her türlü duamızın kabülü için 9999 defa fetih süresinin 1.ayetini okuyalım

Okudum allah kabul etsin inşallah duaya amin diyen tüm arkadaşlardan bu dua zincirine sebep olanlardan da Allah razı olsun

aylin için okuyoruz(Aynur)

11.12.2015 yeni liste

okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübınen
Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

E elif003

3 salavat ile başlanır;

okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim

.arkadaşlar iki salavat arasında söylenen dua geri çevrilmezmiş duaları 3 salavat okuyup duayı söyleyelim sonra 3 salavat okuyup bitirelim.

3 salavat ile başlanilip dua söylenilir 3 salavat ile bitirilir

@kalemero=1.666 okudu

betul8516 =1.666- OKUDU
M mavibilgisayar =mazeretli
beyaz_gelincik01 =mazeretli
pempeportakal = mazeretli
Sealand =1.666
tubatesbih =1.666 okudu
G guzbahar =mazeretli
@milad_tb =1.666
E elif003 =1.669 okudu
E elif003 (Aynur ) ;Allah im sen büyüksun sana inanir günahlarımdan sana Sığınirim bu mübarek cuma günü evlad isteyene evlat çocuklarımızı koru kötülüklerden haserelerden hastalıklarıdan hastalara şifa ver aynur arkadasimizin evlatlarini da beraber esine hayırlı tayin yerleri ver tüm tayin bekleyen herkese hayırlı yerler hayırlı komsular ver yarin ve pazar günü sınava gireceklere kolaylik zeka açıklığı ver emeklerini zaiy ietme aynur arkadaşımıza hayırlı zamanlarda hayırlı kız evlat nasip eyle

“İnnemâ emruhû izâ erâde şey’en en yekûle lehu kun fe yekûn(yekûnu).”(Yasin suresi 82.ayet)
Meal:
O (Allah), bir şey irade ettiği (dilediği) zaman O’nun emri, sadece ona: “Ol!” demektir. O, hemen olur.

Çok arzuladığınız bir dilek varsa, bu ayeti gece yarısından sonra 2 rekat Allah rızası için namaz kıldıktan sonra 100 okuyunuz. Allah inşallah kabul edecektir.

bu listemiz bittikten sonra 7 kişi ile bu ayeti okuyalım diyorum kızlar 1 hafta için de mazeretli olmayanlarla dönüşümlü okuruz .sonra mazereti bitenler ile başlarız

Bende katılmak istiyorum uygun mudur

11.12.2015 yeni liste

okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim

E elif003

3 salavat ile başlanır;

okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim

.arkadaşlar iki salavat arasında söylenen dua geri çevrilmezmiş duaları 3 salavat okuyup duayı söyleyelim sonra 3 salavat okuyup bitirelim.

3 salavat ile başlanilip dua söylenilir 3 salavat ile bitirilir

@kalemero=1.666 okudu

betul8516 =1.666- OKUDU
M mavibilgisayar =mazeretli
beyaz_gelincik01 =mazeretli
pempeportakal = mazeretli
Sealand =1.666 okudu
tubatesbih =1.666 okudu
G guzbahar =mazeretli
@milad_tb =1.666 okudu
E elif003 =1.669 okudu

canım bitti duan dün bitmişti ama ben düzenleyip bitti diyemedim Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…