Her telden SOHBET,MUHABBET.

E bi kahveni içerim artık :))) çok yedim de bugün misafirden dolayı...
Kız sen nasıl çalışıyon 7/24 sitedesin :KK69:

Buyur kahven canım.

azkavrulmus-359.jpg

Dedem hasta babam köye gitti o nedenle bu hafta çalışmadık :KK69:

Bi kere niyetlendim o bana baktı ben ona cıks yani:KK70: kahveyi iyi yapabiliyo musun ya benimki bi acayip oluyo:KK70:
Yapabiliyorum canım bol köpükü oluyor kıvamıda yerinde oluyor benim dediğim şekilde dene bir o zaman olur.

Fincanla suyu ölç cezveye koy 2 kaşık dolu dolu kahve 2 kaşık şeker onları 10 sn karıştır ama 10 snden fazla olmasın.
Sonra ocağın üstüne koy hiç karıştırma kaynamaya yakın kenarlarından baloncuklar çıkınca çay kaşığıyla bir kere karıştır üzerine köpük çıkacak o köpükleri al fincanlara paylaştır. kahve 1 taşım kaynadıktan sonra kapat ocağı bol köpüklü kahven hazır :KK68:

Yapabiliyorum canım bol köpükü oluyor kıvamıda yerinde oluyor benim dediğim şekilde dene bir o zaman olur.

Fincanla suyu ölç cezveye koy 2 kaşık dolu dolu kahve 2 kaşık şeker onları 10 sn karıştır ama 10 snden fazla olmasın.
Sonra ocağın üstüne koy hiç karıştırma kaynamaya yakın kenarlarından baloncuklar çıkınca çay kaşığıyla bir kere karıştır üzerine köpük çıkacak o köpükleri al fincanlara paylaştır. kahve 1 taşım kaynadıktan sonra kapat ocağı bol köpüklü kahven hazır :KK68:
İşte o dolu doluyu ayarlayamıyorum. Kule bile dikerim yani istesem o kaşığa:KK70: ne kadar dolu :KK70:

X