hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

loyal duasını yazdı kızlar bır ıkı sayfa gerıde dıorda cok eksık oldugu ıcın yapamadım yenı lısteyı çarsamba gunu gecmemıs lazımdı

esma73 ve esma onur kaldı kızlar sımdı mesaj atıcam onlara 8 e kadar cevap gelmezse 3unu ben okurum 2 tanesını bır arkadasım alabılır mı

kızlar psikolojik olarak çok ii değil biraz geç kalıo ama gerçekten hakkınızı helal edin... normal şartlarda gününde bitiririm. bu konularda hassasım biraz benimki gecikse üzülürüm... bana çok dua edin neolur transferden sonra toplayamadım kendimi... ara ara ii oluyorum. hamile haberi alınca tekrar üzülüorum.... neolur hakkınızı helal edin arkadaşlar

kızlar psikolojik olarak çok ii değil biraz geç kalıo ama gerçekten hakkınızı helal edin... normal şartlarda gününde bitiririm. bu konularda hassasım biraz benimki gecikse üzülürüm... bana çok dua edin neolur transferden sonra toplayamadım kendimi... ara ara ii oluyorum. hamile haberi alınca tekrar üzülüorum.... neolur hakkınızı helal edin arkadaşlar
canımm ben sana dedım ya okuyamassana bana ozel mesaj at ben okurum tatlım hıc merak etme sen duanı da eksık etme bızden

öğlede içime sinmiyor... okumak istiyorum.. sonuçta bana okudu arkadaşlar... geçikmelide olsa okucam inş...::)))

helal olsun canım
ama sen oku, okudukça kendini iyi hissedersin
allah sıkıntılarını unuttursun inşallah

helal olsun üzülme canım haber verdiğin iyi oldu..

Bana Düşen üç tane tamamdır, kalan varsa tamamlarım. Okuyan arkadaşlardan Allah Razı olsun ..

loyaltyy88 arkadasımızın lıstesı hazır hayırlı olsun PAZARTESİ AKŞAMI SON gün lutfen verılen sürede okumaya ozen gosterelım bebişler

X