Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Youtubeta vardir izleyebilirsin :) balik sevmem ama hamsi vs cok guzel temuzlerim. Anam herufun sever cocuklarina yaparsin diye ogretmisti:))
Ben karadenizliyim balığın icinde büyüdüm. Temizlemeyi biliyorum annem hep gosterirdi. Ama bugün kadar hazira kondum. Alir baliği yogururum bile,:KK70: Accik icim almiyor parmak parmak delmeyi baliklari:bicak:
Ayrica bali sevilmez mi gecende demistin sevmiyorum diye. Bence sans ver biraz uc ogun yerim ben ya:KK72:

Ben karadenizliyim balığın icinde büyüdüm. Temizlemeyi biliyorum annem hep gosterirdi. Ama bugün kadar hazira kondum. Alir baliği yogururum bile,:KK70: Accik icim almiyor parmak parmak delmeyi baliklari:bicak:
Ayrica bali sevilmez mi gecende demistin sevmiyorum diye. Bence sans ver biraz uc ogun yerim ben ya:KK72:
Ay ne guzel yaa: ) bende hic o isik yok keske olsa.. zaten etcil degilim ben hic. Et aramam tavuk ehh.. balik yemem.. sucuk salam sosis o da yok:)) bolca ot vercenbana

Aynı fikirdeyim. Babam bizi her hafta sonu pikniğe getirirdi. :KK68:Evlenince o günleri aramiyor değilim. Eşim pek sevmiyor mangal işini, pikniği:110:
hayırlı akşamlar :)
Benimki de çok sevmez ama ailece gidersek o yapar ama bugün bendeydi mangal işi :) malum tek el sarili yine odunu falan o buldu :)

X