her türlü duamızın kabülü için 9999 defa fetih süresinin 1.ayetini okuyalım

03.02.2016 -yeni liste

okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına
Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

ALYAKAREN için okuyoruz

not dualarımızı yazdığım gibi ilki salavat arasında yapalım başlamadan önce içimizden gelen duaları teşbihleri çekelim(Alahuekber ,la ilahe illallah...fatiha nas felak ayetel kürsi....)

1.
K kalemero =582
2.
betul8516 =750 okudu
3.
pempeportakal =582
4.
Sealand =582
5.
tubatesbih =711 okudu
6. @Aylin91110 =711 okudu
7. G guzbahar
=711 okudu
8.
Senfonim =582
9.
@_Simurg_ =711 okudu
10.
gulbera =582
11.
Forever07 582
12.
Ene Araf =582
13.
Forever07 nin arkadaşı=582
14.
bebitommr =582
15.
ALYAKAREN =585
16.
I Irmak-986 =582
ALYAKAREN nin duası ;Eşimle bana ve isteyen herkese Rabbim sağlıklı sıhhatlı evlatlar nasip etsin. Ablama ve kız kardeşime, tüm bekarlara Allah korkusu ve vicdanı olan hayırlı eş ve evlatlar nasip etsin. Şubat ayında ablamın hayırlı bir yere atamasının olmasını diliyorum Rabbimden. Dua okuyan ve okunmasına vesile olan tüm arkadaşlarımın gönlünden ne geçiyorsa Rabbim en kısa zamanda onlara ve bana yaşatsın... Allah razı olsun....

Okudum canım Rabbim
Alyakern için okudum Rabbim dualarini ve dualarimizi kabul etsin

03.02.2016 -yeni liste

okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim

ALYAKAREN için okuyoruz

not dualarımızı yazdığım gibi ilki salavat arasında yapalım başlamadan önce içimizden gelen duaları teşbihleri çekelim(Alahuekber ,la ilahe illallah...fatiha nas felak ayetel kürsi....)

1.
K kalemero =582
2.
betul8516 =750 okudu
3.
pempeportakal =582
4.
Sealand =582 okudu
5.
tubatesbih =711 okudu
7. G guzbahar =711 okudu
8.
Senfonim =582 okudu
9.
@_Simurg_ =711 okudu
10.
gulbera =582 okudu
11.
Forever07 582
12.
Ene Araf =582
13.
Forever07 nin arkadaşı=582
14.
bebitommr =582
15.
ALYAKAREN =585 okudu
16.
I Irmak-986 =582
ALYAKAREN nin duası ;Eşimle bana ve isteyen herkese Rabbim sağlıklı sıhhatlı evlatlar nasip etsin. Ablama ve kız kardeşime, tüm bekarlara Allah korkusu ve vicdanı olan hayırlı eş ve evlatlar nasip etsin. Şubat ayında ablamın hayırlı bir yere atamasının olmasını diliyorum Rabbimden. Dua okuyan ve okunmasına vesile olan tüm arkadaşlarımın gönlünden ne geçiyorsa Rabbim en kısa zamanda onlara ve bana yaşatsın... Allah razı olsun....

kızlar merhaba bir abimiz ağır bir ameliyat oldu allah rızası allah şifa versin diye 41 yasin okumaya niyet ettim sizlerde 1 'er okuyup yardım eder misiniz

03.02.2016 -yeni liste

okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim

ALYAKAREN için okuyoruz

1.
K kalemero =582
2.
betul8516 =750 okudu
3.
pempeportakal =582
4.
Sealand =582 okudu
5.
tubatesbih =711 okudu
7. G guzbahar =711 okudu
8.
Senfonim =582 okudu
9.
@_Simurg_ =711 okudu
10.
gulbera =582 okudu
11.
Forever07 582 okudu
12.
Ene Araf =582
13.
Forever07 nin arkadaşı=582 okudu
14.
bebitommr =582 okudu
15.
ALYAKAREN =585 okudu
16.
I Irmak-986 =582

ALYAKAREN canım ben dün akşam eve gidince okuyacaktım işteyken regl oldum sen tamamlar mısın benim sayımı lütfen

Hayırlı Cumalar Dua Kardeşlerim Rabbim hayırlı dualarınızı kabul eylesin inşallah

Hz. Mevlana anlatıyor;
Birisi her gece kalkıp Allah'ı anıyor, O'na dua ediyordu. Şeytan ona dedi ki:
- Ey Allah'ı çok anan kişi, bütün gece “Allah” deyip çağırmana karşılık seni buyur eden var mı? Sana bir tek cevap bile gelmiyor, daha ne zamana kadar dua edeceksin?
Adamın gönlü kırıldı, başını yere koydu ve uyudu. Rüyasında ona söyle denildi:
- Kendine gel uyan! Niye duayı, zikri bıraktın ki? Neden usandın ki ?
Adam:
- 'Buyur' diye bir cevap gelmiyor ki! Kapıdan kovulmaktan korkuyorum, dedi. Bunun üzerine dendi ki ona:
- Senin Allah demen, O'nun buyur demesi sayesindedir…
Senin yalvarışın, Allah'ın senin ruhuna haber uçurmasındandır…
Senin çabaların, çareler araman, Allah'ın seni kendine yaklaştırması, ayaklarındaki bağları çözmesindendir…
Senin korkun, sevgin, ümidin Allah’ın lütfunun kemendidir…
Senin her 'Yarabbi' demenin altında, Allah’ın “buyur” demesi vardır…
Gafilin, cahilin caninin, bu duadan uzaktır. Çünkü 'Yarabbi' demeye izin yok ona. Ağzında da kilit vardır, dilinde de…
Zarara uğradığı zaman, ağlayıp, sızlamasın diye Allah ona dert, ağrı, sızı, gam, keder vermez…
Bununla anla ki, Allah'a dua etmeni, O'nu çağırmanı sağlayan dert, dünya saltanatından çok ama çok daha iyidir…
Dertsiz dua soğuktur. Dertliyken yapılan dua gönülden taa derinden kopar…

Amin...cümlemızın ınsallah....Allah razı olsun...Hayırlı Cuma lar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…