Her Gün Yeni Bir Kaynana

acıma kadıncağıza ben valla çok gıcıgım duruma düğünümü kendim yaptım babamın evindeyim ellrine cebe atıp bir şey almadı takmadılar 1 yıl oldu evleneli ama bir aramış değiller hastanede yattıgında hergün aradım sıkılmasın diye ama her aradıgımda oğlum arasın sen arama dedi durdu hiç bişey dememdim bile ben onlara köyde dediler köyde düğün yaptık azcık oturupda şükretsin diğer gelinleri (iki tanede daha varda) bakmıyor bile gelme demişler acık acık benmi tek enayiyim ezdirmem kendimi acıyorsun sen ama anlatamadığım yaptığı okadar cok sey varkı oğlu bile rahatsız oluyor ben iki laf etmişim çokmu yüz veremem öyle ezdiremem kendimi kolaysa diğerlerine yapsa ya neyse
İnşallah sende en kısa zamanda cıkarsın ayrı eve :)

ananem babannem 1 ay arayla vefat etti baş sağlığı dilemediler hamileydim düşük yaptım 3,5 aylıkdı bir geçmiş olsun denmedi beni istemiyorlarsa ben hiiiç valla takamam kusura bakmasın kimse ben şükretmeyi çok iyi bilen bir insanım ama birazda onlar şükretmeli bence ben diğer gelinleri gibi kavga dövüş etmiyorum onlarla

acıma kadıncağıza ben valla çok gıcıgım duruma düğünümü kendim yaptım babamın evindeyim ellrine cebe atıp bir şey almadı takmadılar 1 yıl oldu evleneli ama bir aramış değiller hastanede yattıgında hergün aradım sıkılmasın diye ama her aradıgımda oğlum arasın sen arama dedi durdu hiç bişey dememdim bile ben onlara köyde dediler köyde düğün yaptık azcık oturupda şükretsin diğer gelinleri (iki tanede daha varda) bakmıyor bile gelme demişler acık acık benmi tek enayiyim ezdirmem kendimi acıyorsun sen ama anlatamadığım yaptığı okadar cok sey varkı oğlu bile rahatsız oluyor ben iki laf etmişim çokmu yüz veremem öyle ezdiremem kendimi kolaysa diğerlerine yapsa ya neyse
İnşallah sende en kısa zamanda cıkarsın ayrı eve :)

evet cnm bende acımıyorum hiç benımkine.
gavur gibi
nefretım geldi iyice ondan.
ama sen ayrı evdesın, sürekli görmüyorsun idare edersin diye öyle dedim.
tabıkıde ezdırme kendını.

rabbim ne kadar iyi olursa olsun (ki olamaz) kaynanayla oturanlara ev nasib etsin.

:KK19:
evet cnm bende acımıyorum hiç benımkine.
gavur gibi
nefretım geldi iyice ondan.
ama sen ayrı evdesın, sürekli görmüyorsun idare edersin diye öyle dedim.
tabıkıde ezdırme kendını.

rabbim ne kadar iyi olursa olsun (ki olamaz) kaynanayla oturanlara ev nasib etsin.

dimi ama yaaa :KK19: ayrı ev olmasaydı olmazdı aşkımdan gebersemde baştan söyledim kesinlikle beraber oturma istersen olmaz ozaman benim ailem neci oluyor oturacak olsam onlarla kalırdım diye baştan söyledim ha zenginmiyim hayır değilim hala mobilyaymış filan borç ödüyorum birsürü eksik var salon perdelerimi bile kendim tasarlıyorum ucuza gelsin diye anca ev eve benzemeye başladı napayım hayat böyle bide biz ailecek hiç hazıra konmayız hep tırnaklarımızla biryerlere geldik ama kaynanamda oğullarıda (eşim hariç) çalışmazlar karıları çalışsa diye bakarlar hazırı pek severler kim sevmez ama kendin herşeyini uğraşıp yapınca tadı çok güzel oluyor keyfi bambaşka ben yaptım demek süper sonik bir bir durum :):KK52::KK19::KK66::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64:

Bu kayınlarla bu kadar samimi olmak niye? Sen eşinle samimi ol yeter.. yüz verdin mi astarını isterler....Ver cevabını otursunlar...

