Hergün 1000 Salavat çekelim.. Birbrimizi teşvik edelim 🎈🌸

valla öyle dinginlesiyorum ki kac gündür biliyosun cekememistim bugun hepsine basladim tekrar kendimi bos bosuna bogmusum 🙊
Inancın olsun bende öyle oldum kuzum yaa
Ruhum daralıyordu bıraktığım zmaanlar
Tekrar başlayınca sanki ruhum gevşedi rahatladı çok muazzam bişey :KK68:
Devam Allah'ın izniyle 😍🎈

Inancın olsun bende öyle oldum kuzum yaa
Ruhum daralıyordu bıraktığım zmaanlar
Tekrar başlayınca sanki ruhum gevşedi rahatladı çok muazzam bişey :KK68:
Devam Allah'ın izniyle 😍🎈
insallah. ya bisey dicem birsey icin esmalara ve ya dualara basliyoruz hepsini tek tek 21 güner yapsak. yani 21 gün bir dua veya esma 21 gün baskasi olur mu ki öyle 🤔

insallah. ya bisey dicem birsey icin esmalara ve ya dualara basliyoruz hepsini tek tek 21 güner yapsak. yani 21 gün bir dua veya esma 21 gün baskasi olur mu ki öyle 🤔
Hmmm yani öyle yapanlar var. Olabilir 🤔🤔 kimi 21 gün yapıyor başka duaya geçiyor kimi de devam ediyor aylarca

üst üste gelince altindan kalkamiyorum yarim kaliyor. neyse simdilik salavata devam 🤗
Aynen bir sürü şey yapıp birakmaktansa bir iki tane üzerinden devam etmek DHA mantıklı 😊🎈 o halde hergun çektiğimiz 1000 Salavati buraya yazıyoruz inşallah 🌸 hangimiz yazmazsak etiketliyorux buraya 😂

Salavat dışında neler okuyorsunuz günlük olarak? O kadar çok dua var ki hepsini okumak istiyorum sonra bir bakıyorum ki listem hep yarım kalmış, yetiştirememişim 😔

Salavat dışında neler okuyorsunuz günlük olarak? O kadar çok dua var ki hepsini okumak istiyorum sonra bir bakıyorum ki listem hep yarım kalmış, yetiştirememişim 😔
Canım birçok okuyup yarıda bırakacağına bence birkaç tane oku devamlı oku.
Ama özellikle hergun 1000 salâvat kesinkkle lütfen çek.

Canım bunu mutlaka oku ben çok etkilenmiştim 😊

X