Her Şeyi Ot Mu Etmişim?

Instagramda paylaş deme sebebim insanların beni bilmesi, malum arkadaşlarının o kadınla ilgili haber getirmemesi.

Ben de dedim kedimizi koy beni etiketle.
Çok ciddi akıl tutulması yaşıyorsun konun gerçekse ben bebeğine üzüldüm. Yahu adam seni takmıyor ki boşta kaldıkca yedek flörtlerine yazar gibi yazıyor sana, sen ölüyorum bitiyorum demelerine neden kanıyosun saf gibi icraat var mı, yok. Adam olan sana direk nikah teklif ederdi sen demeden yanina kosardi, seni herkese eşim diye tanitirdi. Sevgili o bu olaylarini geçiyorum. Bu adamdan sana koca o bebegede baba olmaz, bu saatten sonra kendi gururunu düsünmüyorsanda bebegini düsün. Bu gelgit akilli adama resti çek ve muhattap olma. Senin bu konuda dediğin yanlis bir sey yok, sen hamilesin ve ona rağmen seni kücük bir paylasima layik görmeyen bir adam bu. Adamda biraz adamlik çapı olsa seni geçim cocugunu ele güne karsi nikahsiz babasiz birakmaz. Sendede anne olacak mantik yok umarim doguma kadar toparlarsin böyle akli bir karis havada anne olmaz. İsmini begenmedi usg fotosu istedi bunlara hemen kanmişsin köyede gelirim diye adama yalvariyosun. O senin kapında köpek olacak sen onun değil, aklini basina al arkadasim.

Kedi katili şerefsizi hala sevdiğine göre sen de ondan farksız değilsin. İkinizin de sonu birbirinden beter olsun umarım 🙏🏻
Ne yapıyorsa kendi özel hayatı. ayrıca merhametli olmasa kediye yuva olmaz meredith. Sizin tavuğunuza mı kışt dedi hayırdır niye beddua ediyorsunuz.

Gereksiz özgüven.
Karşınızdakine yüzüne tükürürüm tarzı şeyler yazan sizsiniz. Sanırım ilham kaynağınız enerciii şarkısının solisti bu konuda :)
Bak hala konu dışı sadece bana kişisel laf sokan sensin, gerçekten bilmiyorum yani kimsin😂
Ama yüzüne tükürmek falan hafif bende onu yaptıysam iyisin, ulu orta küfrümü de ederim.
Hakedene hakettiğini vermekten hiç gocunmadım, utanmadım, malum avrupalı takılmıyorum hiç.😂
Lakin siz beni bırakın yahu, bu kadar önemli olmamalıyım bilmediğimin hayatında.

Bir kendinize bir halinize bir de Yılmazınıza mı baksanız acaba?

Cogu konunuza olumsuz yorum yapmisimdir, hamilelik vs konunuz da dahil. Bu kiskanclik konusunda diger seylerden bagimsiz olarak hakli buldum sizi ama garip bir ilişkimsi bir şeyi oldurmaya calisiyorsunuz hala bu adam ve iliski konusunda olumsuz yorum yapardim.

Rahatsiz oldugunuz duruma gelirsek. Bu kadinla bir seyler yaşayip ayrilmis olsalar bu kadar dert olmazdi bence cunku biseyler yasanmiş bi noktada bitmiş gitmiş der gecersin. Ama yaşanmayan, içte kalan şeyler öyle değil belki tek gecede sönecek olan heves sirf ulaşilmaz diye gözde büyüyebilir yani o kişiden gercekten etkilendiyse arkadaş kalmak pek samimi olmayabilir şu durumda.

O yuzden rahatsiz olmaniz normal ve bunun bekar anne olmakla alakasini goremiyorum. Bekar anne olundu diye adam her şeyi yapabilir demek olmaz.

Direkt evlilik konusunu açıp korkutmak istemedim. Zamanla açılır diye düşündüm. Çünkü şu am bebeğe karşı tutumu mükemmeldi.
Dün dayanamadım. Başkası olsa ne zaman evleniyoruz diye sorar ben o konuda bile baskı yapmıyorum sadece insanlar hayatında benim olduğumu bilsin istiyorum dedim.
Sözde beyefendinin tayin yeri kesinleşsin, ev tutup tutmayacağına bakacakmış, iş görev temposuna bakacakmış.
Dedim ben seninle köyde bile yaşarım, çocuk için. Ayrıca maddiyat açısından dert etmesine gerek yok. Evi de ben tutarım. Diyor Meredith hayal dünyasında yaşama sen köyde vs asla yapamazsın.
Ya salla evi mevi seven adam nikahı basar. Nikahı bassın bence artık yeto.

Ya biliyorum konuya çok fazla yorum yaptım ama pardon da kondom kullanmadığı için bir kadini hamile bırakan adam annesine söylemeyip ne yapacaktı sonsuza dek çocuğu olduğunu saklayacak miydi merak ettiğim için soruyorum.
Bütün erkek arkadaşlarına da söylemiş hamileliğimi. Neden kadın olanlara söylemedin diyorum hakkımda kötü düşünmesinler diyor. Bu bile art niyetli geldi.

Bütün erkek arkadaşlarına da söylemiş hamileliğimi. Neden kadın olanlara söylemedin diyorum hakkımda kötü düşünmesinler diyor. Bu bile art niyetli geldi.

Ay ama bu kadar da olmaz o zaman hakkında kötü dusunecekleri şeyi yapmasaymis beyefendi inanamıyorum bu çocuğun duygusal yaşı 13 filan gibi.

İstediği ile istediğinin arasını yaparmış. Adamın tapusu bende miymiş evli değilmişiz sevgiliymişiz sadece :)
Bu nasıl bir konuşma ya avamlığa bak. Ne rezil insanlar. Diğer evli olanın da kocası da pek bir rahat anlaşılan

İstediği ile istediğinin arasını yaparmış. Adamın tapusu bende miymiş evli değilmişiz sevgiliymişiz sadece :)

Sen bu çocuğu çok seviyorsun senelerdir ama o senin tırnağını bile hak etmiyor lütfen kendi değerini bil biraz. Böyle bir insanla hala nasıl konuşuyor nasıl seni bu duruma düşürüyor yuh ama artık ya.

Direkt evlilik konusunu açıp korkutmak istemedim. Zamanla açılır diye düşündüm. Çünkü şu am bebeğe karşı tutumu mükemmeldi.
Dün dayanamadım. Başkası olsa ne zaman evleniyoruz diye sorar ben o konuda bile baskı yapmıyorum sadece insanlar hayatında benim olduğumu bilsin istiyorum dedim.
Sözde beyefendinin tayin yeri kesinleşsin, ev tutup tutmayacağına bakacakmış, iş görev temposuna bakacakmış.
Dedim ben seninle köyde bile yaşarım, çocuk için. Ayrıca maddiyat açısından dert etmesine gerek yok. Evi de ben tutarım. Diyor Meredith hayal dünyasında yaşama sen köyde vs asla yapamazsın.
Gerçekten de hayal dünyasında yaşıyorsun. birçok ihtiyacın olacak köyde hiçbirini karsilayamazsin en basitinden her ay doktora gitmen gerekiyor, istediğin gibi doktor bulamazsin. Köy hayatı hakkında hiçbir fikrin yok yaşarım diyorsun hem de bir bebekle..
3 haftalık süre neyin süresi? şu an bir ilişkisi mi var onu mu bitirecekmis?

X