bende artık öle yapıorum bana basta kardes gıbı davranıolardı argo bile konusuolardı gülüp geçiodum kardesız ya ne yapalım.ama baktım yoook konu o deıl hemen koydum tavrımı eşimde kardesını pek sevmez cıvık falan der o yuzden esmde arkamda dıe rahat rahat konustum.şimdi bi saygı bi saygı 2 gundur bi görseniz gozlerım yasardıı:KK69:oyuncu mahluk:KK47::KK47::KK47:

bende artık öle yapıorum bana basta kardes gıbı davranıolardı argo bile konusuolardı gülüp geçiodum kardesız ya ne yapalım.ama baktım yoook konu o deıl hemen koydum tavrımı eşimde kardesını pek sevmez cıvık falan der o yuzden esmde arkamda dıe rahat rahat konustum.şimdi bi saygı bi saygı 2 gundur bi görseniz gozlerım yasardıı:KK69:oyuncu mahluk:KK47::KK47::KK47:

cnm kaç yaşında kaynın mrk ettim :97:

cnm kaç yaşında kaynın mrk ettim :97:
3 tane kaynım var en buyuk benım koca bi küçüğü problem yasadıgım mahluk 21 yasında ondan bi küçüğü 19 yas yanı benle yasıt en küçüğü de 14-15 yasında
ergenlik çağındaymış ya..
17-18 dir işte..

ergenlıkte olanı en küçüğü:KK1:benle yasıt olan van da okuo onu yazdan yaza goruorum yazında annemlere gıttıgım için zor goruyorum:KK1:bi işte bu 21 yasındakı var tam bi................ öhöm öhöm küfretmek yok ağzımıza acı biber surerler:2::2::KK66:

içim sıkılıyor çok kötüyüm sanki boğuluyorum allahım yardım et bana inş kötü bişey olmaz ne hale geldik yaa evlilik koca kaynana görümce vs... ne zor işmiş :84:

yaa neden konuyu başka yere taşıdılar ki yaa.
offf:44:
ya evet kötü oldu ama biraz sacma deıl mı tasınmasııı
içim sıkılıyor çok kötüyüm sanki boğuluyorum allahım yardım et bana inş kötü bişey olmaz ne hale geldik yaa evlilik koca kaynana görümce vs... ne zor işmiş :84:

kocamla(karımla)ben 20 yıl çok mutlu yaşadık. Sonra da tanıştık.
Rodney Dangerfield

Evlilik, kişinin düşmanıyla yattığı tek savaş şeklidir.

Terörizm beni hiç endişelendirmez. Iki yıldır evliyim.
Sam Kinison

Evlendikten sonra erkek ve kadın, yazı-tura gibidir; asla yüz yüze gelmezler, ancak hep beraberdirler.
Hemant Joshi

Her durumda evlenin. Iyi bir Eşiniz olursa mutlu olursunuz. Eşiniz kötü olursa FILOZOF olursunuz ..

Sokrates

yani bi evlenen pişman bide evlenmeyen:KK1::KK1:(kocacıgım biliorum ki sen akşam işten gelınce yazdıklarıma soyle bı goz gezdıreceksın yanlıs anlama senı sevıorum ve pişman deılm )caktırmYINN KIZLARR

bende yoktum kızlar eşimle 1günlük seyahate çıktık geldik:KK1: kaynanayla yaşayanlara bi sorum olacak evde her işi sizmi yaparsınız kayganada yaparmı temizlik olarak yemeği sormuyorum çünkü yapsamda yemezler yine giderken pasta kalmıştı geldikki yenmemiş öylece duruyo :KK19:

bende yoktum kızlar eşimle 1günlük seyahate çıktık geldik:KK1: kaynanayla yaşayanlara bi sorum olacak evde her işi sizmi yaparsınız kayganada yaparmı temizlik olarak yemeği sormuyorum çünkü yapsamda yemezler yine giderken pasta kalmıştı geldikki yenmemiş öylece duruyo :KK19:

yemeği o yapıyor çalıştığım için.

temizlikle alakası yok.
temizlıkten anlamıyo zaten.
zaten istesede yaptırmam içim rahat etmez.
temizlığı haftasonları ben yapıyorum.

kızlar haftasonu annemlerdeydik :KK66:

abimlerlede buluşup konsere gittik.
pazar günüde pikniğe gittik.
2 gün kaldık
kayganasız bir hayat ne güzeell...

