Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Beni de alın özel muhabbete :) ben de çocuk psikolojisi ile ilgili kitaplar okumak istiyorum, 1yaşında kızım

ikinizi de ilgiyle okudum burdan devam edin ya da beni de alın
Kuralsız olmadığına katılıyorum, yaşına bağlı olarak kuralları birlikte almaktan yanayım.büyüğüm beşe girdi, yavaş yavaş birlikte alıp uyguluyoruz kuralları.
Kardeş kıskançlığı yaşamadık çok şükür.bunu da her şeyi açıklamama bağlıyorum.kardeşi 5 aylık, ağladığında yanına gidip konuşur ağlamasın diye.öyle hoşuma gidiyor ki

Kızlar kitap önerisi alabilir miyim sizden ya netten sipariş vericem de bu defa az gerilimli maceralı sürükleyici bişey olsun istiyorum var mı bir öneriniz
Tarihi roman seviyorsan alamut, dünyanın ilk günü olabilir ya da Ahmet Ümit in kitaplarından okuyabilirsin kukla, ist hatırası...

Beni de alın özel muhabbete :) ben de çocuk psikolojisi ile ilgili kitaplar okumak istiyorum, 1yaşında kızım
Sensiz olur mu
Bileydim takımda açardım muhabbeti
Büyük çocuğu olanların tecrübelerine cok ihtiyacım oluyor bazen, çok acemi hissediyorum kendimi ileride neler olabileceğini az çok bilebilsem ona göre daha rahat olurdum belki. Ondan diyorlar herhalde 2. çocuk daha rahat büyütülüyor diye

Hayal kırıklığı olsun istemem ama ileride olacaklar çocuğa göre değişiyor sanki canımOğlum bebekken çok zorlamıştı şimdi kızım ne ara 5 aylık oldu hatta ne ara doğdu hiç anlamadım Sadece sunu diyebilirim ki her şeyi anlatarak yaptım oğluma, gerektiğinde sınırlarını bilmesi için ceza da verdim ama hepsinin sebeplerini yaşına göre anlayabileceği şekilde anlatmaya çalıştım.şimdi maşallahı var canım oğlum
Seninki kaç aylık ya da kaç yaşında?bir aylık bile olsa konuş bol bol ve güldürİki yaşına kadar güldürme temelli oynadım ve konuştum hep.

@MorVampirella canım kitabım bitti.
Yorumum(the secret)
Anlatılanlara inanamadım desemHer şey bu kadar kolay olabilir mi bilemedim, pek inanmasam da bir kez deneyeceğim Sadece dine uyarlamayı düşünüyorum.kitabın bir çok yerinde “siz yaratıcısınız, kendi hayatınızı siz yaratırsınız” gibi ifadeler yer alıyordu.çeviri hatasıdır inşallah dedim ama felsefesinde de bu var anladığım kadarıyla.
Tavsiye eder miyim?yani bekleyen güzel kitaplarınız varsa zaman kaybetmeyin

Tabi ki her cocuk farklı ama şu yönden demiştim aslında onu: benim cevremde küçük çocuk pek olmadı o yüzden gelişim dönemlerine pek hakim değilim. Şu an oğlum 15.5 aylık sadece 15.5 aylık döneme hakimim büyük bir cocuk olsaydı hani belki dönem dönem degisen merakları, ilgileri oluyor ya, en azından onları bilirdim. Yoksa çocuğun tepkileri değişebilir tabi ki.
Ben de su ana dek hep ona anlatıyorum her şeyi. Bir şeyi yasakliyorsam sebebini söylüyorum. Bazen de çok mu serbest bırakıyorum acaba diyorum.. Annelik işte, hep bi git gel durumu

Sagol canim
Tavsiye ettin ama ancak gelebildim
Hoş geldin canım
Cok iyi ya ben pek firsat bulamiyorum, daha cok yaratmam lazim
tv izlemem zaten ama belli dizilerim vardı, şimdi hayatımdan çıkardım hepsini.telefonla da çok ilgilenmeme kararı aldım, bir de geceleri okuyorum çoğunluklaSana inanıyorum, bir yolunu bulursun sen

Hoşbuldum canım
İyi kararlar
Evet ben de artik daha aza indiricem
İnsallah da daha fazla okurum

sen de bendensin deseneBen de ilk kez oğlumun bebekliğine şahit oldumŞimdi anladım ne demek istediğini misal iki yaş sendromunu yaşarken öğrendim yoksa önce duymamıştım hiç

sen de bendensin deseneBen de ilk kez oğlumun bebekliğine şahit oldumŞimdi anladım ne demek istediğini misal iki yaş sendromunu yaşarken öğrendim yoksa önce duymamıştım hiç

Ben namını çok duydum onun ama yaşamadan bilinmiyor kesinlikle. Anneliğin öğrettiği ilk kural bu oldu bana: yaşamayan bilmez bakalım az kaldı sayılır meşhur 2 yaşa. Biz neler yaşayacağız kimbilir.. Hunimi hazırladım bekliyorum

O zaman sana bir sırBizim ki 18 aylıkken başlamıştı 24. Aya gelmeden bitmişti.okulda programımın sıkıntılı olduğu bir döneme denk gelmişti bir de akıllı tahta kursu çıkmıştı.bir kaç kez ayrılınca gün içinde çok çok zorlamıştı geceleri... ama geçiyor hepsi işte ( burayı fazla meşgul ettik sanırım bu konuyla)

Günaydınlar
Yeni eğitim- ögretim yılı bütün meslektaşlarıma hayirli ugurlu olsun.. Uzun bir tatilin ardından bugün ilk mesai günü

Mataring canım geçen yıl okuduğum Stephen king- By Mercedes kitabını kesinlikle tavsiye ederim. Çok güzel, hafif macera gerilim çok hoşlanmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…