Her Şeyi Ot Mu Etmişim?

Ama sevgilisi is yerindeki evli kadından hoslanabilen bir insan. Isyerinde is arkadaşlarına normal bakan dost olan arkadas olan biri değil ki.
Yineliyorum ‘avrupalı değilim ahlakıma ters’ moduna giren kadın, bu adamdan çocuk yaptı.
Bu adamdan, anlatabildim mi?
Ayrıldığı gibi yine bu halde barıştı.
Yani kırıcı olmak istemiyorum ama adam senden çocuk yapmış ayrışmışsınız, sonra barışmışsınız, sonra bla bla.
Başka kadın mı yani buradaki sorun???

Bekar bir anne olmayı göze alacak kadar modern ama sevgilisinin iş yerindeki kadınları hayatından çıkarmasını isteyen ‘avrupalı değilim benim ahlakıma ters’ kadın modeli.
Bende mi tezatlık var, siz mi acayipsiniz bilemiyorum.
İş yerindeki kadınları mı çıkarmasını istemişim? :) Detayları okumuyor musunuz beni çileden çıkarmak mı amacınız bilemedim.

İş yerindeki kadınları mı çıkarmasını istemişim? :) Detayları okumuyor musunuz beni çileden çıkarmak mı amacınız bilemedim.
İş yerinde 2 kadın yazınca çok şey mi değişti şimdi?
Hayatındaki kadınları, o kadınları, iş yerindeki o haber getiren 2 kadını vs vs.
Oldu mu?
Uzun lafın kısası, avrupalı takılıp kezbana bağlamakmış kısmet:)

İş yerinde 2 kadın yazınca çok şey mi değişti şimdi?
Hayatındaki kadınları, o kadınları, iş yerindeki o haber getiren 2 kadını vs vs.
Oldu mu?
Uzun lafın kısası, avrupalı takılıp kezbana bağlamakmış kısmet:)
Biri önceden hoşlandığı kız diğeri o kızdan laf taşıyan kişi. Kapiş.
Sizin malum konudan karın ağrınız var bana, ondan bu laf etme çabanız :)

Madem çocuk oldu, bi nikah yapardınız , sonra baktınız olmuyor zaten anlaşmalı fln bosanirdiniz.
Ama bu adam sizin varlığınızı instagram gibi basit bir yerde dahi kabul etmiyor, niye besyuz tane arkadaşı için mi, yedekte tuttuğu insanlar için mi..
İlla birlikte foti atmanıza gerek yok. Adam gokyuzunu ceker bi kalp bi etiket, herkes iliskisi olduğunu anlar.

Ama tek başına çocuk dogurcam evlenmeden diyipte , Instagramda beni paylas diyen kadının aynı kisi olmasi enteresan bu ne modernlik.. bu ne kezbanlik..

Madem çocuk oldu, bi nikah yapardınız , sonra baktınız olmuyor zaten anlaşmalı fln bosanirdiniz.
Ama bu adam sizin varlığınızı instagram gibi basit bir yerde dahi kabul etmiyor, niye besyuz tane arkadaşı için mi, yedekte tuttuğu insanlar için mi..
İlla birlikte foti atmanıza gerek yok. Adam gokyuzunu ceker bi kalp bi etiket, herkes iliskisi olduğunu anlar.

Ama tek başına çocuk dogurcam evlenmeden diyipte , Instagramda beni paylas diyen kadının aynı kisi olmasi enteresan bu ne modernlik.. bu ne kezbanlik..
Instagramda paylaş deme sebebim insanların beni bilmesi, malum arkadaşlarının o kadınla ilgili haber getirmemesi.

Ben de dedim kedimizi koy beni etiketle.

Yineliyorum ‘avrupalı değilim ahlakıma ters’ moduna giren kadın, bu adamdan çocuk yaptı.
Bu adamdan, anlatabildim mi?
Ayrıldığı gibi yine bu halde barıştı.
Yani kırıcı olmak istemiyorum ama adam senden çocuk yapmış ayrışmışsınız, sonra barışmışsınız, sonra bla bla.
Başka kadın mı yani buradaki sorun???

Bence de böyle bir adamdan çocuk yapması cidden en olmayacak şey ama, madem çocuğu seviyor istiyor, artık doğuracak, artık kendinin değerini bilmeli 😊

Ne yapayım öneriniz nedir?
Yapacağınızı yapmışsınız. Adam gel dese koşa koşa gidiyorsunuz. Sizi sevmediği zaman geçirdiği belli. Duygusal anlamda bir ilişki kurmaktan vazgeçin bu adamla. Bebek için iletişime geçin o ayrı ama sevgililik falan bu adamdan olmaz. Bu fikir her ne kadar hoşunuza gitmese de siz bir annesiniz ve tek odağınız bebek olmalı. Babası tırt bir adam ve size sadece zarar veriyor. Hayatınızdaki yeri sadece "bebeğinizin babası" olmalı fazlası değil. Günü gelince sizi mutlu edecek adamı bulursunuz umarım.

