Hep Birlikte Namaza Başlıyalım :)

çok güzel bir bakış açısı şaşırdım ve tebrik edesim geldi..

aynen öyle canım nefsimize sahip çıkmalıyız her zaman namaz dinin direği namazsız olmaz dünya o kadar kötüye gidiyor ki
gençlik çökmüş resmen ya çok çirkin bir hal almış uyanmak lazım dine dönmek lazım bizi kurtaracak olan namazımız kuranımız

arkada$lar seda için besmeleyemi karar verildi en son
regli iken olurmu?
yarin ak$am a yapabilirim in$allah ben
siz durtun begenin unutturmayin bana

asil benim hafizam için duaya ihtuyacim var , herseyi unutuyorumm

iki çocuk annesi ama ev hanimiyim
çocuklar uyyunca yapabilirim in$allah :)

Çıkıyorum diyorum ama ayrılamıyorum..

Kızlar sabah namazı için niyetlenin yatmadan 3 ihlas 1 fatiha okuyun Rabbim sabah namazına kalkmayı nasip et diyin inanın saat alarmı gibi o dakikada uyanıyorsunuz..Çok defa denemişimdir :))

hayırlı geceler..

hayirli geceler prensesim :)
sabah namazi için deniycem
bu konuda çok muzdaribim de

seda için dua edecek olanlardan Allah razı olsun ne dilekleri varsa gerçekleşsin inşallah
bende yarın edeceğim özel günümdeyim bitecek yazarım buraya

bu konuda Rabbime sükürler olsunki cok rahat kalkıyorum sabah namazına
saati kuruyorum ve caldıgı gibide saat kaçta yatmıs olursam olayım uyanıyorum.

Arkadaslar ben ıkı yıl kursta okudum psıkolojk nedenlerle bosladım .ewlendım 4 aylık camıde kurstA kalabalıkta ıcımden gelıyor ama yalnızken fılan hep halsız olyom. o yuzden hep kaynanamgılde kalasım gelıyo namaz kılyolar fılan dıye. bazen oglenı kılyom fılan ama sabaha kalkamayınca sankı tum gunu bıtırmıs gıb ıhıssedıyorum sabah namazına kalkınca daha huzurlu olyom her vaktı gecırmemeye dıkkat edcem bende bu sayfA aracılıgla rabbım hepınızden razı olsun.

bende dikkat ettim buna
sabahi lkilinca o giunu 5 vakite tamamlamak daha kolay oluyor
yani sbahi kilmayinca ba$ka vaktide atlayabiliyorsun

Ne güzel bi topik olmuş Rabbim bizi salih kullardan eylesin.. Evet kızlar şeytanın ibadet konusundan yaklaşmasına-Sağdan yaklaşma- denir. Bide en hayırlı namaz 'şeytan insanın içine girer ya, üşeniriz. İşte o zaman şeytana uymayıp namaz kıldığımızda çok hayırlıymış' Bende öyle duydum.

hadı kızlar besmele cekelım ayetel kursı okuyup seytanı def edelımm.. ıcımıze huzur dolsunn... bısmıllehırrahh menırrahııım .

Ayetel Kursi Türkçesi:

Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

Ayetel Kursi Meali:

Allah… O’ndan başka İlah yoktur. Diridir, Kaimdir. O’nu uyuklama ve uyku tutmaz. Göklerde ve yerde ne varsa hepsi O’nundur. İzni olmaksızın O’nun Katında şefaatte bulunacak kimdir? O, önlerindekini ve arkalarındakini bilir. (Onlar ise) Dilediği kadarının dışında, O’nun ilminden hiçbir şeyi kavrayıp-kuşatamazlar. O’nun kürsüsü, bütün gökleri ve yeri kaplayıp-kuşatmıştır. Onların korunması O’na güç gelmez. O, pek Yücedir, pek büyüktür.

alllahım sn hepımızı kotuluklerden koru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…