anacığımı çok özlemişim...:KK59:

garip anam.. yiğit anam.. çilekeş anamm..:85:

ya canim sen bir de her seye iki taraftan bakan birisin.. yazilarindan anliyorum bunu.. yani kaynanasini cekistiren, yani sikayet etmeyen dedikodu yapan biri oldugunu düsündügünde müdahale ediyorsun.. yani tepki gösteriyorsun onlarin pebceresinden de bakin diye.. yani senin gibi adil bi insana bile bunu yapabiliyorlarsa yuh derim artik... keske benim esim de ailesine agzini acip tek laf edebilseydi.. yok ya annesi bana hayvansin dedi hem de bu sefer iyice asti haddini esimin yaninda dedi..inan varya öyle televizyona bakti... keske o zaman cikip gitseydim,, niye cekiyorum bilmiyorum..sevgimiz öldü onu da biliyorum.. öldürdüler her seye ama her seye burun soktular halen de sokuyorlar.. birgün patlicam inan birgün ya cok kötü olacak ya da cok iyi.. :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
Canım teşekkür ederim, o senin iyiliğin.
Benim eşim de gerçekten son iki haftadır değişti, bendeki değişimi anladı galiba biraz soğuk davranıyordum. Bilerek değil içimden gelmiyordu.
Kayınvaliden gerçekten saygısız biriymiş, eşinin susması da sinir bozucu.
Sen ne yaptın bu durumda, bir tepki göstermedin mi?
Biz de birbirimizi sevmeyiz, anlaşamayız ama hakaret ayrı bir mevzu.
Sana bir daha öyle birşey derse, "mumnun oldum, ben de regen(gerçek adını tabi)" de.
Çocukça bir cevap ama onun da yaptığı çocukça.
Canım içinde biriktirdikçe daha kötü oluyor, çat çat söyle, cevap ver. Ben sana bunu yapsam hoşuna gider mi falan de. Ne bileyim gerçekten kötüler iyi oluyor, keyif sürüyor yani o insanlara öyle davranmak gerekiyor, iyilikten anlamıyorlar.
Ben de aynı şekilde, burun kıvırsaydım, kendimi çekseydim, gittiğim zaman surat assaydım inan benden kıymetlisi olmazdı.

