Herkes baba olamıyor

Bu Arada annem illede boşansın demiyorum boşansın isterim ama
Boşamıcaksın bu kadar rezilliğin alemi ne bizi niye düşman etti bunu anlamıyorum
Katlanıyorsa susacak oturacak adam gönlünü eğlendirecek boşancam diye avukatlar arayıp sonra hiç bişi olmamış gibi olmasına kızıyorum
Şimdi iyiler iki üç gün sonra yine kavga etcekler biliyorum
Bizi niye doldurdu ozaman benim huzurumu niye kaçırıyor kavGa edince niye bana geliyo iyiler kapımı açmıyo
Allahım sabır.

Insanın şansı ailesinden olacak önce
Boşansa en azından boşandı katlanmıyo der herkes böylede gülüyorlar inanın eve polisler geliyo ortalık ayağa kalkıyor sonrada bişi olmamış gibi kocasıyla çıkıp gidiyor
Nasıl bir insan benim annem
Susacaksan niye rezil oluyosun
Kendi ailen kötü olunca kim kime iyi olur ki
Insanın kızı için babası nasıldır bilmiyorum ben utanıyorum
Arkanızı yaslayamayacağınız biri olmaması çok acı
Eşimle sorun yaşasam gidecek yerim yok
Annemle görüşmek istemiyorum evlerine gitmek istemiyorum babamla denk gelmim diye merdivende sesimi duysa cık cıklıyo yukardan beni burda istemiyo
Annem gecen gün çöp poşetimi aldı kapımın önünden bi yere gidiyorlardı bende ses duyunca dürbünden baktım alamasana diyo anneme yaptıkları iyi biriymiş gibi beni düşman bekledi çok yalnızım.

Çok üzüldüm arkadaşım ya gerçekten aile her şeyden önemli olmalı destek olmalı birbirine ama bazılarının aile yönünden yüzü gülmüyor malesef.
Bu noktada dediğim gibi en büyük şans şuan eşiniz sizin için.
Umarım onların olamadığı kadar siz güzel bir aile olursunuz tek temennim bu sizin için.
Size destek olacak akrabanız da mı yok :S

Bu Arada annem illede boşansın demiyorum boşansın isterim ama
Boşamıcaksın bu kadar rezilliğin alemi ne bizi niye düşman etti bunu anlamıyorum
Katlanıyorsa susacak oturacak adam gönlünü eğlendirecek boşancam diye avukatlar arayıp sonra hiç bişi olmamış gibi olmasına kızıyorum
Şimdi iyiler iki üç gün sonra yine kavga etcekler biliyorum
Bizi niye doldurdu ozaman benim huzurumu niye kaçırıyor kavGa edince niye bana geliyo iyiler kapımı açmıyo
Allahım sabır.

Bunda da hakkınız var . Annenize söyleyin açık açık beni kötü etme sen halinden memnunsun deyin.
Yada annenizi doldurun babanızı doktora götürmeye ikna edin böyle bir şans yokmu hiç

Çok üzüldüm arkadaşım ya gerçekten aile her şeyden önemli olmalı destek olmalı birbirine ama bazılarının aile yönünden yüzü gülmüyor malesef.
Bu noktada dediğim gibi en büyük şans şuan eşiniz sizin için.
Umarım onların olamadığı kadar siz güzel bir aile olursunuz tek temennim bu sizin için.
Size destek olacak akrabanız da mı yok :S
Halam var oda kendi halinde kızı boşandı zaten yanında
Teyzelerim var onlarında kendince sorunları var
Anneannem anneme gel diyo ama bana napmalıyım ki
Eşimin ailesiyle görüşmüyorum
Babam eskidende böyleydi ama biz korkuyorduk çocukluk bize laf düşmemezdi sustuğumuzdandı belki
Şimdi yaşı 53 oldu bu yaştan sonra azıttı bizde susmadığımızdan düşman oldu
Insan belli bi yaştan sonra durur ne bilim akıllanır sanıyordum
Torunu oldu dede oldu durur sandım
Oğluma giysiler alırdı eve daha çok bakardı önceden yine yapsada ama şimdi iyice azıttı internetten kadın bulup buluşuyor İnternet'e alıştıktan sonra karılarında çoğaldı gece pavyonlara klüplere takılmaya başladı son 3 yıldır sabaha karşı geliyo eve
Eşimle sorun yaşasam nolcakki arkamda ailem yok
Mecburum ben herşeye ama annem mecbur değil onun ailesi arkasında

