Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

CUMA DUALARI:
Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur.

El-Hasib: Kulların hesabını en iyi gören. Günde Zikir Sayısı : 80 – Herkese karşı alnı açık olmak için okunur. Ya Hasib ismini her gün zikredenin duaları kabul olur. Başkaları tarafından sevilip, sayılır. Düşman şerrinden korunur. Kötülüklerden muhafaza olur. Rızkı çoğalır.
El-Kebir: Büyüklükte benzeri olmayan. Günde Zikir Sayısı : 232 – Hürmet görmek için okunur. Ya Kebir ismini zikredenin ilmi ve bilgisi artar. İnsanlardan hürmet görür. Onu görenler, ondan çekinir. Yüce mertebelere erer. Borçlu kişiler günde 1000 defa okurlarsa borçlarını ödemeye muvaffak olurlar. İşinden haksız yere uzaklaştırılanlar, görevlerine ve işine geri döner.

10 Gün Yâ Lâtif (Celle Şanühu) ( Şaban ayının ilk 10 günkü zikri bugün Şaban ayının 5.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

Şaban Ayı Girdiğinde Yapılacak Duâ (3 aylar bitene kadar eklemeyi düşünüyorum inşallah )
Üç aylar girince Receb ayından başlayarak Ramazan ayının sonuna kadar şu dua okunmalıdır;
Allahümme barik lena fi Recebe ve Şaban. Ve belliğna Ramazan.
(Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır) Amin

1. Nego
2. eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
5. Yagmurun_kizi
6. FallenAngel
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya
12. damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33
15. cetingulsum
16. @miskamber
17.
Ausencia
18. dagci hanımlar hayırlı günler hayırlı cumalar dualarınız hayırlısıyla kabul olur inşallah...

günaydın hayırlı cumalarınız olsun

okudummm

Okudum canım .

Hayırlı cumalar olsun herkese

El-Celil: Celal ve azamet sahibi olan.Günde Zikir Sayısı : 73 – Bir zalimi zorbayı zelil etmek için okunur.Ya Celil ismini zikreden insanlar arasında sevgi, saygı ve hürmet görür; heybetli ve güçlü görünür. Kimse kötü gözle bakamaz, düşmanları onu görünce korkuya kapılır. Bu ismi zikreden kişide manevi bir güç meydana gelir. Zalimleri dize getirir. Kimse kötülük yapamaz. Tehlikeli yerlerde emin olur. Okuyanın ahlakı düzelir.

El-Kerim: Lütuf ve ihsanı bol, karşılıksız veren, çok ikram sahibi.Günde Zikir Sayısı : 270 – Bol rızık ve kolaylıklara nail olmak için okunur.Ya Kerim ismini zikreden kolay yoldan rızık kazanır. Hayır kapıları açılır, fakirlik çekmez. Dünya ve ahirette izzetli ve şerefli olur. Her kazancı bereketlenir.

10 Gün Yâ Lâtif (Celle Şanühu) ( Şaban ayının ilk 10 günkü zikri bugün Şaban ayının 8.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

Şaban Ayı Girdiğinde Yapılacak Duâ (3 aylar bitene kadar eklemeyi düşünüyorum inşallah )
Üç aylar girince Receb ayından başlayarak Ramazan ayının sonuna kadar şu dua okunmalıdır;
Allahümme barik lena fi Recebe ve Şaban. Ve belliğna Ramazan.
(Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır) Amin

1. Nego
2. eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
5. Yagmurun_kizi
6. FallenAngel
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya
12. damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33
15. cetingulsum
16. @miskamber
17.
Ausencia
18. dagci hanımlar hayırlı günler hayırlı haftalar dualarınız hayırlısıyla kabul olur inşallah...

okudum canım.

günaydın iyi haftalarınız olsun
okudummm

Amin canım .
Okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…