hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

yorgunum cnm gezıom buralarda ılgı ceke konu arıyom stres atıyım bıraz :) sen napıon cnm maallah 8 haftalık olmussun nasıl gıdıo bulantı var mı
iyi yapıyorsun canım bu erken gösteriyor canım biraz daha 7 bitmedi yok canım bulantım ama çook iştahlı değilim aman boşver zaten kilom var olmasın ama ağrılarım arttı özellikle gögüslerde feci

iyi yapıyorsun canım bu erken gösteriyor canım biraz daha 7 bitmedi yok canım bulantım ama çook iştahlı değilim aman boşver zaten kilom var olmasın ama ağrılarım arttı özellikle gögüslerde feci
Gogusler agirir cnm bulantin olsaydi baslardi simdiye kadar sanslisinn

dior içn okudum.Allah kabul etsin duasını

nasılsın canım :) ben duamı yazim de bana gecersek giremezsem falan listeyi hazırlarken eklersin olur mu..
olur caım yalnız bu akşam musaıt olamıycm lısteyı yenılemek ıcın sen duanı yaz okuyacak olanlar ıkı tane okusunlar zaten 3 olursa sayıları artı 1 tane daha okurlar

kızlar loyal ıcın okuyacak olanlar 2 tane okuyun yarın yenı lıste yapıldıgında eklerım yarın tekrar bakın kı sayınız 3 olmussa bır tane daha okursunuz

kızlar benim duam(hayırlısıyla sağlıklı bi evlat,eşimin iyileşmesi ve benimle birlikte bütün dua okuyan amin diyenlerinde dilekleri kabul olsun ölmüşlerinin ruhlarına ulaşsın inşallah amin..)Şimdiden herkese teşekkürler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…