yaa pislilk içindeyiz mesela akşam tuvalete girmiş çıplak ayaklamı bilemem en azından ayağı ıslanmış taşlarıma basmış iz kalmış sabah görünce beynim döndü yaa
dün lastik papuçlarını lavoboda yıkadı lavaboyu çamurlu bıraktı
ilk geldiği gün sabah kendi annemle hastaneye gittim öğlenden sonra döndüm neymiş valizde bişeyler getirmiş oğluyla geldi ya onun kıyafetlerinin altında hepsi pis elbiseler ıslaktı eşime köy suyu getirmiş burda su yok yaonlardaki su acı eşim bile sevmez o döküldü herhalede bi araba laf etti neymiş buzdolabına koymuyormusum getirdiklerini vıcık vıcık su akıyor dolabımı pisletecekmişim daha neler 50 defa dedi benim buzdolabım tertemiz pisletmeyede niyetim yok kesme makarna getirmiş neymiş ben onu bilmezmişim bilirim yaparımda ama yapmıyorum gerek yok hazırı daha ucuz dedim iki kişiyiz sonucta gelen giden yok ne yapayım ot getirmiş bir torba kocaman ama ot neymiş pancar ne pancarı be bildiğin madımak otu benle alay etti kınadı neymiş öbür gelinine sormuş buradakine o ben yemem demiş buraya getirmiş ben hayatta yemem sevmem dedim biz yariz sanamı getirdim dedi manyak valla daha neler neler
bende açtım ağzımı yumdum gözümü ben 15-20 yaşında değilim senden öğrenecek değilim mbenim annem ailem öğretmen kültürlü insanlar dedim 32 yaşındayım öğrenmediğim bilmediğim şey kalmadı dedim benim evim burası dedim ne yapacağımı sana soracak dedğili,m dedim çok sinirlendim ama yemek koydum önüne benim yemekelerimi herkes beğenir bu yemiyor mecburiyetten gibi yapıyor domuz gibide yiyor valla ilk gün sarı mecimek çorbası ve türlü yaptım çorbayı iteliyor bu ne dedi mercimek çorbası dedim inanmadı süzme gibi oluyor pişince ya yakıştıramadı yani neyse dün sabah eşim ben bide o hastaneye gittik en çok ben koşturdum buraya getiren oğlu sardı başıma resmen gitti ilk geldiği gün neyse biz bunu bahçede oturttuk gitttik şabanla işini yapmaya geldik bana diyorki bi sen bilmiyorsun pancarı burda kadınlara anlattım herkes kınadı seni nasıl bilmez dediler diyor eşim vardı bende dedimki onun adı buralarda pancar değil madımak ben öyle biliyorum eşim dediki o istanbul kızı bilemdiği yok sen öbür oğluna köyden kız aldın güya oda yeşil nohutt bilmiyor deyince bozuldu
bu sabah kalkmış zaten günaydın demez o terbiyesi yok öbür oğullarını soruyor bana neymiş gidecekmiş onlar gelmeyecekmiymiş ne bileyim dedim aramadılar sormadılar bile bilmem ben dedim kahvaltısını hazırlamıştım kendi getirdiği ekmeği yiyecekmiş koydum kuru diye benim iş yaparken kullandığım plastiğe su doldurmuş anladım ne yapacağını sordum yinede görürsün şimdi sakın ekmek koyma ona iş yapıyorum ben onşla dedim koydu inadıma yaa eşime anlattım herşeyi taktın anneme dedi bana yaa deli olucam valla deli olucam
benim evimde kalıyor ekmeğimi yiyor nankör susayım huzursuz etmeyeyim yok oğlunun yanında konuşuyor o yokken susuyor gitse bir öncede rahat etsem valla stresden başım dönüyor huzur istiyorum
deminde geçmiş içeride getirdiği otu ayıklıyor söylene söylene bişey mi dedin dedim bunlar çürümeye başlamış d,yor dedimki ıslatmışsın kurutmamışsın poşette kaç saat yol geldi o sıcakda heralde yani o dolaba koymadım onu dinlemedim diye diyor aslında bende ıslak hayatta dolaba koymam dedim düşünsene poetini değiştim hala su damlıyor içi ıslak harmanladım banamısın demiyor kokuyor birde birde karabiberli gibi ağır baharatlı bir kokusu var kendiliğinden burası benim evim hakimiyet elbette benim hizmet ediyorum yediriyorum içiriyorum yatak verdim yatsın diye koltukda yatırmayı bende bilirdim hastaneye kosturdum hallettim burda 3 tane daha abisi var neden ilgilenmiyorlar dedim çocuk neyapsın yaa
