her türlü duamızın kabülü için 9999 defa fetih süresinin 1.ayetini okuyalım

Arkadaslar cok kotuyum kendimi atasim gelio bu yuzdrn aksamdan beri kocamla kavga ediyorum ne onu yumusatabiliyorum ne kendimi suan bi sokakta oturdum agliyorum lutfen benim icin biseyler okurmusunuz yada soleyin ben okiyim aglamaktan icim cikti resmen dua istiyorum lutfen
:KK43::KK43::KK43:
saçmalama canım herşeyin bi çaresi devası vardır...
la havle vela kuvvete ve salavat oku
Allah genişlik versin yüreklerine inşallah
sıkıntılarınızı halas eylesin

:KK43::KK43::KK43:
saçmalama canım herşeyin bi çaresi devası vardır...
la havle vela kuvvete ve salavat oku
Allah genişlik versin yüreklerine inşallah
sıkıntılarınızı halas eylesin

Amin...

Mazeretliysen yukarda ki arkadas ın dedıgı gıbı la havle vela kuvvete ve salavat oku o zaman canım..

K kalemero ben okudum yazdım mi telefondan bazen kaçırıyorum ders çalışıyorum herdaim bakmıyorum yeni liste oldumu gördüğüm an abdest alıp başlıyorum ve o sırada hemen bildiriyorum ben unutkan biriyimdir listede kimdeyiz sen yazmasan bilmem

K kalemero ben okudum yazdım mi telefondan bazen kaçırıyorum ders çalışıyorum herdaim bakmıyorum yeni liste oldumu gördüğüm an abdest alıp başlıyorum ve o sırada hemen bildiriyorum ben unutkan biriyimdir listede kimdeyiz sen yazmasan bilmem
İyi dersler canım Allah kolaylık versin başarılar versin inşallah
nacizane bir yorumum var sana :KK51:eğerki listeye katılmış isek bir hak altına giriyoruz, Allah korusun... sağolsun Allah razı olsun K kalemero elinden geldiğince takip ediyor ama bizlerinde günlük takip etmesi gerektiği kanaatindeyim... Günlük okuyoruz ve yapılan duaları da okuyoruz... sadece sana demiyorum canım yanlış anlama tüm arkadaşlara söylüyorum daha dikkatli olalım inşallah bende dahil

Sen yazmıssın ben onu çok gec gördum..ondan sonra sordum sımdı okusam olur mu dıye sende okur tabi dedın..sonra ben okuyacaktım baktım biri okudum yazmıs..sandım ki benım eksık tamamlandı herhalde .
Sonra bırı daha okumustu ben hep okundu bıttı sandım..sonra Sımurıng a gecınce de emın oldum tamamlandıgından..
Ama bugun anladım benım dua hala eksık...ben okurum desen de ben okudum sayıyı tamam dıye onaylamam gerekır ki tamamlandıgı anlasılsın ve yenı listeye başlansın...neyse küçük bir karısıklık dan sebep böyle olmuş anladıgım kadarıyla..uzatmalım ..kusuruma bakmayın..sayfayı kirlettım de iyice laf kalabalıgıyla ..hakkınızı helal edın nolur
cnm ben mazeretliyim eksiğin varsa anneme okutayım . genelde kimin duasi eksik kalıyorsa kendi okuyor bende kendim okumuştum galiba eksik kalmıştı ama eksik kalınca dua sahibi yerine müsait olanlar olsa daha iyi olur

Arkadaslar cok kotuyum kendimi atasim gelio bu yuzdrn aksamdan beri kocamla kavga ediyorum ne onu yumusatabiliyorum ne kendimi suan bi sokakta oturdum agliyorum lutfen benim icin biseyler okurmusunuz yada soleyin ben okiyim aglamaktan icim cikti resmen dua istiyorum lutfen
cnm salın ol hepimizin boyle zamanları oluyor Allah'a tevekkül et lütfen , insirah suresi oku senin icin dua edecem

cnm ben mazeretliyim eksiğin varsa anneme okutayım . genelde kimin duasi eksik kalıyorsa kendi okuyor bende kendim okumuştum galiba eksik kalmıştı ama eksik kalınca dua sahibi yerine müsait olanlar olsa daha iyi olur

711 eksıkmış...böyle arap saçına dönünce okuyamadım kendıme ben..Çok sevınırım hem başkası okuyunca daha ıyı daha sevapmış.. Allah razı olsun senden de annenden de çok mutlu oldum inan şu an..

711 eksıkmış...böyle arap saçına dönünce okuyamadım kendıme ben..Çok sevınırım hem başkası okuyunca daha ıyı daha sevapmış.. Allah razı olsun senden de annenden de çok mutlu oldum inan şu an..
tmm cnm okuyor simdi senden de Allah razı olsun

Arkadaşlar herkes saldı benim takip edememem değil olay dualar günlük okunsa saatinde vakitlice bildirim yapılsa okuyamayan dese okuruz tamam K kalemero ya da iş olmaz ben takip ediyorum aksatmiyorum ama dua günlük gitmeyince karıştırdım

canım geçmiş oldun bol bol ya Fettah oku bizim ya Fettah sayfamız var oraya katıl istersen

X