Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

hayırlı cumalarınız olsunn

okudummm

cansu iki gündür yoktum inş eksik esmalrımımla birlikte tamalıcam bugün

Ben de gizliden takip edip okuyanlardanım. Allah razı olsun Cansu,günlük farklı farklı esmalardan okumak istiyordum. Resmen Allah yolladı seni. Allah gönlündekileri hakkına hayırlı eyleyip de önüne sersin, inşaAllah.

okudum cnm

amin canım inşallah istersen gizli gizli yapma ekleyim senide listeye :)

El-Basir : Gizli açık her şeyi en iyi gören.Günde Zikir Sayısı : 112 – Acziyetin kalkması için okunur.Ya Basır ismini zikredenin dünya ve ahiret korkuları kalmaz. Basiret gözü açılır. Tüm kötülüklerden korunur. İstek ve arzuları gerçekleşir. Ya Basır ismini her sabah 302 defa zikreden gizli husus ve hadiseleri öğrenir. Ya Allahü Ya Basır isimlerini zikredenin içi temizlenir. Allah’ın rahmetini kazanır. Gözleri nurlanır.

El-Hakem: Hükmeden, hakkı yerine getiren. Günde Zikir Sayısı : 68 – Haklı davasını kazanması için okunur.Ya Hakem ismini zikredenin içi, alemin sırlarıyla dolar. Sözü geçerli ve tesirli olur. Allah katında mertebesi yükselir. Eşyaların sırrına vakıf olur. Anlama ve kavrama gücü artar.

10 Gün Subhanallahil Gafuru’r-Rahîm ( Recep ayının orta 10 günkü zikri bugün Recep ayının 25.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

Recep Ayı Girdiğinde Yapılacak Duâ (3 aylar bitene kadar eklemeyi düşünüyorum inşallah )
Üç aylar girince Receb ayından başlayarak Ramazan ayının sonuna kadar şu dua okunmalıdır;
Allahümme barik lena fi Recebe ve Şaban. Ve belliğna Ramazan.
(Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır) Amin

1. @eflalim
2. eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
5. Yagmurun_kizi
6. FallenAngel
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya
12. damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33
15. cetingulsum
16. SUHAN
17.
Ausencia
18. dagci hanımlar günaydın hayırlı sabahlar hayırlı haftalar

okudum canım

hepimize hayırlı haftalar diliyorum

Okudum

El-Adl: Adalet sahibi, yerli yerinde yapan.Günde Zikir Sayısı : 104 – Adaletli olmak için.Ya Adl ismini zikredenin maddi ve manevi hali düzelir. Hakim ve hükümet görevlileri her gün sabahları 104 defa Ya Adl ismini zikrederlerse, adalet üzere hareket ederler, adaletten ayrılmazlar. Gece yarısından sonra 104 defa Ya Adl ismi zikredildikten sonra bir zalime beddua edilirse; o zalim perişan olur.

El-Latif: Lütuf ve ihsan sahibi, her şeye vakıf. Günde Zikir Sayısı : 129 -Dileklerin olması, kısmet ve rızık için Okunur.Ya Latif ismi; insana her hususta fayda veren, havassı en çok olan isimlerden biridir. Ya Latif ismini zikreden huzura kavuşur, her şeyde başarılı olur. Maddi durumu düzelir. Hasta olan iyileşir. Sıkıntı ve bunalımdan kurtulur. Arzu ve isteklerine kavuşur. Günde 16641 defa okunması tavsiye edilmiştir.

10 Gün Subhanallahil Gafuru’r-Rahîm ( Recep ayının orta 10 günkü zikri bugün Recep ayının 26.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

Recep Ayı Girdiğinde Yapılacak Duâ (3 aylar bitene kadar eklemeyi düşünüyorum inşallah )
Üç aylar girince Receb ayından başlayarak Ramazan ayının sonuna kadar şu dua okunmalıdır;
Allahümme barik lena fi Recebe ve Şaban. Ve belliğna Ramazan.
(Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır) Amin

1. @eflalim
2. eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
5. Yagmurun_kizi
6. FallenAngel
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya
12. damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33
15. cetingulsum
16. SUHAN
17.
Ausencia
18. dagci hanımlar günaydın hayırlı sabahlar Miraç Kandilimiz mübarek olsun bugün her günden fazla dua etmemiz gerekiyor

günaydın hayırlı kandileriniz olsun

okudummmmm

bunları da okuduummmmm

okudum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…