Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

Hayırlı kandiller olsun , dualarınız kabul olsun .

Okudum cansucum . Okudum yazmayı unuttuklarımı da okudum:)

okudum cnm

Okudum canim

El-Habir: Gizli açık, her şeyden haberdar. Günde Zikir Sayısı : 812– Hafıza ve idrakin genişlemesi için. Ya Habir ismini zikredende ruhaniyet kesbeder, eşyanın sırrına vakıf olur. Kötü ahlak ve zalim şerrinden kurtulur. Rüyasında istediği şey hakkında bilgi alır. 40 gün 7000 defa okuyan bu ismin hadimi ile görüşür.

10 Gün Subhanallahil Gafuru’r-Rahîm ( Recep ayının orta 10 günkü zikri bugün Recep ayının 27.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

Recep Ayı Girdiğinde Yapılacak Duâ (3 aylar bitene kadar eklemeyi düşünüyorum inşallah )
Üç aylar girince Receb ayından başlayarak Ramazan ayının sonuna kadar şu dua okunmalıdır;
Allahümme barik lena fi Recebe ve Şaban. Ve belliğna Ramazan.
(Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır) Amin

1. Nego
2. eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
5. Yagmurun_kizi
6. FallenAngel
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya
12. damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33
15. cetingulsum
16. SUHAN
17.
Ausencia
18. dagci hanımlar günaydın hayırlı sabahlar

günaydın kızlar

okudummmmm

El-Halim: Cezada acele etmeyen, Yumuşak davranan. Günde Zikir Sayısı : 88 – Ahlak ve hılim / huy güzelliği için okunur. Ya Halim ismini zikreden arifler zümresinden olur. Merhametli ve sözü geçen bir kişi haline gelir. Dünyayı bırakıp, tâata yönelir. Sinirli ve asabi olan kişiler okursa durumları düzelir.

El-Azim: Büyüklükte benzeri olmayan, en yüce. Günde Zikir Sayısı : 1020 – Sözünün tesirli ve sayırlı olmak için.Ya Azim ismini zikreden korktuğu ve çekindiği şeylerden korunur. Hastaysa şifa bulur. İnsanlar arasında itibarlı olur, şerefi yücelir. İstek ve arzularına kavuşur. İşlerinde başarıya ulaşır. Yüksek mertebelere ulaşır.

10 Gün Subhanallahil Gafuru’r-Rahîm ( Recep ayının orta 10 günkü zikri bugün Recep ayının 28.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

Recep Ayı Girdiğinde Yapılacak Duâ (3 aylar bitene kadar eklemeyi düşünüyorum inşallah )
Üç aylar girince Receb ayından başlayarak Ramazan ayının sonuna kadar şu dua okunmalıdır;
Allahümme barik lena fi Recebe ve Şaban. Ve belliğna Ramazan.
(Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır) Amin

1. Nego
2. eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
5. Yagmurun_kizi
6. FallenAngel
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya
12. damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33
15. cetingulsum
16. SUHAN
17.
Ausencia
18. dagci hanımlar günaydın hayırlı sabahlar

Ben uzun zamandır bildirim yapmadığımi fark ettim.

Bugüne kadar olan tüm Esmaları okudum oysa ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…