Ayasofya önünde binlerce kişi namaz kıldı

Atlamayın ne ya? Üslubunuza dikkat edin, kaçtır görüyorum hep argo kullanıyorsunuz. Buradaki kimse sizin birinci dereceden yakınınız değil, ona göre bir üslup seçin. İnsanlar yabancı kişilerle iletişime geçtiklerinde, konuşmalarını bir süzgeçten geçirirler. Medeni olmanın kurallarından biri budur.

Ayrıca insanlar birşey istediğinde toplanır sesini duyurmaya bakar

Çer çöp için de toplanılır , Allahın yarattığı ağaç için de dicem ama onların derdi ağaç değildi zaten açıklandı ama burada toplanan insanlar birşey yağmaladı mi??????????

Bisey kırdı mi??????

Biseye e zarar verdi mi???????

Ama.dert camii ya, aman size biseyler oluyor

Allah Allah?

Namaz nasıl kılınır anlatır mısın kadın ?

her şeyden önce niyet önemlidir,
Allah rızası için kılınır.
Allah istediği için kılınır ve amaç tam olarak Allah ile dertleşmek, sohbet etmek, dua etmek ve af dilemektir.

buna ben olsa olsa miting eylemi derim.

Srn çok medenisin değil mi ?

İnsanlara saygı gostereceksin sen namaza önem vermiyorsun bunu anlamak güç değil ama herkes sen değil , değil Allaha sukur...

Üslubum seni bağlamaz sen nasıl hak biliyorsun bilgin olmadan fikrin oluyor önce ÖZELEŞTİRİ YAPMAYİ OGRENİN TOPLUCA

burda yaparken kendinizi toplumbilimci sosyolog köşe yazari falan sanıyorsunuz belli ki ama bu çok şizofrenik bi sancı

İnsanın değerlerine saygı göstermek zorundasın , nasıl ki kendi fikrine bile en basitinden saygı bekliyorsun ,, önce kendinden baslayacaksin o kadar ...

Siz benim nasıl dini değerlerime hakaret edersiniz? Namaza önem vermiyormuşum. Siz ve sizin gibiler hakareti iyice ele aldınız ama artık yeter. Mune Mune
Edit: Bir de bana şizofren demiş.

her şeyden önce niyet önemlidir,
Allah rızası için kılınır.
Allah istediği için kılınır ve amaç tam olarak Allah ile dertleşmek, sohbet etmek, dua etmek ve af dilemektir.

buna ben olsa olsa miting eylemi derim.

Baktığınız yer uçurum Allah seni kurtarsın

Niyet alamadıklarını nereden biliyorsun sen Allahtan hiç bisey istemez misin namaz kılıyorsan ardından hamilesin bak Allahım evladım sağlıklı olsun diye dua etmez misin

Yanlış konuşup sırf yorum yapicam diye yanlış yola girme derim ben

Adamların kıldığı namazsa ve Allah kabul ettiyse senin durum iyi olmaz haklarına girme

Siz benim nasıl dini değerlerime hakaret edersiniz? Namaza önem vermiyormuşum. Siz ve sizin gibiler hakareti iyice ele aldınız ama artık yeter. Mune Mune

Kaçıncı sınıf din sen ? Mune mune soyle banlat ara hatta acil ulaş hicc sıkıntı değ korkumuz Allahtan muneden değil

Bende seni Alalha şikayet ediyorum hafi bakalım

Açık açık namaza laf etmissin

Neler demissin KOTU gormus gereksiz gormussun neyi savunuyorsun ???

Kaçıncı sınıf din sen ? Mune mune soyle banlat ara hatta acil ulaş hicc sıkıntı değ korkumuz Allahtan muneden değil

Bende seni Alalha şikayet ediyorum hafi bakalım

Açık açık namaza laf etmissin

Neler demissin KOTU gormus gereksiz gormussun neyi savunuyorsun ???
Namaza nerede laf etmişim?
Hadi bulun bakalım.
Böyle ona buna bağırır gibi yazarak bastıramazsınız ve evet elbette yöneticiyi çağıracağım. Her birimin bir yöneticisi vardır sosyal sistemimizde. Buranınki de Mune. Yaptıklarınızın bir sonucunun olacağını artık idrak etseniz iyi olur.

