Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

MUSAVVİR

Her mahluku ezeli hikmetinin gereği suretlerle yaratan Allah demektir. Bu isme devam eden

sanatkarlar ve araştırmacılar oldukça başarılı sonuçlar alırlar. Düşmanlığı dostluğa döndürmek için bu esma

oldukça etkilidir. Ebcetsel sayı değeri:336/112896

KAHHAR

Büyüklüğüyle dilediğini kahreden bitiren Allah demektir. Bu isim adeta büyülü gibidir. Bu esmaya çalışanlar

dehşetli bir heybetle donanırlar; kime öfkeyle baksalar, bakılanlar zelil ve perişan olurlar. Uzak ve yakın

açık ve gizli olarak kim bu esmayı çalışana düşmanlık etmeye yeltense o saatte şiddetli bir sille yer.

Esmanın ebcetsel sayı değeri:306/93636

FETTAH

Her güç işin önünü açıp kolaylık ve fetih veren, gerçek ilim kapılarını yarattıklarının yararına açan, onlara

her türlü ilim ve feyiz alma imkanı sağlayan Allah demektir. Bu esmayı maddi manevi tıkanıp çaresiz

kalanlara, işlerinin önü açılmayıp hep sekteye uğrayanlara çok büyük yararı vardır.Adın

ebcetsel sayı değeri:489/239121
CUMA DUALARI:
Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur.
1. @durkan
2. @hmbg
3. @EbRuLi--
4. @aslii
5. @esest
6. @SuUtku
7. @hayallperisi
8. beyrul beyrul

Hanımlar toplam 3tane esma ekledim haftasonu içinde eklemiş oldum pazartesi tekrar düzenleme yaparım teşekkür ediyorum listeyi devam ettirdiginiz için Hayırlı Nurlu Cumalar

HAFİD

En yüce mertebeden en aşağı mertebeye indiren Allah demektir. Bu adın düşmanları perişan etmeye,

onların hilelerine karşı korunmaya karşı büyk bir etkisi vardır. Bu esmaya devam edenlerin düşmanları

zelil ve perişan edilirler.Esmanın ebcetsel sayı değeri:1481/2.193.361
1. durkan durkan
2. hmbg hmbg
3. @EbRuLi--
4. asli asli
5. esest esest
6. SuUtku SuUtku
7. hayal_hatun hayal_hatun
8. beyrul beyrul

Hanımlar yarının esmasini şimdiden ekledim sabahtan biraz işlerim var belki unuturum diye geceden ekleyin dedim hayırlı haftalar

HAFİD

En yüce mertebeden en aşağı mertebeye indiren Allah demektir. Bu adın düşmanları perişan etmeye,

onların hilelerine karşı korunmaya karşı büyk bir etkisi vardır. Bu esmaya devam edenlerin düşmanları

zelil ve perişan edilirler.Esmanın ebcetsel sayı değeri:1481/2.193.361
1. durkan durkan
2. hmbg hmbg
3. @EbRuLi--
4. asli asli
5. esest esest
6. SuUtku SuUtku
8. beyrul beyrul
Hanımlar yarının esmasini şimdiden ekledim sabahtan biraz işlerim var belki unuturum diye geceden ekleyin dedim hayırlı haftalar
Bu isimde a uzun mu okunuyor yani uzatılarak?

RAFİU

Dereceleri yükselten Allah demektir. Bu adı ananlar maddi manevi olarak yükseltilirler. Bu ad

kolaylıkların ve yükseliş kapılarının anahtarıdır. Esmaya devam edenler fukaralıktan kurtulup halk içinde

aziz olurlar. Bu isme devam edenler manevi yolculuklarında terakki ederler. Akranları arasında hatırı

sayılır bir mertebeye getirilirler. Bu esmaya devam edenler zalimlerin şerlerine karşı korunurlar. Esmanın

ebcetsel sayı değeri:351/12320

RAHMAN

Eşsiz bir merhamete sahip olan, merhamet tecellisinden her zerreyi sevinçlere gark eden demektir.

Bu adı çokça okuyanlar eşsiz bir merhamete sahip olurlar. Heybetlerinden herkes çekinir.Ebcetsel sayı değeri:298/88804
1. durkan durkan
2. hmbg hmbg
3. @EbRuLi--
4. asli asli
5. esest esest
6. SuUtku SuUtku
8. beyrul beyrul

X