hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

yorgunum cnm gezıom buralarda ılgı ceke konu arıyom stres atıyım bıraz :) sen napıon cnm maallah 8 haftalık olmussun nasıl gıdıo bulantı var mı
iyi yapıyorsun canım bu erken gösteriyor canım biraz daha 7 bitmedi yok canım bulantım ama çook iştahlı değilim aman boşver zaten kilom var olmasın ama ağrılarım arttı özellikle gögüslerde feci

iyi yapıyorsun canım bu erken gösteriyor canım biraz daha 7 bitmedi yok canım bulantım ama çook iştahlı değilim aman boşver zaten kilom var olmasın ama ağrılarım arttı özellikle gögüslerde feci
Gogusler agirir cnm bulantin olsaydi baslardi simdiye kadar sanslisinn

1. adrenalin85 ....................... 3
2. miskamber.......................... 2
3. eymen4545 .........................2
4. Debusi ................................3
5. berirem...............................2
6. okulum...............................3..............okundu
7. asmunikal..........................mazeretli
8. tuncer82.............................2...............okundu
9 . berree ................................2...............okundu
10. kitapseverim ......................2
11. BabamIn_KIzIyIm..............2...............okundu
12.dior34.................................3
13. loyalty88 ............................2....................okundu
14. esma73................................2
15.gulucukgs.............................izinli
16.kalemero.............................. 3...................okundu
17.esmaonur01..........................3

18. blgsdr..................................3..............okundu
19. katre584..............................2....................okundu

Kizlar lutfen topigi takip edin bundan sonra iki gun icinde bildirimde bulunmayanin yasinlerini dagiticam iki defa tekrar ederse listeden cikaricam acik acik soyluyorum burada bekletme yapanlar hak hukuktan bahsetmesin lutfen boyle karisiyor simdi o sayiyi baskasindan dusurucem o da diycek vay ben ilk baktigimda 3 gormustum 3 o kudum ttama sayi onemli degil onemli olan niyet ama lutfen yhaa bi ise basladiysak alnimizin akiyla bitirelim

Lutfen kimse alinip gucenmesin ben sabah 7 25 te evimden cikip aksam 6 da geliyorum buna ragmen kendi payima okuyorum baskasinin payina da okuyorum ben bile vakit bulabiliyorsam herkes bulur

TOPLAM...................................................41

yeni liste bu... DIOR34 için okuyoruz ..

haydi besmeleyle başlayalım

Allah kabul etsin..( Duam şudur; kalbimizden geçenleri bilen Rabbim Didem kulununda gönlünden geçenleri kabul eylesin demeniz yeterli. Hepinizden Allah razı olsun, şimdiden teşekkürler..

Selam ve dua ile..)
dior içn okudum.Allah kabul etsin duasını

nasılsın canım :) ben duamı yazim de bana gecersek giremezsem falan listeyi hazırlarken eklersin olur mu..
olur caım yalnız bu akşam musaıt olamıycm lısteyı yenılemek ıcın sen duanı yaz okuyacak olanlar ıkı tane okusunlar zaten 3 olursa sayıları artı 1 tane daha okurlar

kızlar loyal ıcın okuyacak olanlar 2 tane okuyun yarın yenı lıste yapıldıgında eklerım yarın tekrar bakın kı sayınız 3 olmussa bır tane daha okursunuz

kızlar benim duam(hayırlısıyla sağlıklı bi evlat,eşimin iyileşmesi ve benimle birlikte bütün dua okuyan amin diyenlerinde dilekleri kabul olsun ölmüşlerinin ruhlarına ulaşsın inşallah amin..)Şimdiden herkese teşekkürler..

X