Her Şeyi Ot Mu Etmişim?

Kalkar merak etme. Kontrolden çıkmaman lazım, uslu durup durmadığından bu şekilde emin olamaz.
Valla bugün ortalığı birbirine kattım. Arkadaşlarıyla bile konuştum.
Daha yapacak bir şeyim kaldı mı ki onun gözünde?

Annem de buraya geldiğinde yazar diyor.

Valla bugün ortalığı birbirine kattım. Arkadaşlarıyla bile konuştum.
Daha yapacak bir şeyim kaldı mı ki onun gözünde?

Annem de buraya geldiğinde yazar diyor.
Kaldı. Arkadaşları kolluyor zaten, anasına hele hiç güvenme. Amirlerinin kulağına gitmesi sıkıntı olur.

Merhaba,

Sanırım ilk kez bu kadar üzgün bir vaziyette konu açıyorum. Üzüntüden bacaklarımı hissetmiyorum, karnımda bir ağırlık ve kalbimde çarpıntı var.

Pazartesi günü uzun uzun konuştuk. Yalvardı bildiğiniz. Ayrı kaldığımız süre zarfında düşünmüş. Çok pişman olmuş. Yazacak cesareti ve yüzü yeni bulmuş. Değerini bilemedim, o kadar sevdin ilgi verdin ki hiç kaybetmem sandım şımardım dedi. Her şeyimi çok özlemiş. Gibi gibi.
Bebekle de ilgiliydi. Az uyuyorum diye kızıyordu, yediğim şeylere kadar soruyordu. Ultrason görüntülerini istedi. Su ismini beğenmedi. Kendi isimler araştırmaya başladı.

Önceden çalıştığı yerde Merve siye bir kızdan hoşlanıyormuş. Kız evli olduğunu söylememiş. Sonradan öğrenmiş. Öğrenince konuşmayı kesmiş. Merve gelip niye böyle yaptığını vs sormuş, tekrardan sözde arkadaşça konuşmaya başlamışlar. Benimle beraberken de konuşmalarını gördüm hatta kestim dediği halde. Engellemesini istedim. Mırın kırın edip engellemişti. Sorarsa ne derim vs vs.
Benimkinin işyerinden iki arkadaşı vardı. Kız gitmiş bunlara sormuş niye engelledi beni acaba diye. Bunlar da benimkine söylemişler, benimki de sevgilim öyle istedi demiş. Kız da pof ne alaka tek kız ben miyim diye karşılık vermiş. Arkadaşları bunu da iletmişler.
Bu durumdan zamanında aşırı rahatsız oldum.

Barıştıktan sonra o iki arkadaşını hayatından çıkarmasını istedim. Çünkü yine sevgilime o kızla ilgili bir şeyler demeyecekleri ne malum?
Yani ben mi Avrupalı değilim benim ahlakıma ters moduna giriyorum bilmiyorum ama sevgilisi olan adama evli kadından haber yollamak hiç masum gelmiyor.

Tabii ki kabul etmedi. O zaman arkadaşların barıştığımızı bilecek bugün. Git paylaşım falan yap dedim. O da güzel güzel sevgilim 3 hafta sonra yanındayım gelince fotoğraf hikaye ne istiyorsan paylaşır kiminle istiyorsan gider tanıştırırım dedi.
Ama hamilelikten midir nedir aşırı öfkeleniyorum. En son inatlaşmaya döndü olay. Gelince ne istersen yapacağım 3 hafta sık dişini otur şimdi hiçbir şey paylaşmayacağım dedi. 838383 kere söyleyip adamı çileden çıkardım.
Fena kavga ettik. En son hunharca sövüyordum.
Ayrıldık tabii ki. Ama çocuk benim için önemli. Kızım diyemezsin kızımız vs vs dedi. Annesine bebekten bahsetti.

Gittim sonra o arkadaşıyla konuştum vs vs.

Yani iki aydır tek başıma hamilelik geçiriyorum. Kıytırıktan bir şey istemişim. İnsanların beni bilmesini. Ne olacak hemen yapsan?
Ben de çok ağıza alınmayacak laflar ettim. Kendim mi her şeyi berbat ettim diye çok üzüldüm. Şuraya konuyu bile yazmakta zorlanacak kadar.

Ben mi haksızım sizce?
Bu konu da haklısın. Madem ortada bı ciddiyet var bilinmesini istemek hakkin. Ayrıca neden 3 hafta bekliyorsun orayı anlayamadım.

Ben bu kadar toksik olduğumu düşünmüyorum. Bana güven verse tamamen hiç sıkıntı çıkmaz.

Adamın anasına sövmüşüm. Bir ton laf etmişim. Ben engellerin kalkacağını sanmıyorum.
Kız adamın anasına sövmüşsün toksiklik yok bende diyorsun 😅😅 sinirlenince benim de dilimin ayarı yok ya 🥹🥹
Komple engellemez bir iki haftaya aynı tas aynı hamam çocuğu bahane eder yazar

Bebeğe çok düşkün Kristialia anlamadığım bir şekilde.
Onu çok sevdim, her şeyi de yaptım. Biraz kendine dikkat etse güzel bir ilişkimiz olurdu. Ama o beni sorumlu tutuyor. Ben sorun çıkaran biriymişim, ruh hastasıymışım; en son basit, ucuz, aşağılık deyip engelledi. Hı bi de senden nefret ediyorum en büyük günahımsın deyip.
Arkadaslarina yazmamaliydin erkekler bunlari cok onemser var ya rezil olmustur adam

Dıger konularinizda bahsetmistiniz nasil biri oldugunu, hem yapacak olan insan yaninıza gelmeden de yapar ( ondan istediğinizi )
Attığı mesajlar sizi haklı çıkarıyor gibi.
Her gece beni düşünmüş, karnımdakine sebep olan şeyleri. Beni bu halimle bile seksi buluyormuş. Bu kadar ayrılığın acısı zor çıkarmış. Kendine engel olmak istemiyormuş ıvır zıvır.

Ben sorun çıkaran biriymişim, ruh hastasıymışım; en son basit, ucuz, aşağılık deyip engelledi. Hı bi de senden nefret ediyorum en büyük günahımsın deyip.
Bu lafların üzerine mi kendini harap ettin üzüldün? hala aşığım diyorsun adam aşağılık demiş ya ötesi var mı canı cehenneme deyip her yerden engellemen lazımdi

X