ilaç içmeye fazla içebildiğim ilaç yok allerjim çok maalesef :KK43: benimde boğazım ağrıyor bir de hapşırıyorum sık sık.. adaçayı sevmem ben içmiyorum o yüzden ama yeşil çay,zencefil limon falan içiyorum :):):) bende geçen ay adetken form çayı falan içtim doya doya :)) adet olunca rahatlıyor insan yoksa ikilemde kalıyorsun kötü oluyor...

canım bugün daha bişey yokki çok silik 2.çizgi:) eczaneler kapalı kan veremiyorum :KK70: yarın sabah test alırım gene bakalım koyulaşacakmı tabi adet olmazsam :KK70:

1 gün daha bekle beta hcg yükselir yarın koyu çizgi karşılar seni inşallah canımmmmm :)) silik çizgi çıkması da bir şey bence... :))

ben varya 3.ayımızya bir tek bu ay ada çayı içmedim gecen 2 ayda günde 2-3 kez içiyordum

bence içme canım bitki çaylarının bazıları düşük yapmana neden olabiliyor heleki 3 bardak çok sakıncalı...ben de inanmıyordum ama tanıdığım birisi anlattı erken doğum yapmak zorunda kalmış kaç bardak bitki çayı içmiş hastaneye koşturmuş gebeliğinin son ayında.

bu ay adet bittikten sonra hiç içmedim canım sadece bi kaç kez ıhlamur içtim o kadar.

bence içme canım bitki çaylarının bazıları düşük yapmana neden olabiliyor heleki 3 bardak çok sakıncalı...ben de inanmıyordum ama tanıdığım birisi anlattı erken doğum yapmak zorunda kalmış kaç bardak bitki çayı içmiş hastaneye koşturmuş gebeliğinin son ayında.

inşallah canımya benimde aklımı o karıştırdı.birde dakikiğimdir ben dün leke bugün adet olmalıydım .çok şükür Allahıma hala bişey yok.ve son 4 gündür akşam sabah test yapıyorum bu sabah ilk çok silik çıktı.tabi ben 28-30 günde adet olmuyorum 24 günde oldugumdan bugün 24.gün öyle çıkması normal belkide.

1 gün daha bekle beta hcg yükselir yarın koyu çizgi karşılar seni inşallah canımmmmm :)) silik çizgi çıkması da bir şey bence... :))

çok çok silikk canımya ama tabi adetin 24.günü bakalım hayırlısı .belirtilerim var ama kesinleşmeden anlatmıyorum

ben varım:)
süper ya berianur ve sen ikinizi özellikle takip ediyorum heralde geçen ay batımız aynı gündü diye:)
çok sevindimm:) bence hamilesin yoksa çıkmazdı o 2. çizgi:)

seni biliyorum ben sen eşinle ayrı olan arkadaşsın değilmi yumurtlamadan bir gün önce olmuştunuz ve ben sana olacagı varsa olur demiştim.inş.karıştırmadım.geçmişten bir sen bir ipeksin aklımda saolsun dua ediyordu bana

QUOTE=ruzigarr;30020093]ben varım:)
süper ya berianur ve sen ikinizi özellikle takip ediyorum heralde geçen ay batımız aynı gündü diye:)
çok sevindimm:) bence hamilesin yoksa çıkmazdı o 2. çizgi:)[/QUOTE]

bu ay adet bittikten sonra hiç içmedim canım sadece bi kaç kez ıhlamur içtim o kadar.

ıhlamur aksine faydalı ama işte sayılı 2 fincan içmek lazım.ya inş.gebesindir canım ya heyecanla bekliyoruz eğer gebe olursan belirtilerini paylaşırsın

inşallah canımya benimde aklımı o karıştırdı.birde dakikiğimdir ben dün leke bugün adet olmalıydım .çok şükür Allahıma hala bişey yok.ve son 4 gündür akşam sabah test yapıyorum bu sabah ilk çok silik çıktı.tabi ben 28-30 günde adet olmuyorum 24 günde oldugumdan bugün 24.gün öyle çıkması normal belkide.

