her türlü duamızın kabülü için 9999 defa fetih süresinin 1.ayetini okuyalım

12.01.2016 -yeni liste
bildirimlerin yarına kadar(10.01.2016) saat 16:00 ya kadar yapılmasını rica ederim.
okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına
Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

@_Simurg_ için okuyoruz

not dualarımızı yazdığım gibi ilki salavat arasında yapalım başlamadan önce içimizden gelen duaları teşbihleri çekelim(Alahuekber ,la ilahe illallah...fatiha nas felak ayetel kürsi....)

1. K kalemero =mazretli
2. betul8516 betul8516 =750 okudu
3. pempeportakal pempeportakal =770
4. Sealand Sealand =mazeretli
5. @tubatesbih=770 okudu
6. @Aylin91110 =770 okudu
7. G guzbahar =770 okudu
8. Senfonim Senfonim =770 okudu
9. @_Simurg_ =779 duası okunan arkadaş
10. gulbera gulbera =770 okudu
11. I Irmak-986 =770
12. Forever07 Forever07 =770
13. Ene Araf Ene Araf =770
14. Forever07 Forever07 nin arkadaşı=770
15. bebitommr bebitommr =770
16. ALYAKAREN ALYAKAREN =mazeretli

@_Simurg_ duası ;
Borçlarıma kolaylıkla odeyip sıyrılmak için Allahımdan yardım istiyorum. Nişanlım ve benim gireceğimiz sınavları başarıyla sonuçlandırmaya ve yuvamızı kolaylıkla kurup kavuşmaya niyet ediyorum.
Ve tüm dua grubu arkadaşlarımın gönlünden geçenler en hayırlı şekilde hayatlarına aksın inş . Amin

gulbera gulbera canım duanı yazar msıın hazırda bulunsun
canım duam ; Rabbim gülbera kulunun gönlünde olanı hakkında hayırlı eyle, hakkında hayırlı olanı gönlüne razı eyle. Dünyası, dini, ahireti için hayırlı bereketli güzel ve kolay olanı nasip et. Allahım işinde ve evliliğindeki kapalılıkları tez zamanda aç önündeki engelleri tez zamanda hayırlısıyla kolaylaştır. her birimizi razı olduğun kullarından eyle AMİN

Canım tamamlayabilirsin sorun olmaz
Cnm ben senfonim icin okudum

Canım tamamlayabilirsin sorun olmaz

K kalemero Benım eksık var mı ? Lütfen okuyamayanlar yenı lısteye geçmeden söylesın yerlerıne okuyalım ..Yenı lısteye geçildi ama benım dua m tamamlanmamıs...sayı önemli değil mi sayı önemlıyse bırazcık daha önem gerekmıyor mu..
Bu arada sana da gecmıs olsun hastaymıssın..canım hersey bızım ıcın..okuyamayanların yerlerıne okuruz.Ama lütfen bu şekılde olmasın...

X