Her telden SOHBET,MUHABBET.

:KK70: Bende senin için ne cici kız kıyamıyor sevgilisine diye düşünmüştüm birde :63: iyi yapmışsın yüz vermeye gelmiyor erek milletine :KK62:

aaa şimdi cici değil miyim aşk olsun :p aslında aynen çok da serbest bırakmadan kontrollü serbestlik vermek lazım erkek milletine :KK70:

gerçi sapıtan her türlü sapıtıyor :KK70:

evlilik ne zaman düşünüyorsunuz canım ailelerin haberi var mı

aileler biliyor evet hatta aile arasında sözlüyüz de. ama sözlüm demeyi itici bulduğumdan sevgilim diyorum:KK70: . onlar evlenin diye tutturuyorlar ben istemiyorum daha erken... hele bi düğün için para biriksin hayatlarımızı yoluna koyalım.

aileler biliyor evet hatta aile arasında sözlüyüz de. ama sözlüm demeyi itici bulduğumdan sevgilim diyorum:KK70: . onlar evlenin diye tutturuyorlar ben istemiyorum daha erken... hele bi düğün için para biriksin hayatlarımızı yoluna koyalım.
Hayırlısı olsun canım evlilik önemli hele şu bdvde açılan konuları görünce iyice gözüm korktu valla :)

bazen banada olur öyle sonra toparlanırım ama kuaföre git saçlarında falan bi değişiklik yaptır kendine gelirsin

ya aslında mesela bi işim olsa kalkıp o işi ypsam çok dinçleşiyorum ama spor yapmadığım zamanlar çk mutsuz oluyorum çok güçsüz hissediyorum kendimi sanırım bundan

ya aslında mesela bi işim olsa kalkıp o işi ypsam çok dinçleşiyorum ama spor yapmadığım zamanlar çk mutsuz oluyorum çok güçsüz hissediyorum kendimi sanırım bundan
olabilir canım alıştırdıysan kendini spora, bir gün yapmasan kötü hissediyorsundur. Ben öyle durumlarda kendimde değişiklikler yapıyorm birşeyim kalmıyo yada çıkıp hava alıyorum kendime geliyorum :)

olabilir canım alıştırdıysan kendini spora, bir gün yapmasan kötü hissediyorsundur. Ben öyle durumlarda kendimde değişiklikler yapıyorm birşeyim kalmıyo yada çıkıp hava alıyorum kendime geliyorum :)

ay ben kendimde nasıl değişiklik yapsam kii saçım simsiyak boyatamam boyu da orta boylarda kestiremem :KK70: var mı bi değişiklik önerin

X