Biri önceden hoşlandığı kız diğeri o kızdan laf taşıyan kişi. Kapiş.
Sizin malum konudan karın ağrınız var bana, ondan bu laf etme çabanız :)
Malum konu, sen kimsin arkadaşım?
Sanki hayatımızda sarhoşken geçirilen kayıp bir gece var gibi neyin gizemi bu?😂
Belki ki bir yerde kuyruğuna basmışım, sen unutmamışsın.
Üzgünüm kimsin necisin bilmem , ne yaptıysam haketmişsindir öyle de kendime güvenirim.
Karın ağrısı sende olabilir tanıdığına göre.😂
Konuda yazdığına cevap verdik, sen başka bir şey anlatmaya çalışıyorsun.

Kendin ‘bana ters’ yazıp, anladığım kadarıyla bekar hamileyken terkedildiğin sevgiline bu ayakları yapıyorsun.
Burada mesele o hoşlandığı ya da haber getiren kadın falan olamaz, mesele daima adamlıktan bihaber olan adam.
Çocuğuna sahip çıkmamış şuan çıkıyorumsu hareketler, yok annesine demişmiş yok 3 haftaymış yok o kadınları hayatından çıkaracakmış.
‘Msnden Yılmaz’ı sileceksin’ tadında triplerle kezbanlık gösteriyorsun, ben napayım yani😂
Dön de Yılmaz’ın adam mı bir bak önce…

Hakikaten filmdelisi filmdelisi ile aynı konuda takıldım. Yani bekar anne olmayi bu toplumda göze alıp ailen bilgisi dahilinde arkanda olup, ben bu kadar Avrupali degilim falan demen... Koptu yani birsey. Bunu sen mi yaziyorsun Meridih?

3 hafta sonra ne icin gelecek? Bu kadar seni hamileliginde yalniz birakan adami evine mi alacaksin? Baristiniz mi? Ben birsey anlayamiyor muyum? Danimarkaya gidecektin bu hafta iyi gelecekti sana noldu???

Malum konu, sen kimsin arkadaşım?
Sanki hayatımızda sarhoşken geçirilen kayıp bir gece var gibi neyin gizemi bu?😂
Belki ki bir yerde kuyruğuna basmışım, sen unutmamışsın.
Üzgünüm kimsin necisin bilmem , ne yaptıysam haketmişsindir öyle de kendime güvenirim.
Karın ağrısı sende olabilir tanıdığına göre.😂
Konuda yazdığına cevap verdik, sen başka bir şey anlatmaya çalışıyorsun.

Kendin ‘bana ters’ yazıp, anladığım kadarıyla bekar hamileyken terkedildiğin sevgiline bu ayakları yapıyorsun.
Burada mesele o hoşlandığı ya da haber getiren kadın falan olamaz, mesele daima adamlıktan bihaber olan adam.
Çocuğuna sahip çıkmamış şuan çıkıyorumsu hareketler, yok annesine demişmiş yok 3 haftaymış yok o kadınları hayatından çıkaracakmış.
‘Msnden Yılmaz’ı sileceksin’ tadında triplerle kezbanlık gösteriyorsun, ben napayım yani😂
Dön de Yılmaz’ın adam mı bir bak önce…
Gereksiz özgüven.
Karşınızdakine yüzüne tükürürüm tarzı şeyler yazan sizsiniz. Sanırım ilham kaynağınız enerciii şarkısının solisti bu konuda :)

Hakikaten filmdelisi filmdelisi ile aynı konuda takıldım. Yani bekar anne olmayi bu toplumda göze alıp ailen bilgisi dahilinde arkanda olup, ben bu kadar Avrupali degilim falan demen... Koptu yani birsey. Bunu sen mi yaziyorsun Meridih?

3 hafta sonra ne icin gelecek? Bu kadar seni hamileliginde yalniz birakan adami evine mi alacaksin? Baristiniz mi? Ben birsey anlayamiyor muyum? Danimarkaya gidecektin bu hafta iyi gelecekti sana noldu???
Yahu o şaka. Anlamışssınızdır anlayabilirsiniz diye ummuştum.
Hayatımdaki insanın kadın iş arkadaşı olabilir ama önceden hoşlandığı biriyle konuşmasını istemem.

Şu an bir kursta, şehir dışında. 3 hafta sonra o kurs bitecek.
Ayın 30una ertelendi Danimarka.
Barışmıştık ama ayrıldık.

X