Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

Okudum canim

El-Batın: Aklın tasavvurundan gizli olan.Günde Zikir Sayısı : 62 – Nefsi mutmain ve kalbi geniş olması için.Ya Batın ismini zikreden; korktuklarından emin, kalbi geniş olur. İnsanlar, ona itaat edip, isteklerini yerine getirirler. Sözü dinlenir. Sohbeti etkili ve tesirli olur. İstediği şeylerden rüyada ve uyanık halde haberdar olur.

77-El-Vali: Bütün kainatı idare eden, onların işlerini yoluna koyan. Günde Zikir Sayısı : 47 – Sözünün tesirli insanların sevmesi için.Ya Vali ismini zikreden çeşitli afetlerden muhafaza olur. Makam ve mevkisi yükselir. Emrindeki herkes ondan korkar ve itaat eder. Emir ve istekleri yerine getirilir. Gece ve gündüz 10000 defa okuyan veli kullar mertebesine yükselir. Evliyalar ile görüşür.

78-El-Müteali: Son derece yüce olan. Günde Zikir Sayısı : 551 – İstediği makama gelmek ve yüceliğe ermek.Ya Müteali ismini zikreden salaha erer. Hakim ve amirler nezdinde hürmet ve riayet görür. Onlardan beklediği istekleri kabul görür. Zorluklardan, şiddetten ve zahmetlerden kurtulur. Kötülüklerden muhafaza olur. Her bakımdan güçlenir ve kuvvetli olur. Makam ve mevkisi yükselir. Dua ve istekleri geri çevrilmez.
1. @eflalim
2. eilenn
3. F frenzy80
4. Yagmurun_kizi
5. FallenAngel
6. D Debusi
7. C cansu_tr
8. S synulox
9. @guzbahar
10. @dnzderya
11. @ddddamla
12. @LiLyaNa_
13. @pembesu33
14. @cetingulsum
15. @miskamber
16. @Ausencia
17. @dagci
18. @Lale kozan
19. @Kadriye1944
20. @mavisu1
21. @btlbetul
22. @BONCUK2006
23. @yorgun anneanne
24. @cimcime50
25. @Luna28
26. @Minemacar
27. @Bebekim kim
28. @mavi elma
29. @SuUtku
30. @my family
31. @beyazkurt hanımlar Günaydın izin bitti is başı yaptim artik sabahlari eklerim aksilik olmazsa

El-Berr: İyilik ve ihsanı bol olan. Günde Zikir Sayısı : 202 – Her halukarda iyilik bulmak.Ya Berr ismini okumaya devam edenler tüm mahlukatın şerrinden emin olur. Bütün hal ve hareketlerinde lutuf ve kereme mazhar olur. Dilleri hikmetlenir. Makamı, mertebesi, derecesi yükselir. Alkolik ve isyan halinde olanlar günde 700 defa Ya Berr ismini zikrederlerse; kötü alışkanlıklarından kurtulurlar, durumları düzelir.
1. @eflalim
2. @eilenn
3. @yasemin8085
4. Yagmurun_kizi
5. FallenAngel
6. D Debusi
7. C cansu_tr
8. S synulox
9. G guzbahar
10. dnzderya
11. E EEEliffffffffff
12. L LiLyaNa_
13. pembesu33
14. cetingulsum
15. @miskamber
16. Ausencia
17. dagci
18. @Lale kozan
19. Kadriye1944
20. M mavisu1
21. btlbetul
22. B BONCUK2006
23. @yorgun anneanne
24. cimcime50
25. Luna28
26. Minemacar
27. @Bebekim kim
28. @mavi elma
29. SuUtku
30. @my family
31. @beyazkurt hanımlar persembe günü esmasi hiç sesiniz cikmiyor iyi misiniz nasilsiniz merak ettim sizi. En son esmayi yarin ekleyecegim esmalara bayramdan sonra devam ederiz çünkü bayram dolayisiyla hepimiz biyerlerde olacagiz

iyiyim Rabbime çok şükür..... esmaları günlük olarak okumaya çalışıyorum...Tüm dua kardeşlerime mutlu ve huzurlu bayramlar diliyorum...Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum...

CUMA DUALARI:
Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur.
Et-Tevvab: Tövbeleri kabul edip, günahları bağışlayan. Günde Zikir Sayısı : 409 – Tövbelerin kabulu için.Ya Tevvab ismini zikreden kişinin tevbesi kabul olur. Zalimin zulmünden kurtulur. Para ve geçim sıkıntısı ortadan kalkar. Rızık kapıları okuyana açılır. Günde 409 defa Ya Tevvab ismini zikreden kişinin dünyevi ve uhrevi bütün işleri halolur.
1. @eflalim
2. @eilenn
3. @yasemin8085
4. @Yagmurun_kizi
5. @FallenAngel
6. @Debusi
7. @cansu_tr
8. @synulox
9. G guzbahar
10. dnzderya
11. E EEEliffffffffff
12. L LiLyaNa_
13. pembesu33
14. cetingulsum
15. @miskamber
16. Ausencia
17. dagci
18. @lale kozan
19. Kadriye1944
20. M mavisu1
21. btlbetul
22. B BONCUK2006
23. @yorgun anneanne
24. cimcime50
25. Luna28
26. Minemacar
27. @Bebekim kim
28. @Mavi elma
29. SuUtku
30. @my family
31. @beyazkurt hanımlar Günaydın hayırlı Cumalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…