Yorumlarini oku saygı gostereceksin

Saygı sonra bekleyeceksin

Sen.elini kolunu sallayarak sallayarak namaza gelenlere kilanlara laf et sonra beni vik vik ağlayan aglaya şikayet et

Bi dik dur dik dik

Namaza nerede laf etmişim?
Hadi bulun bakalım.
Böyle ona buna bağırır gibi yazarak bastıramazsınız ve evet elbette yöneticiyi çağıracağım. Her birimin bir yöneticisi vardır sosyal sistemimizde. Buranınki de Mune. Yaptıklarınızın bir sonucunun olacağını artık idrak etseniz iyi olur.

Valla benim.yoneticim Allah

Sen Allahı ve ona kilinann namazı kabul etme gereksiz gor burda sikyet et valla hiç dert değil konu mune de değil benim kimseden.korkum olmaz alt tarafı ban aliyom ama Alalhi savunmak birinin arkasına siginmaktan iyidir ban alırs da polemikten alırım ama din için kurban olayım banini yerim

Biraz daha kibar konuşsanız hepimiz bayaniz sonuçta düşüncelerimizi kibar dille de anlatabiliriz

Sen neden bana sarıyorsun kadın ona cevap vermis kliseydi diye camiye laf ediyor namaza ediyor gelmissin yakışacak insan ben miyim bu polemikte Alalha aşkına yanı namaza laf edenlere lafın yok benim uslubuma taktin burda kanser var sen gribe mudahele ediyorsun

Valla benim.yoneticim Allah

Sen Allahı ve ona kilinann namazı kabul etme gereksiz gor burda sikyet et valla hiç dert değil konu mune de değil benim kimseden.korkum olmaz alt tarafı ban aliyom ama Alalhi savunmak birinin arkasına siginmaktan iyidir ban alırs da polemikten alırım ama din için kurban olayım banini yerim
Siz iyiden iyiye abarttınız. Ban almayı iyice fedakarlık olarak görüyorsunuz. o_O Durum fena.
Burada tartışılan din değilken, gelip konuyu darmadağın ettiniz. Konu sadece müze olan bir yerin cami olup olmaması, imar, emlak meselesi.
Bir daha size cevap yazmayacağım siz de bana yazmayın rica ediyorum. :olamaz:

Siz iyiden iyiye abarttınız. Ban almayı iyice fedakarlık olarak görüyorsunuz. o_O Durum fena.
Burada tartışılan din değilken, gelip konuyu darmadağın ettiniz. Konu sadece müze olan bir yerin cami olup olmaması, imar, emlak meselesi.
Bir daha size cevap yazmayacağım siz de bana yazmayın rica ediyorum. :olamaz:

Sen benden alıntı yaptın bende yapma alinti sonra da yazmayim ben ilk kimseden su ana kadar alinyi yapmadim herkes bana alinti yapıyor sonra cevap yaziyirum alint yapma o halde

orası camiydi bu arada tamam?

Sen neden bana sarıyorsun kadın ona cevap vermis kliseydi diye camiye laf ediyor namaza ediyor gelmissin yakışacak insan ben miyim bu polemikte Alalha aşkına yanı namaza laf edenlere lafın yok benim uslubuma taktin burda kanser var sen gribe mudahele ediyorsun

Savunduğun şey namazken bu uslub normal mi sence? Ben niye sana sarayım daha güzel bi uslubla anlatabilirsin dedim.

konuyu dini değil, tarihi ve kültürel bir konu olarak gördüğümden açmıştım ama sanırım olmayacak... Mune ve Kazen isterse tekrar aktif eder, şimdilik donduralım
Yok aman aktif maktif olmasın, yetti artık her konunun ucu dine bağlanıp kavga çıkıyor, insanlara, insanların düşüncesine saygınız yoksa inançlarınıza, karşınızdakilerin inançlarına saygınız olsun.

X