Halam var oda kendi halinde kızı boşandı zaten yanında
Teyzelerim var onlarında kendince sorunları var
Anneannem anneme gel diyo ama bana napmalıyım ki
Eşimin ailesiyle görüşmüyorum
Babam eskidende böyleydi ama biz korkuyorduk çocukluk bize laf düşmemezdi sustuğumuzdandı belki
Şimdi yaşı 53 oldu bu yaştan sonra azıttı bizde susmadığımızdan düşman oldu
Insan belli bi yaştan sonra durur ne bilim akıllanır sanıyordum
Torunu oldu dede oldu durur sandım
Oğluma giysiler alırdı eve daha çok bakardı önceden yine yapsada ama şimdi iyice azıttı internetten kadın bulup buluşuyor İnternet'e alıştıktan sonra karılarında çoğaldı gece pavyonlara klüplere takılmaya başladı son 3 yıldır sabaha karşı geliyo eve
Eşimle sorun yaşasam nolcakki arkamda ailem yok
Mecburum ben herşeye ama annem mecbur değil onun ailesi arkasında

Bazıları o yaştan sonra daha fena oluyor . Babanın gidişatı çok kötü o yoldan dönmez kolay kolay .
Allah sabır versin katlanmak çok zor böyle durumlara .
Keşke şartlar uygun olsaydı da oradan taşınabilseydin

Bunda da hakkınız var . Annenize söyleyin açık açık beni kötü etme sen halinden memnunsun deyin.
Yada annenizi doldurun babanızı doktora götürmeye ikna edin böyle bir şans yokmu hiç
Gitmez
Halinden memnun diyorum ya arkadaşına ben böyleyim karımda biliyo yapıcam yine ben yaparım satarım evlerimi yerim diyomuş.
Anneme geçenlerde dedim ben senin paranı korucam diye kötü oldum bir daha kapıma gelme ölsende dayakda yesen sen hak ediyorsun sakın ! Gelme dedim
Artık görüşmicem çıkmıcam evlerine oturcam diğer daire sakinleri gibi olucam çekincem kapımı
Keşke en basta umursamasaydım ah bu keşkeler
Ne bilim böyle olacağını

Bazıları o yaştan sonra daha fena oluyor . Babanın gidişatı çok kötü o yoldan dönmez kolay kolay .
Allah sabır versin katlanmak çok zor böyle durumlara .
Keşke şartlar uygun olsaydı da oradan taşınabilseydin
Adam o hayatı seviyo bunuda söylüyor
Değişmez bunu herkes söylüyor pavyondan 2 arkadaş bulmuş kendine onlarla arkadaşlık ediyor
Gezdiği kadınları görseniz mideniz bulanır

Adam o hayatı seviyo bunuda söylüyor
Değişmez bunu herkes söylüyor pavyondan 2 arkadaş bulmuş kendine onlarla arkadaşlık ediyor
Gezdiği kadınları görseniz mideniz bulanır

Haklısın o yaştan sonra imkansız gibi ://
Zaten pavyon hayatı bu tarz yaşamı olan bir insanın ne ailesine ne kendine hayrı dokunur
Gittiği bu yol bir gün sonu olacak buda çok acı bir durum.

Haklısın o yaştan sonra imkansız gibi ://
Zaten pavyon hayatı bu tarz yaşamı olan bir insanın ne ailesine ne kendine hayrı dokunur
Gittiği bu yol bir gün sonu olacak buda çok acı bir durum.
Herşeyini kaybetcek sürekli borç
Kart dökümanlarını görseniz teknosalardan kuyumcular bişiler
60bin tl kadar borcu varmış eve icra gelecek diye zaten kavga kıyamet aldı parayı annemin elinden hepsinin üzerine yürüdü vereceksiniz diye vermek istemediler önce istemedik yani
Tabiki sonu Yokki hani 1 değil 2 değil bu kaçıncı kadın
Adam bugün buluyor yarın buluşuyor telefon rehberi kadın dolu mesajlar hep aşkım canım
Babana bile güvenme diye boşuna dememişler
Bir kız evladı için utanç verici

Herşeyini kaybetcek sürekli borç
Kart dökümanlarını görseniz teknosalardan kuyumcular bişiler
60bin tl kadar borcu varmış eve icra gelecek diye zaten kavga kıyamet aldı parayı annemin elinden hepsinin üzerine yürüdü vereceksiniz diye vermek istemediler önce istemedik yani
Tabiki sonu Yokki hani 1 değil 2 değil bu kaçıncı kadın
Adam bugün buluyor yarın buluşuyor telefon rehberi kadın dolu mesajlar hep aşkım canım
Babana bile güvenme diye boşuna dememişler
Bir kız evladı için utanç verici

Hemde ne utanç verici insanın katil olası geliyor böyle bir babayla
Ne desem boş dua edicem senin için canım://

Bütün yorumları okumadım ama diğer konunuzu okudum. O yüzden bence hiç biryere çıkmayın. Ancak, kendi gardınızı da alın. Ne demek onu burda görmek istemiyorum, istemiyosa kendi gitsin. Annenizi de ne anlamaya çalışıp kendinizi yorun, ne ona kızın, ne de bu konuda birşeyler yapmaya çalışın. O yaşadığı hayattan memnun demek ki. Bişyler yapmak istemişsinz, yapmışsınız da ki doğru olan budur ama kötü olan sz olmuşsunuz. O zaman çekiceksinz kendinizi. Sizin düşünmenz gereken bir evladınız var. Kendi çekirdek ailenize odaklanın.

