hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

süreklı gelenler bellı artık cnm lıstedekıler sureklı okuyor

tabiki olur canım ne demek şimdilik bunu okurum sonra da listeye eklenirim inşallah:
birde birşey soracam ne zamana kadar kaç tane okuyayim
canımmm 2 tane asmunıkla arkadasımız ıcın okur musun eymen arkadasımız musaıt olamadı onun ıkı tanesını sen oku lıstemız bıttıyor o zaman

Arkadaslar hakkknizi helal edin geciktirmezdim normalde... ama benim tup bebek tutmadi cok uzgunum ve psikolojikman ii degilm. bi tane okurum.. iki tanesini bi arkadas alabilirmi acaba
anladım canım sen kendını ıyı hısset inşallah bı sonrakı denemede tutacak cnm bırde bak buralarda bısey okudum ıstanbulda bı merkez varmıs yumurta toplanan ay trNSFER yapmıolarmıs rahımı bır ay dınlendırıp oyle transfer yapıolarmıs

şimdi listeyı duzenlıycem baslamak ısteyen baslar asmunıkal den ıkı tane kaldı onu da yenı ark okuycak bıttı asmunıkal

C
canımmm 2 tane asmunıkla arkadasımız ıcın okur musun eymen arkadasımız musaıt olamadı onun ıkı tanesını sen oku lıstemız bıttıyor o zaman
canım hemen bugun okurum allahın izniyle gece 10 a kadar cvp da bekledim aslında senden ama sonra uyuyup kalmışım kusura bakmayın

Arkadaslar hakkknizi helal edin geciktirmezdim normalde... ama benim tup bebek tutmadi cok uzgunum ve psikolojikman ii degilm. bi tane okurum.. iki tanesini bi arkadas alabilirmi acaba
üzülme canım benim zamanı değilmiş demekki
başarısız tüpden sonra kendiliğinden hamile kalanları gördüm
umutsuzluk yok, allah ol dediğinde olacak inşallah, dualarımızdasın
sadece sen değil hepiniz tüm bebek isteyenler

TUNCER82 için okuyoruz ..

haydi besmeleyle başlayalım

Allah kabul etsin..( arkadaşımızın gebeliği çok güzel geçsin hiçbir sorun yaşamadan sağlıkla hayırlısıyla kucağına alsın )
oglak_kadini canım ben öğle namazıyla okurum inş. hemende buraya ypazarım. allahım inşallah tuncer82 gebeliği güzel geçerde sağlıkla kucağına alır.. Rabbim inş banada anne olmayı nasip eder

Yeni katilan arkadaslar liste 1.sayfada ordan takip ediyorsunuz alinti yapilmasini beklemeyin 1. Sayfada duzenliyorum hep

Yeni liste 1. Sayfada cnm hep ordan duzenliyorum ben habire liste paylasmiyoruz sen o yuzden bitmio sandin sanirim hep 1. Sayfaya bakicaksin cnm
aaaa evet ben hep girip baktım ama liste göremeyince zannettim ki hala devam ediyor şimdi anladım neden göremediğimi :) neyse kısmet bugüneymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…