mesela bir çuval çeviz getirmiş neden yememişiz diyorumki bir oturuşda bitmez arasıra yenir ham ceviz taze gibi mide ağrıtıyor yok neden bitmemiş töbe töbe
gitcem ben diyip duruyor kadın yapacağım bişey yok oğulların aramıyor ben ne yapayım şaban arar konusursun ona anlat dedim durmam ben bağlasınız durmam diyor git bende meraklı değilim çocuk düşürmüşüm hiç geçmiş olsun bile demedi önceki gün durdu durdu gıııı neneni son kez göremeceydin hemii vaahh ne diyorsun yaa dedim baktım kibar olunca olmuyopr haKKININ HAKKI hakkıya hesabı babannem öldü aramadınız ananem öldüğü aramadınız şimdi bu ne dedim bişey diyemedi şaban annemi bikere hastanden almaya gitti 40 yılda bir vallahi kaç ayda annemin yanına uğrar telefon etmez ben bukadar ilgilendim g..ü kalktı karının bitti ama teyzeminde dediği gibi seni nasıl yetiştirdiyssek öyle yedir içir ama iyide davranma tek enayi sen değilsin başına kalmasın rahat etmesin fazla bidaha gelecek yüz bulamasın böyle davranana öyle kızım boşver dedi
oh bee yazdımda rahatladım yaaa :KK4:
Ya işte böyle insana ne denir, Allah o kadını sizin elinize düşürmesin inşallah.
Kadın köyde yaşıyor, tabi ki bazı görgü kurallarını bilemeyebilir, benim annanem de günaydın demesini bilmez, kibarlık gelir ona utanır söylemeye, yengem de sizin gibi yok günaydın demedi yok yemek yedikten sonra eline sağlık demedi bunlara takıyor. Ne gerek var.
Üstü başı kirliymiş, ot getirmiş, su getirmiş ne var kadın içinden gelmiş getirmiş. Ayrıca onun getirdiği otu istanbulda bulamazsınız, kadın da kırılmış otu bilmemene söylenmiş belki hayal etmişti getirince çok sevinceğinizi düşündü.
Zaten kaç gün kaldı ki, tekerleğin dediği gibi o sürekli kayınvalidesiyle yaşıyor, ben aynı evde değil ama aynı şehirde yaşıyorum. Birkaç hafta ne yapsa çekilir, boşver kirletsin evini, buzdolabını nolcak kalbini kırmana değdi mi? O gidince dip köşe temizlik yaparsın.
Kırmızıyla boyadığım kısımlar da çok ayıp, evine misafir gelmiş yemek verdim, yatak verdim diyorsun. İnsan ele yapıyor bunu o insan eşinin annesi. Biz bu haftasonu eşimin arkadaşı ile görüştük, arkadaşının eşinin ailesine gittik, bize kalmamız için ne kadar ısrar ettiler, yani düşününce dış kapının mandalı gibiyiz onlar için ama bize nasıl misafirperverlik yaptılar.
Ben çalışıyorum, tek haftasonum var ev temizlemek için ctesi evi temizliyorum pazar eşimin ailesi geliyor yeğeni falan da yaramaz, eline bisküvi falan alır dolaşarak yer, kırıntılar dökülür.
Ki pazar akşamı olmuş, bir sonraki ctesiye kadar temizlik yapamıcam şarjlı süpürgeyle dökülenleri süpürüyorum. Bu sürekli olmuyor ayda bir, böyle bir şey için kalp kırmaya değer mi?
Ayrıca kadın mı nankör sen mi? Oğlunun evine geliyor tabi ki yiyip içicek.
Teyzenin söylediği son cümleye şok oldum, benim aklıma gelmez böyle bir düşünce. Bu sitedeki bir arkadaşımın lafını değiştirerek size söylüyorum kötülükte son nokta.
Kadın açlıktan size gelmiyor bütün yıl köyünde yaşıyor, senin yemeğine ihtiyacı yok. Ben olsam gece gündüz o ottan yerim, yine senin evine ayak basmam. İnşallah birgün misafirliğe gidince sana da biri yedirdim içirdim nankör der de anlarsın.

