Her Şeyi Ot Mu Etmişim?

Yok şu an özel harekat kursunda. O bitecek. Bulunduğum şehire gelecek izin için.

Sence yazmasam mı bilemedim.
Kız evliliğini saklayan biriymiş kimse bilmiyor çevresinde çalışan. Nüfus kaydından görmüşler.
Çok tuhaf.. Aslında suan aranızda net bir barışma olmadığı için yazma derim ben çünkü diğer arkadaşı da kendince laf sokmus tapu falan belli ki varoş tipler sözler falan rezalet.. ne olursa olsun hamile bir kadın var karşılarında

Meredith şimdi bana kızacaksın ama hala ne işin var bu adamla? Yani cidden söylüyorum bak kendi ruh sağlığın için bu adamı sal artık. Hamilesin tüm enerjini bebeğine ver. Maddi kaygın yok, ailen destekçi, ne diye hala bu adamdan bir sevgi kırıntısı, merhamet bekliyorsun? Daha barışır barışmaz eski sevgililer, iş arkadaşları yüzünden problem yaşamaya başladın bile. Ne kadar toksik farkında değil misin? İleride evlensen ya da sevgili olarak devam etseniz bunlar katlanmayacak mı sanıyorsun? Bak çok ciddi söylüyorum 5000 katı olacak. Çünkü adam bu, malzeme bu. Sen elmadan armut yapmaya çalışıyorsun. Bu adamdan ne sadık bir eş ne de aile babası olur. Kendini yıpratma artık. Madem her şeyi göze alarak doğurmaya karar verdin, tüm enerjini bebeğine ve kendine ver.

Daha neler dedi de yazmıyorum buraya.

Noway, acaba bu sefer ben mi toksiklik yaptım diye içim içimi yedi. Ondan bu konuyu açtım.

Noway, acaba bu sefer ben mi toksiklik yaptım diye içim içimi yedi. Ondan bu konuyu açtım.
İkiniz de toksiksiniz Meredithcim. Yani yanlış anlama ama senin tarzında bir kadının, bu adama bu kadar yapışmasına cidden anlam veremiyorum ben. Ben bebeğini düşünerek bu adamla iletişimini koparman gerektiğini düşünüyorum. Bebekle ilgili yapması gerekenleri yapsın, sorumluluğunu almak istiyorsa alsın ama seninle bir bağı kalmasın. Yoksa elinde bebekle ruh sağlığı bozuk bir kadın olacaksın ve hayatını mahvedeceksin.

Noway çok aşığım. Çok. Bu demek değil ki onunla olacağım. Orada burada aklıma geliyor ağlıyorum tutamıyorum.

İstediği ile istediğinin arasını yaparmış. Adamın tapusu bende miymiş evli değilmişiz sevgiliymişiz sadece :)
Bakın erkekler birbirini her durumda nasıl destekliyor. Kadınlar en küçük bir şeyde arkadaşını dışlıyor. Biz de aldatmak dahi olsa biraz birbirimize hoşgörülü olmalıyız. Eleştirmek farklı ama dışlamak etiket yapıştırmak bambaşka şeyler. Bu yorumum konu sahibine değil bu arada. Genel olarak kadınlar birbirine çok eleştirel yaklaşıyor.

Ne var ki bunda? Zaten ataması köye çıkmaz ama Doğu’ya çıkar. Benim ayak uydurmayacağımı düşünüyor.
Ben bile köyde büyümüş birisi olarak ayak uydurmakta zorlanirim sen nasıl uyduracaksin meredith ahshshs.
Orası köy canım köy

Noway çok aşığım. Çok. Bu demek değil ki onunla olacağım. Orada burada aklıma geliyor ağlıyorum tutamıyorum.
Pis herif ya ne olurdu düzgün adam olsa aklını başına alsa kendi ailesinde de sorunlar yaşamış. Kızı da olacak.. bir düzeni kendi ailesi olsa fena mı? Canından parça geliyor bu dünyaya bugünün yarını var inşallah aklı başına gelir küçücük minnoş da babasız büyümez

Bebeğe çok düşkün Kristialia anlamadığım bir şekilde.
Onu çok sevdim, her şeyi de yaptım. Biraz kendine dikkat etse güzel bir ilişkimiz olurdu. Ama o beni sorumlu tutuyor. Ben sorun çıkaran biriymişim, ruh hastasıymışım; en son basit, ucuz, aşağılık deyip engelledi. Hı bi de senden nefret ediyorum en büyük günahımsın deyip.

Tek taraflı değil birbirinize çok çirkinleşiyorsunuz.. toksiklik var işte ama öyle ya da böyle yine konuşulacak yine kalkacak engeller bebek olmasa bile böyleydi bu

Tek taraflı değil birbirinize çok çirkinleşiyorsunuz.. toksiklik var işte ama öyle ya da böyle yine konuşulacak yine kalkacak engeller bebek olmasa bile böyleydi bu
Ben bu kadar toksik olduğumu düşünmüyorum. Bana güven verse tamamen hiç sıkıntı çıkmaz.

Adamın anasına sövmüşüm. Bir ton laf etmişim. Ben engellerin kalkacağını sanmıyorum.

Ben bu kadar toksik olduğumu düşünmüyorum. Bana güven verse tamamen hiç sıkıntı çıkmaz.

Adamın anasına sövmüşüm. Bir ton laf etmişim. Ben engellerin kalkacağını sanmıyorum.
Kalkar merak etme. Kontrolden çıkmaman lazım, uslu durup durmadığından bu şekilde emin olamaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…