Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

lady cim hiç okumadım bu yazarı.. ve çok merak ettim.. not aldım bile. kitapçıya ilk gittiğimde alacağım hemen

Selamlar. Bildirim yapmayı unuttum ben bayramdan ötürü.

kitapzede

Okay Tiryakioğlu - Ulak ( Çelik Hilal'in Gölgesinde ) bitti.

İkinci kitaba geçtim bir heves, aman o da ne sayfa eksik, 33.sayfadan başlıyor, aldığım yere göndericem, yenisini gönderecekler.
Kitap daha çok gençlere hitap ediyor, lise gençliğine :) yine de kalan üç kitabı bitirecem, ikinci gelsin de. .

Bugün yeni kitaba başladım

Eyvah Elmanın Yarısı Tükendi - Ünzile Girişgin - 250 sayfa

Anladım canım teşekkür ederimElimde uzun bir liste var ama onu da ekliyorum merak ettim

kitapzede canım kitabım bitti(Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer)
Yorumum: bayram seyran olmasına rağmen beni kendine bağladı, içinde kendinizden mutlaka bir şeyler bulursunuz.hatta özgürlük konusunda endişeleriniz var ve zincirlerinizi kurmak ya da farkına varmak istiyorsanız mutlaka okumalısınızBunun dışında olay örgüsü de çok iyiydi sadece sonunu biraz beğenmedim ama son sayfadaki buruk gülümsememle mutlu mesut kapattım kitabı
Yeni kitabım mümin sekman/ insan isterse(azmin zaferi öyküleri 1)145 syf

Seni yenicem yine hihihiihihi
Bitirdiğin kitabı yıllardır merak ederim ve almadım. Hala da merak ediyorum. Neden almadım bilmiyorum ama okumalıyım. Tavsiyen üzerine kesin almalıyım

Seni yenicem yine hihihiihihi

Bitirdiğin kitabı yıllardır merak ederim ve almadım. Hala da merak ediyorum. Neden almadım bilmiyorum ama okumalıyım. Tavsiyen üzerine kesin almalıyım
İsminden dolayı uzak durmuştum ben de ama psikolojik olarak ihtiyacımın olduğu bir dönem olunca alıp başladım ve pişman olmadım, al da konuşalım üzerineHatta altı çizili çok satırım var istersen foto atarım
Bu ayda kesin yenersin çok az okudum
Bu ay ben kendimi şaşırttım 1000 i çok geçti hala şoklardayımSizin kaç oldu bakim
Kızlar yaaaaaaaa ben yapılan kitap yorumlarını okumuyorum etkilenmemek için tek ben mi böyleyim
canım ben sadece buradaki yorumlara bakıp listemi güncelliyorum yoksa kitapla ilgili yorumları hep kitabı bitirdikten sonra okurum nettenBuradaki yorumlar içerikten çok tavsiye niteliğinde olduğundan faydalı buluyorum(Hatta tavsiye sebebi de yer aldığındanBenim için geçerli bir sebep değilse eliyorum falan)

Bu ayda kesin yenersin çok az okudum
Üzülme eflalim ya kıyamam. Birdahaki aya çoook okursun
Kızlar yaaaaaaaa ben yapılan kitap yorumlarını okumuyorum etkilenmemek için tek ben mi böyleyim
Ben okuyorum. Asla dayanamam merak kötü birisi gerçektenama etkilenmiyorum lady cim ben.. yani önuargı yapmıyorum. Aklımın bir köşesinde duruyor öyle.. okurken zevk bile alıyorum .. aaa böyle denmişti hakikaten öyleymiş ya da yol yahu ben beğendim acaba nesinden hoşlanmadı okuyan diye kendimce düşünüp duruyorum keyifli geliyor :)
Alıp okuduğumda mutlaka konuşalım

Yeni kitabım
Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 2
John Perkins
400 sayfa

Aslında kitabın 1'ini alacaktım ama bulamadım. Sırasız diye ikincisi ile başladım.
Dün okumayacaktım, şöyle 1-2 sayfa bakayım dedim heyecanlanıp. 80 sayfa gidip. Güzel bir kitap.

Hafıza bitti değil mi ?

Günaydın kızlar "füreya" Bi bağımlılık yaptı ki sormayın bitmesin istiyorum ama merak da ediyorum. Atatürk e bir kere daha hayran olmamak elde değil tüylerim diken diken oluyor okurken nerde yemişiz ne olmuşuz diye insan düşünmeden edemiyor. En çok da Atatürk Füreya ya "bir gün tüm kadınlar iki lisan bilecek ve sanat icra edecek" dediğinde ürperdim

Ben de kendi kitabımdan bahsedeyim "Veronika Ölmek İstiyor" 100/211
Güzel gidiyor merak ediyorum olayları şimdilik yorum yapmayacağım henüz yarısındayım :)
Ben o kitabı yıllar önce okumuştum, detaylarını hatırlamıyorum ama çok sevdiğimi hatırlıyorum sadece :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…