Bütün yorumları okumadım ama diğer konunuzu okudum. O yüzden bence hiç biryere çıkmayın. Ancak, kendi gardınızı da alın. Ne demek onu burda görmek istemiyorum, istemiyosa kendi gitsin. Annenizi de ne anlamaya çalışıp kendinizi yorun, ne ona kızın, ne de bu konuda birşeyler yapmaya çalışın. O yaşadığı hayattan memnun demek ki. Bişyler yapmak istemişsinz, yapmışsınız da ki doğru olan budur ama kötü olan sz olmuşsunuz. O zaman çekiceksinz kendinizi. Sizin düşünmenz gereken bir evladınız var. Kendi çekirdek ailenize odaklanın.
Bende suan öyle yaptım
Çünkü o anlarda okadar karışıklıklar olaylar oldukça kardeşim vurcam öldürcem dedi babam için zaptedemedik birbirlerine girdiler falan şimdi baba oğlum oldular ben el kızıyım nekadar olsa öyle düşünüyor demekki ne diyip
En çokda annemi anlayamadım kocasıyla iyi oldu hiç sormuyo bile napim napıyorum yazık bana ben onlar mağdur olmasın bari paralarını elin aşifteleri yemesin diye uğraştım doğru söyleyen dokuz köyden kovuluyoruş
Eşimde hAklıyken haksız oldun susacaksın bak herkes halinden gayet memnun dedi herkes nekadar
haklı
Kimseye güvenim kalmadı
Birde bana söyledin tamam git dedin eşime niye söylüyorsun bizim sorunumuzda eşime niye sıçratıyosun
Insan evladına bunu der mi? Okadar zoruma gittiki resmen ben bunu istemiyorum sende isteme ez arkasında yokum demek gibi bişi bu
Çıkmayı düşünmüyorum çıksam buranın kirasında yicek karılarla çıkmıcam yabancı gibi oturcam gittiği yere kadar gider.

Girme Birdaha Araya böyle Şamarı Yersin.. Böyle İnsanları Görmenezlikten Gelmelisin... Kiraya Çık Uzak Dur Arama Sorma. Ayda 1 Defa Git... Ve Babanın annenin Sorunlarını Evinin içine sokma eşine anlatma...

Cnm üzülme sen. O kadar ayrıntılı düşünen bz kadınlar, erkekler o kadar ince düşünmez, yani eşin söylediğin gb anlamamıştır. Onun bu konu da tek düşündüşü işte sana da ifade ettiklerinden mevcuttur. Ev kimin üstüne? Onu mrk ettim.

Hemde ne utanç verici insanın katil olası geliyor böyle bir babayla
Ne desem boş dua edicem senin için canım://
Çok teşekkür ederim insanlar ailelerini nasıl silerler ki aile bu derdim böyle siliniyormuş çok iyi anladım hiç zor değilmiş
Bu arada kardeşim gitti kurusıkı aldı korkutcam dedi kavga sonrası onu bile elinden aldım oğlum bırak kendi belasını bulsun dedim ya ben niye bukadar salağım ki şimdi aralarından su sızmıyor salağım ben

Son düzenleme:
Cnm üzülme sen. O kadar ayrıntılı düşünen bz kadınlar, erkekler o kadar ince düşünmez, yani eşin söylediğin gb anlamamıştır. Onun bu konu da tek düşündüşü işte sana da ifade ettiklerinden mevcuttur. Ev kimin üstüne? Onu mrk ettim.
Babamın üzerine ama evler dededen kalma babaannem ölmeden zorla halam hak alamasın diye üzerine yaptırdı hakkını yedi halamın
Allah böyle mi çıkarıyor bilmiyorum halama dava aç diyoruz o da korkuyo babamdan bana bulaşmasın diyo
Kimse bulaşmıyor ona hastalıklı adam
Çamur gibi bulaştığına iz bırakıyor
Bana çıksın dedi tamam dedim anneme biz başka bi ilçeye gidicem eşimde gidelim dedi
O muhabbet sonrası babam eşimi yakalamış eşim babama biz çıkıyoruz demiş
bu sefer babam eşime ağlıyormuş ben kızgınlıkla söyledim gitme biryere ev sizin diyomuş
Ben bukadar dengesizini görmedim adam ruh hastası

Hmm anladım. Önemli değil de şu yüzden sordum; kimseye haber vermeden kendi kendine gdp satmasın. Sz dediğim gb kendinizi mümkün olduğunca soyutlayın bu meseleden. Kolu komşuyu da boşverin kim ne düşünürse düşünsün. Onların szi anması yeni bi konu bulana kadar.

X