Her Şeyi Ot Mu Etmişim?

Kalkar merak etme. Kontrolden çıkmaman lazım, uslu durup durmadığından bu şekilde emin olamaz.
Valla bugün ortalığı birbirine kattım. Arkadaşlarıyla bile konuştum.
Daha yapacak bir şeyim kaldı mı ki onun gözünde?

Annem de buraya geldiğinde yazar diyor.

Valla bugün ortalığı birbirine kattım. Arkadaşlarıyla bile konuştum.
Daha yapacak bir şeyim kaldı mı ki onun gözünde?

Annem de buraya geldiğinde yazar diyor.
Kaldı. Arkadaşları kolluyor zaten, anasına hele hiç güvenme. Amirlerinin kulağına gitmesi sıkıntı olur.

Bu konu da haklısın. Madem ortada bı ciddiyet var bilinmesini istemek hakkin. Ayrıca neden 3 hafta bekliyorsun orayı anlayamadım.

Ben bu kadar toksik olduğumu düşünmüyorum. Bana güven verse tamamen hiç sıkıntı çıkmaz.

Adamın anasına sövmüşüm. Bir ton laf etmişim. Ben engellerin kalkacağını sanmıyorum.
Kız adamın anasına sövmüşsün toksiklik yok bende diyorsun sinirlenince benim de dilimin ayarı yok ya
Komple engellemez bir iki haftaya aynı tas aynı hamam çocuğu bahane eder yazar

Arkadaslarina yazmamaliydin erkekler bunlari cok onemser var ya rezil olmustur adam

Dıger konularinizda bahsetmistiniz nasil biri oldugunu, hem yapacak olan insan yaninıza gelmeden de yapar ( ondan istediğinizi )
Attığı mesajlar sizi haklı çıkarıyor gibi.
Her gece beni düşünmüş, karnımdakine sebep olan şeyleri. Beni bu halimle bile seksi buluyormuş. Bu kadar ayrılığın acısı zor çıkarmış. Kendine engel olmak istemiyormuş ıvır zıvır.

Ben sorun çıkaran biriymişim, ruh hastasıymışım; en son basit, ucuz, aşağılık deyip engelledi. Hı bi de senden nefret ediyorum en büyük günahımsın deyip.
Bu lafların üzerine mi kendini harap ettin üzüldün? hala aşığım diyorsun adam aşağılık demiş ya ötesi var mı canı cehenneme deyip her yerden engellemen lazımdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…