olabilir canım belki 3-4 gün sonra daha da koyulaşacaktır.. çünkü hiç şaşmadıysa adetin hamile olman büyük ihtimal.. ve 28-30 gün değilmiş madem adet döngün normale göre erken olmuş oluyor testteki çizgi için.. bence o çizgiyi birkaç gün sonra daha net görürsün.. anca karışıyordur hormon idrara.. belirtilerinde varsa büyük ihtimalle göbüşte bebiş var :)

seni biliyorum ben sen eşinle ayrı olan arkadaşsın değilmi yumurtlamadan bir gün önce olmuştunuz ve ben sana olacagı varsa olur demiştim.inş.karıştırmadım.geçmişten bir sen bir ipeksin aklımda saolsun dua ediyordu bana

QUOTE=ruzigarr;30020093]ben varım:)
çok sevindimm:) bence hamilesin yoksa çıkmazdı o 2. çizgi:)
[/QUOTE]

evet o benim:))
İnşallah test sonucunu da pozitif alırsın canım.

paylaşmammı ,3 aydır neler oldu hepsini yazacagım.çünkü ben vücudun rahmin kendini hazırladıgına inanıyorum.ilk ay olması tabiki mucize şans.buda mucize ama ben yavaş yavaş vücudumun hazırladıgını düşünüyorum çünkü gecen ay gögsümde yeşil damarlar çıkmıştı halada duruyor.ama adet olmuştum.kendimi çok iyi takip ettim hepsini yazacagım.

ıhlamur aksine faydalı ama işte sayılı 2 fincan içmek lazım.ya inş.gebesindir canım ya heyecanla bekliyoruz eğer gebe olursan belirtilerini paylaşırsın

UnlUgullllll inşallah vardır, ki ben belki de on gündür olduğunu söylüyorum :)
Berianurum da hamile
Coookkkk sevindim inanın, darısı ozlemgok, Aysboz, Nursay, Sercem, yedirenk, yedikolik, anneolmak, sendrom, bbilim, diğer arkadaslar ve benim basıma. Ezbere kac isim yazabiliyorum diye denedim hahaha

günaydın kızlar
uzun süredir gelemiyordum
benim sat 2 nisan ama biraz karışığım bana yardımcı olur musunuz
2 nisan
27 şubat
28 ocak
ve ben ocaktan beri progestan kullanıyordum adette düzensizlik var diye bu ay bıraktım artık kullanmıyorum yumurtlama hesabı yaptığımda 15-20 arası diye gösteriyordu ki bu ay hesaplamayı kafaya takmadan 2 güne 1 birlikte olduk fakat bugün fena sancım var kasıklarımda adet olcakmışım gibi ve sabah akıntım vardı resmen sümük gibi acaba geç mi yumurtladım yada üşüttüğüm için mi öyle akıntı geldi feci de bel ağrım var sizce neden oldu bu akıntı şimdi en son pazar birlikte olduk eşim 2 3 gündür yoğun çalışıyor işyerinde eğer yumurtluyorsam da birlikte olmamız çok zor pooofffff

adet döngün 30 sanırım canım ,onu fark edince bişey diyemedim mesela benim 2 gün önce yine uzayan akıntım oldu.ama benim bugün adet günüm hatta dün leke gelmeliydi.gebelik şüphem var yani inş öyledir başka şeyden gecikme olmamıştır.

günaydın kızlar
uzun süredir gelemiyordum
benim sat 2 nisan ama biraz karışığım bana yardımcı olur musunuz
2 nisan
27 şubat
28 ocak
ve ben ocaktan beri progestan kullanıyordum adette düzensizlik var diye bu ay bıraktım artık kullanmıyorum yumurtlama hesabı yaptığımda 15-20 arası diye gösteriyordu ki bu ay hesaplamayı kafaya takmadan 2 güne 1 birlikte olduk fakat bugün fena sancım var kasıklarımda adet olcakmışım gibi ve sabah akıntım vardı resmen sümük gibi acaba geç mi yumurtladım yada üşüttüğüm için mi öyle akıntı geldi feci de bel ağrım var sizce neden oldu bu akıntı şimdi en son pazar birlikte olduk eşim 2 3 gündür yoğun çalışıyor işyerinde eğer yumurtluyorsam da birlikte olmamız çok zor pooofffff

ovulasyon testi önemli tabiki Allah bilir ne zaman ne olacagını ancak iyi yardımcı oluyor ben 1 haftadır canımda istemiyor birlikte olmadık geçtigini bildiğim için

X