Son düzenleme:
Canım teşekkür ederim, o senin iyiliğin.
Benim eşim de gerçekten son iki haftadır değişti, bendeki değişimi anladı galiba biraz soğuk davranıyordum. Bilerek değil içimden gelmiyordu.
Kayınvaliden gerçekten saygısız biriymiş, eşinin susması da sinir bozucu.
Sen ne yaptın bu durumda, bir tepki göstermedin mi?
Biz de birbirimizi sevmeyiz, anlaşamayız ama hakaret ayrı bir mevzu.
Sana bir daha öyle birşey derse, "mumnun oldum, ben de regen(gerçek adını tabi)" de.
Çocukça bir cevap ama onun da yaptığı çocukça.
Canım içinde biriktirdikçe daha kötü oluyor, çat çat söyle, cevap ver. Ben sana bunu yapsam hoşuna gider mi falan de. Ne bileyim gerçekten kötüler iyi oluyor, keyif sürüyor yani o insanlara öyle davranmak gerekiyor, iyilikten anlamıyorlar.
Ben de aynı şekilde, burun kıvırsaydım, kendimi çekseydim, gittiğim zaman surat assaydım inan benden kıymetlisi olmazdı.

bir tepki gösteremedim, hem soktan hem de yalnizliktan.. insan artik yoruluyo biliyor musun ha bire ugrasmaktan.. bir süre boguluyo.. pes ediyo belki de.. cok yakin oturuyouz esim de durmuyo hadi hadi gideli hadi gidelim.. 6-7 ay önce tasindim, burdan da biktirdilar... evime bakim yapmak istiyorum yok icimden gelmiyo tasinma istegi daha agir basiyor..bunlar varya insanin enerjisini emiyorlar bak dikkat et, böyle psikolojik savaslar sonunda ne kadar yorgun düsüyo insan.. onlar yokken hayatimda cok iyiyim.. nese doluyorum ama bi kac saat bir araya gelip de sinir etseler öyle yoruluyorum ki.. saatlerce hareket etsem o kadar olmaz..ama bundan sonra yok taviz.. gecen hafta yine bazi seyler oldu uzun olur anlatmayim..kayinbabam ben para kazancam diye catliyo, ne zaman is konusu gecse bagiriyo bana, adami anlamiyorum hic.. ben de simdi meslek ögreniyorum.. gecen hafta söyleyince sinirden catladi resmen..ben de ciktim evime geldim..konusmuyorum simdi.. konusmucam da..esim de biliyo gik edemiyo ama..yoksa babasina pek bi düskün... her hatanin sonunda yine ben alttan aldim ya hep alisti.. ama yokkkk yeter benim yasam sevincimi daha fazla emmelerine izin yok... :63::63::63::63::63::63::63::63::63:

senin kayinbaban nasil canim?? kaynana-gelin cekismesi hep olur da erkekler de cirkeflesiyor ya böyle, dövesim geliyo o an :KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

bir tepki gösteremedim, hem soktan hem de yalnizliktan.. insan artik yoruluyo biliyor musun ha bire ugrasmaktan.. bir süre boguluyo.. pes ediyo belki de.. cok yakin oturuyouz esim de durmuyo hadi hadi gideli hadi gidelim.. 6-7 ay önce tasindim, burdan da biktirdilar... evime bakim yapmak istiyorum yok icimden gelmiyo tasinma istegi daha agir basiyor..bunlar varya insanin enerjisini emiyorlar bak dikkat et, böyle psikolojik savaslar sonunda ne kadar yorgun düsüyo insan.. onlar yokken hayatimda cok iyiyim.. nese doluyorum ama bi kac saat bir araya gelip de sinir etseler öyle yoruluyorum ki.. saatlerce hareket etsem o kadar olmaz..ama bundan sonra yok taviz.. gecen hafta yine bazi seyler oldu uzun olur anlatmayim..kayinbabam ben para kazancam diye catliyo, ne zaman is konusu gecse bagiriyo bana, adami anlamiyorum hic.. ben de simdi meslek ögreniyorum.. gecen hafta söyleyince sinirden catladi resmen..ben de ciktim evime geldim..konusmuyorum simdi.. konusmucam da..esim de biliyo gik edemiyo ama..yoksa babasina pek bi düskün... her hatanin sonunda yine ben alttan aldim ya hep alisti.. ama yokkkk yeter benim yasam sevincimi daha fazla emmelerine izin yok... :63::63::63::63::63::63::63::63::63:

senin kayinbaban nasil canim?? kaynana-gelin cekismesi hep olur da erkekler de cirkeflesiyor ya böyle, dövesim geliyo o an :KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:
Bunlarda hiç vicdan yok, yanlız olunca daha çok eziyorlar. Eşimin çok eski bir arkadaşının eşiyle tanıştım, dertleştik biraz. O kadar güzel, hanım hanım, konuşması, giyimi dört dörtlük. Küçük yaşta evlenmiş, eşi üniversiteye gitmesine izin vermeden nikah yapmış, kaçırmamak için. Kayınvalidesi sürekli, benim oğlum hakim, sen nesin vs şeyler diyormuş, sürekli sen hazıra kondun, kızlar hiç okucam diye uğraşmasın okumamış çalışmayan kızlar daha şanslı senin gibi diyormuş. Ayyy bir sinir oldum. Kızı sürekli aşağılıyormuş. Ben de dedim ki bak aynısı benim başımda da var, benimkiler aşağılamaz ama iğneler, sürekli laf sokar, sürekli kendilerini överler, eşimle biryere gidicez diyelim ikimizde hazırlanırız ona bir iltifatlar, maşallahlar, bana hiç bir şey diyen yok, bir seferinde de bana dikkat et kapmasınlar demişki ablası. Ki o zaman benim işim gücüm vardı, eşim işsizdi. Yani bunlara sen değil hakim, doktor, öğretmet milletvekili olsan beğendiremezsin. Çünkü aşağılık kompleksi var. Kıskanıyorlar.
Canım benim kayınpederim yok, çok uzun süre önce vefat etmiş. Ben hiç görmedim.

X