Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Ben beğendim sunumunu:)
Ama keşke benim geçen yıl deniz ürünlerinde yaptığım gibi şekil verseydin:)Çiçek şekli daha çok gösteriyor.Böyle hamsi tava gibi duruyor:)

Ben beğendim sunumunu:)
Ama keşke benim geçen yıl deniz ürünlerinde yaptığım gibi şekil verseydin:)Çiçek şekli daha çok gösteriyor.Böyle hamsi tava gibi duruyor:)
Senin yaptığın gibi beceremedim ,dağılıp gittiBen de hamsi tava gibi dursun istedim Hem biz zaten birbirimizin sunumunu hep beğeniyoruz

Senin yaptığın gibi beceremedim ,dağılıp gittiBen de hamsi tava gibi dursun istedim Hem biz zaten birbirimizin sunumunu hep beğeniyoruz
Niye dağıldı acele mi yaptınNeyse güzel olmuş kategori yanlış oldu:)Yani deniz ürünlerinde olsa bayağı oy alırdın:)Aynen beğeniyoruz

Nevoş 3 madalya alan çekip gitti bu topikten ,sen de bizi bırakıp gitme tamam mı?
Biliyoruz len sen edisin bırakamazsın ,az duygu sömürüsü yapayım dedim
Bilmiyorum belki gidebilirim
Ben burası olmadan duramam izin verirseniz arada yarışmalara katılırım:)Artık kalan tariflerle bir şeyler yaparım:)İçerde çekeceğim balkona çıkmam

Bilmiyorum belki gidebilirim
Ben burası olmadan duramam izin verirseniz arada yarışmalara katılırım:)Artık kalan tariflerle bir şeyler yaparım:)İçerde çekeceğim balkona çıkmam
Niye izin vermeyelim ,etkisiz eleman oldun aldık,fasulyeden katılacaksın

Yorumumu geri aliyorum. Hamsi muthis eline saglik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…