her türlü duamızın kabülü için 9999 defa fetih süresinin 1.ayetini okuyalım

Bir liste bitmeden yeni kişiye geçilmese daha iyi olur...sayılar önemli...topluca bitirmek..Ben yeni liste de olmayacağım ama sizler için söylemek istedim..Yine de tabi Rabbim bilir en doğrusunu..nasıl ne şekılde hangi vesıleyle dua larımızı kabul edeceğini..

canım hatlar karıştı :KK48:
ben senin için okudum arkadaşım mazeretli imiş sayı verdiğimde söledi onun eksik kalmıştı
sen 400 ben 370 okuduk mu tamamdır canım
Allah kabul ve makbul eylesin inşallah

Amin..
Ben de 400 tane okudum Simurung için eksık kalandan.. : )

12.01.2016 -yeni liste
bildirimlerin yarına kadar(10.01.2016) saat 16:00 ya kadar yapılmasını rica ederim.
okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına
Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

@_Simurg_ için okuyoruz

not dualarımızı yazdığım gibi ilki salavat arasında yapalım başlamadan önce içimizden gelen duaları teşbihleri çekelim(Alahuekber ,la ilahe illallah...fatiha nas felak ayetel kürsi....)

1.
K kalemero =mazretli
2.
betul8516 betul8516 =750 okudu
3.
pempeportakal pempeportakal =770
4.
Sealand Sealand =mazeretli
5. @tubatesbih=770 okudu
6.
@Aylin91110 =770 okudu
7.
G guzbahar =770 okudu
8.
Senfonim Senfonim =770 okudu
9.
@_Simurg_ =779 duası okunan arkadaş
10.
gulbera gulbera =770 okudu
11.
I Irmak-986 =770
12.
Forever07 Forever07 =770 okudu
13.
Ene Araf Ene Araf =770 okudu
14.
Forever07 Forever07 nin arkadaşı=770 okundu senfonim ve forever tarafından
15.
bebitommr bebitommr =770 okundu
16.
ALYAKAREN ALYAKAREN =mazeretli

@_Simurg_ duası ;
Borçlarıma kolaylıkla odeyip sıyrılmak için Allahımdan yardım istiyorum. Nişanlım ve benim gireceğimiz sınavları başarıyla sonuçlandırmaya ve yuvamızı kolaylıkla kurup kavuşmaya niyet ediyorum.
Ve tüm dua grubu arkadaşlarımın gönlünden geçenler en hayırlı şekilde hayatlarına aksın inş . Amin

tamam canım @_Simurg_ tamamlandı
Senfonim Senfonim sen 711 eksiği okudun mu ?

Ya canım dünden beri onu soruyorum ben... hala eksik var mı? Tamamlandımı tamamlanmadımı ben anlayamadım hala...sadece kendı payımı okumustum ben.Onun dısında hiç okumadım kendıme. Simurung a başladım ..hatta onun dua sını bitirdim.Bır kısıye daha gecılcek ve ben hala kendı dua m bititmi bitmedımı onu bılmıyorum..
Lütfen birine eksık kaldıgında yenı lıste yapılmadan dua sı olana bildirin.Yeni listeye geçmeyın..tamamlandıgında geçilsin.
ilk burdan yazmıssın eksık kaldı okurmusun dıye ama ben onu görmemıstım nıye eksık kaldıgını da anlamadım.. yani diyinki şu kişi adet oldu yada hasta oldu okuyamıycak sen devam et diyin bitmeden..
Neyse ben kendı dua m dan iç huzuru bulamadım böyle yarım yamalak kalınca..Rabbim affetsin siz de haklarınızı helal edin.Bugun biraz hassas ve alınganım sanırım..adet olamıyorum sanırım bu yüzden..
Gerekırse mazaretli olanların sayılarının hepsını bana ekleyın okuyayım.Sormayın bile yeterki eksik kalmasın kimsenın dua sı benimki gibi böyle..

Ya canım dünden beri onu soruyorum ben... hala eksik var mı? Tamamlandımı tamamlanmadımı ben anlayamadım hala...sadece kendı payımı okumustum ben.Onun dısında hiç okumadım kendıme. Simurung a başladım ..hatta onun dua sını bitirdim.Bır kısıye daha gecılcek ve ben hala kendı dua m bititmi bitmedımı onu bılmıyorum..
Lütfen birine eksık kaldıgında yenı lıste yapılmadan dua sı olana bildirin.Yeni listeye geçmeyın..tamamlandıgında geçilsin.
ilk burdan yazmıssın eksık kaldı okurmusun dıye ama ben onu görmemıstım nıye eksık kaldıgını da anlamadım.. yani diyinki şu kişi adet oldu yada hasta oldu okuyamıycak sen devam et diyin bitmeden..
Neyse ben kendı dua m dan iç huzuru bulamadım böyle yarım yamalak kalınca..Rabbim affetsin siz de haklarınızı helal edin.Bugun biraz hassas ve alınganım sanırım..adet olamıyorum sanırım bu yüzden..
Gerekırse mazaretli olanların sayılarının hepsını bana ekleyın okuyayım.Sormayın bile yeterki eksik kalmasın kimsenın dua sı benimki gibi böyle..
canım ben sana 711 eksik olduğunu 2-3 defa söyledim sen de sürekli eksik var mı diye sormaya devam ettin eksik var 711 birine de benim için okur musun demişsin anlamadım ki son durum ne ?

burda bebitom a söylemişsin bende anlamadım son durumu genelde eksik olunca ben dua sahibine söylüyorum

Sen yazmıssın ben onu çok gec gördum..ondan sonra sordum sımdı okusam olur mu dıye sende okur tabi dedın..sonra ben okuyacaktım baktım biri okudum yazmıs..sandım ki benım eksık tamamlandı herhalde .
Sonra bırı daha okumustu ben hep okundu bıttı sandım..sonra Sımurıng a gecınce de emın oldum tamamlandıgından..
Ama bugun anladım benım dua hala eksık...ben okurum desen de ben okudum sayıyı tamam dıye onaylamam gerekır ki tamamlandıgı anlasılsın ve yenı listeye başlansın...neyse küçük bir karısıklık dan sebep böyle olmuş anladıgım kadarıyla..uzatmalım ..kusuruma bakmayın..sayfayı kirlettım de iyice laf kalabalıgıyla ..hakkınızı helal edın nolur

Arkadaslar cok kotuyum kendimi atasim gelio bu yuzdrn aksamdan beri kocamla kavga ediyorum ne onu yumusatabiliyorum ne kendimi suan bi sokakta oturdum agliyorum lutfen benim icin biseyler okurmusunuz yada soleyin ben okiyim aglamaktan icim cikti resmen dua istiyorum lutfen

Arkadaslar cok kotuyum kendimi atasim gelio bu yuzdrn aksamdan beri kocamla kavga ediyorum ne onu yumusatabiliyorum ne kendimi suan bi sokakta oturdum agliyorum lutfen benim icin biseyler okurmusunuz yada soleyin ben okiyim aglamaktan icim cikti resmen dua istiyorum lutfen

Enfal & 63 ..
Ben de okuyacagım senın ıcın ..

X