Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

El-Aliyy: Yücelerin yücesi, en yüce.Zikir Sayısı : 110 – Zilleten kurtulmak ve ilim için.Ya Aliyy ismini zikreden kişi hor görülmez, onu gören herkez sever, sayar. Sözü dinlenir. Ahlakı düzelir, hikmetli konuşur. Kısmeti açılır, kötü huylarını bırakır.

10 Gün Yâ Lâtif (Celle Şanühu) ( Şaban ayının ilk 10 günkü zikri bugün Şaban ayının 3.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

Şaban Ayı Girdiğinde Yapılacak Duâ (3 aylar bitene kadar eklemeyi düşünüyorum inşallah )
Üç aylar girince Receb ayından başlayarak Ramazan ayının sonuna kadar şu dua okunmalıdır;
Allahümme barik lena fi Recebe ve Şaban. Ve belliğna Ramazan.
(Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır) Amin

1. Nego Nego
2. eilenn eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
5. Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi
6. FallenAngel FallenAngel
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya dnzderya
12. damla_22 damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33 pembesu33
15. cetingulsum cetingulsum
16. @miskamber
17. Ausencia Ausencia
18. dagci dagci hanımlar hayırlı günler
okudum cnm

El-Aliyy: Yücelerin yücesi, en yüce.Zikir Sayısı : 110 – Zilleten kurtulmak ve ilim için.Ya Aliyy ismini zikreden kişi hor görülmez, onu gören herkez sever, sayar. Sözü dinlenir. Ahlakı düzelir, hikmetli konuşur. Kısmeti açılır, kötü huylarını bırakır.

10 Gün Yâ Lâtif (Celle Şanühu) ( Şaban ayının ilk 10 günkü zikri bugün Şaban ayının 3.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

Şaban Ayı Girdiğinde Yapılacak Duâ (3 aylar bitene kadar eklemeyi düşünüyorum inşallah )
Üç aylar girince Receb ayından başlayarak Ramazan ayının sonuna kadar şu dua okunmalıdır;
(Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır) Amin

1. Nego Nego
2. eilenn eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya dnzderya
12. damla_22 damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33 pembesu33
16. @miskamber
17. Ausencia Ausencia
Okudum canim

El-Hafiz: Her şeyi koruyucu olan. Günde Zikir Sayısı : 998 – Nefsinin ve malının korunması için okunur. Ya Hafız ismini zikreden kişi; zalim ve kötülerin şerrinden korunur. Düşmanlarına güçlü görünür ve düşmanlarına karşı üstün olur. Bir zalime beddua ederse, bedduası gerçekleşir.

10 Gün Yâ Lâtif (Celle Şanühu) ( Şaban ayının ilk 10 günkü zikri bugün Şaban ayının 4.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

1. Nego Nego
2. eilenn eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya dnzderya
12. damla_22 damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33 pembesu33
16. @miskamber
17. Ausencia Ausencia

El-Mukit: Rızıkları yaratan.[ Her yaratılmışın gıdasını, azığını veren ] Günde Zikir Sayısı : 550 – Muhtaç olunan şeyi kazanmak için Ya Mukit ismini zikredenin rızkı artar, malı eksilmez. Açlık hissetmez. Fenalıklardan korunur, rızkı kolaylaşır, bereketi artar.

10 Gün Yâ Lâtif (Celle Şanühu) ( Şaban ayının ilk 10 günkü zikri bugün Şaban ayının 5.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

1. Nego Nego
2. eilenn eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya dnzderya
12. damla_22 damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33 pembesu33
16. @miskamber
17. Ausencia Ausencia

El-Hafiz: Her şeyi koruyucu olan. Günde Zikir Sayısı : 998 – Nefsinin ve malının korunması için okunur. Ya Hafız ismini zikreden kişi; zalim ve kötülerin şerrinden korunur. Düşmanlarına güçlü görünür ve düşmanlarına karşı üstün olur. Bir zalime beddua ederse, bedduası gerçekleşir.

10 Gün Yâ Lâtif (Celle Şanühu) ( Şaban ayının ilk 10 günkü zikri bugün Şaban ayının 4.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

1. Nego Nego
2. eilenn eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya dnzderya
12. damla_22 damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33 pembesu33
16. @miskamber
17. Ausencia Ausencia
El-Mukit: Rızıkları yaratan.[ Her yaratılmışın gıdasını, azığını veren ] Günde Zikir Sayısı : 550 – Muhtaç olunan şeyi kazanmak için Ya Mukit ismini zikredenin rızkı artar, malı eksilmez. Açlık hissetmez. Fenalıklardan korunur, rızkı kolaylaşır, bereketi artar.

10 Gün Yâ Lâtif (Celle Şanühu) ( Şaban ayının ilk 10 günkü zikri bugün Şaban ayının 5.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

1. Nego Nego
2. eilenn eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya dnzderya
12. damla_22 damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33 pembesu33
16. @miskamber
17.
Ausencia Ausencia

günaydın

2side okunduuuuuu

günaydın

2side okunduuuuuu
dünkü mü ve bu günü okudum
merhaba arkadaşlar umarım herkes iyidir.... hayırlı mutlu huzurlu bereketli günler ....:spor:
Rabbim okuduğunuz duaları kabul olan duaların arasında olmasını nasip eder inşallah

X