Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Günaydın

Dostoyevski-Suç ve Ceza 23/687 sayfasındayım.. haftasonu okuyamadım çok ders çalıştım..

çok merak ediyorum kitabı da :) inşallah bugün çok okuyabilirim..

Teeee yıllar önce okumuş olduğum kitabın etkisi hala uzerim de :)

Bitirdiğim de kendimi çok önemli biri zannetmiştim :) şaka bi yana olumlu yönde kattığı doneler hala benimle

Teeee yıllar önce okumuş olduğum kitabın etkisi hala uzerim de :)

Bitirdiğim de kendimi çok önemli biri zannetmiştim :) şaka bi yana olumlu yönde kattığı doneler hala benimle

En kısa zamanda bir daha okumayı düşünüyorum. İyi bir çeviri önerin var mı?

En kısa zamanda bir daha okumayı düşünüyorum. İyi bir çeviri önerin var mı?

Can yayınları, iletişim yayınları benim memnun kaldıklarım. .

------

Ben de ömer hayyam okumak istiyorum bir de haşhaşiler le ilgili konular ilgimi çekiyor bu ara bakalım bulabilecekmiyim

Can yayınları, iletişim yayınları benim memnun kaldıklarım. .

------

Ben de ömer hayyam okumak istiyorum bir de haşhaşiler le ilgili konular ilgimi çekiyor bu ara bakalım bulabilecekmiyim
Semerkand' ı okudun mu Amin Maalouf ' un okumadıysan şiddetle tavsiye ederim.

Bir ekonomik tetikçinin itirafları 2 bitti.
Güzel bir kitaptı. Daha sonra ilk kitabı da okuyabilirim.
Ülkemiz dahil gelişmemiş ülkelerin ekonomilerine nasıl müdahale edildiğini anlatıyor. Özellikle Nike ürünlerinin Afrika fabrikaları beni çok etkiledi. Muhtemelen artık Nike kullanmayacağım. Hoş pek çok büyük markada aynı durum mevcut ama..

Yeni kitabım "Veronika Ölmek İstiyor." 203 sayfa.

Canım kitabın o sınırı korumadığını düşündüğüm için özellikle belirttim onu.pkuyan arkadaş varsa onun da fikrini alalım belki de bana öyle gelmiştir ama rahatsız etti teşekkür ederim yine de
ekim ayı sipariş listeme alacağım hemen, merak ettim

@MorVampirella yeni kitabim Dan Brown başlangıç 535 sayfa
Okumuştum Senden gelecek yorum için pusudayım
Tibetin gençlik pınarı kitabı tibet yogasından bahsediyor kk da bunla ilgili aktif bir topikte var merak edenler için link paylaşmak istiyorum.
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/tibet-kizlari.1053321/
İlk o topikten duymuştum zaten kitabını görünce direkt aldım ama henüz kitabı okumadım.

Okumuştum Senden gelecek yorum için pusudayım
İlk o topikten duymuştum zaten kitabını görünce direkt aldım ama henüz kitabı okumadım.
öneri olarak 6 ayini inceleyip hemen başlaman günde 3 4 dk alıyor tekrar sayısı arttıkça süre uzuyor. neden bugün başlamıyorsun
ara ara yorum yaparım madem pusudasın senin yorumlarıda almış oluruz. yazarın okuduğum ilk kitabı

Dan Brown kitaplarını severim. Sanırım okumadığım bir kitabı var sadece. Ayrıca ufak bir tüyo vereyim sana Ahmet Ümit ara ara kopya çekiyor Dan Brown'dan

Kitap evde akşam gidince başlıyorum o zaman.

Dan Brown kitaplarını severim. Sanırım okumadığım bir kitabı var sadece. Ayrıca ufak bir tüyo vereyim sana Ahmet Ümit ara ara kopya çekiyor Dan Brown'dan

Kitap evde akşam gidince başlıyorum o zaman.
ahmet ümit i okumadım kitapevine gittiğimde bir kurcalayım kitaplarını :)
başla başla ruhen ve fiziksel olarak çok iyi gelecek . sadece spor yapıyorsan arasında 4 5 saat olsun

Spor yapmıyorum
çok iyi o zaman başlamadan ölçülerini al bakalım nereler inelecek. sol bacağım 2 cm inceydi sağa göre sabah ikisinin ölçüsü aynı çıktı. sol tarafımda fibromiyalji ağrılarım vardı belimde 1 cm incelmiş ve şuan karnım şiş wc sıkıntısı var

Meraklandım şimdi iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…